פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מרכז הזמנות ארצי חייגו:
073-7839301
לחץ לוואטסאפ 052-80-20-320

פיקאפיק בלוג מתנות

בלוג צרכנות

 • מכונת חיתוך וצריבה בלייזר 130 וואט למכירה!


  למכירה! למכירה! למכירה!
  מכונת חיתוך וצריבה בלייזר שטח עבודה 90*60 סמ עם טיובה 130W עוצמתית במיוחד!

  חותכת בקלות עצים/ לוחות פרספקט  / לוחות MDF / קרטון, נייר ,גומי, עור, בד ועוד...
  המכונה צורבת על גבי זכוכיות/פרספקט/שיש/ מראות/ לוחות עץ ועוד!!
  המכונה כמו חדשה והיתה בשימוש של חצי שנה בלבד!
  לפרטים התקשרו: 052-3327812 ליאור
  ניתן לבצע חיתוך לכל צורה שרוצים וצריבה בלייזר על מבחר חומרי גלם משובחים!
  מכונת החיתוך בלייזר קלה ונוחה לשימוש ואנו מספקים הדרכה מלאה להפעלת המכונה !
  במחיר מבצע של 38,000 שח + מעמ!!

  2 1

  כל שעליך לדעת על מכונת לייזר 130W:
  * שטח עבודה 90 * 60 סמ

  * לוח עבודה כוורת אלומיניום
  * מהירות צריבה 1-1500 מ׳/דקה
  * מהירות חיתוך 1-900 מ׳/דקה
  * ספק כוח 220W
  * מערכת הפעלה קלה ופשוטה לפעלה ומתממשקת לתוכנת הקורל דרו
  * מערכת קירור מים (אינטר קולר)
  * אינפרא אדום לתצוגה מקדימה לפני חיתוך/צריבה
  * השולחן עולה ויורד עד 30 סמ
  * טויבה עוצמתית במיוחד  130W

  * חותכת פרספקט עובי עד 25 ממ / עץ עד 10 ממ
  * פוקוס אוטומטי
  * משקל 250 ק"ג
  * דיוק 0.1± מ"מ/מ'

  בנוסף תוכלו לרכוש דרכינו ציוד למכונת לייזר שלכם:
  אנו מספקים: טויבות בכל העוצמות והגדלים, ספקי כוח, מראות, עדשות, מערכות קירור, לוחות ועוד...

  אנו מספקים הדרכה ואחריות על המכונה ותפעולה!
  ההדרכה כוללת:
  * עבודה עם תוכנת קורל דרו / פוטושופ / המרת קבצים ועוד...
  * פורמטים: CDR, BMP, PLT, GPEG, DXF, DST,AI
  * כיוון מהירות/עוצמה לחיתוכים וצריבות
  * בניית תצוגה מקדימה ומודלים מורכבים לצריבה וחיתוך
  * ועוד...

  לפרטים התקשרו: 052-3327812  ליאור

  3 7 6 5

  לפרטים התקשרו: 052-3327812  ליאור

  התקנה ואחריות:
  אנו מספקים התקנה של כל מערכת הלייזר + הדרכה +תמיכה ואחריות למשך שנה!
  כמו כן אנו מספקים חלקי חילוף למכונה כגון: שפורפרת טובה, עדשות, מראות, ספק כח ועוד... (בתשלום)
  ההתקנה תתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך!

 • איך בוחרים מתנה מקורית?

  אתם וודאי חושבים על עצמכם בתור חברים טובים, בני זוג טובים, בני משפחה טובים וכו'. כדי להוכיח את זה, אנחנו לפעמים נדרשים להביא מתנה – שתראה שאנחנו מוכנים להקריב מהזמן ומהממון שלנו בשביל מי שחשוב לנו, מבלי לצפות לתמורה. אבל הבעיה באותן מתנות, היא שעד מהרה נגמרים לנו הרעיונות, וההשקעה שלנו הופכת לפחות משמעותית כשהיא נהפכת לכל כך צפויה. איך בכל עדיין אפשרי להביא מתנה מקורית ? איך מוצאים איזו מתנה תהיה מקורית, ובוחרים אותה? אפשר לחשוב לשם כך על מספר שלבים:

  שלב ראשון – סיעור מוחות כללי

  כדי למצוא את המתנה המקורית המושלמת, צריך להשקיע מעט מחשבה. אל תחשבו לבד, תאספו כמה חברים, מכרים, וקרובים של האדם לו אתם רוצים להביא מתנה, שבו ביחד, ותעלו רעיונות בנוגע לכיווני המתנות שיכולים למצוא חן בעיני המקבל. אתם גם לא חייבים לערוך את סיעור המוחות בקבוצה קטנה בלבד – שתפו את כלל האינטרנט וחפשו אונליין רעיונות. כמובן, אל תחפשו סתם רעיונות שנראים כמו מתנה סבירה, נסו לחשוב מה מקבל המתנה היה רוצה לקבל.

  שלב שני – ההגדרות

  בשלב השני, לאחר שמצאתם כיוון כללי למדי בנוגע לאיזו מתנה תהיה מקורית, אתם צריכים להגדיר כמה דברים: כמה כסף אתם מוכנים להוציא על המתנה? האם קונים אותה בקבוצה, או כל אחד לחוד? באילו דברים בדיוק מקבל המתנה מתעניין, או אילו דברים הוא צריך כרגע? לאיזה סוג אירוע אנו מביאים מתנה (חנוכת בית, יום הולדת, קידום בעבודה...)? ההגדרות האלו הן הכרחיות, כי הן מסייעות לכם לצמצם את האפשרויות בעיקר למתנות הטובות ביותר.

  שלב שלישי – איתור המתנה עצמה!

  אז זהו, אחרי שכבר ערכתם את כל התכנונים המקדימים בכדי למצוא מתנה מקורית מושלמת, אתם חופשיים ללכת אל החנות או לעלעל בקטלוג, ומתוך ההגדרות שהגדרתם לעצמכם לבחור את המתנות שנראות לכם המתאימות ביותר. כל מה שנותר כעת הוא לשמור על המתנה כהפתעה, ולראות איך מקבלה מתפוצץ מאושר מרוב ההשקעה והמחשבה שלכם. בהצלחה בחיפוש!

 • איך לחסוך כסף כשקונים מתנות?

  זה אולי טיפה מביך בכלל להסתכל על מאמר מהסוג הזה. זה בטח גורם לאיזשהי תחושת אשמה – אני? מנסה לחסוך על מתנה של מישהו? מה פתאום! אני בסך הכל מנסה להיות צרכן נבון, או בסך הכל מנסה לבדוק את כל האלטרנטיבות שלי, או בסך הכל מנסה לעשות כל דבר אחר – זה לא משנה. כל התירוצים רק מסתירים את האמת – שאתם מנסים לחסוך על מתנה, אבל שתדעו - זה גם בסדר גמור מצידכם. לא צריכה להיות שום מבוכה בזה. מתנות יכולות בהחלט להיות נטל כספי משמעותי, וצריך ללמוד איך לצמצם בהוצאות.

  תשקלו טוב מאוד את רמת הקירבה

  זה נחמד מאוד לנסות להביא את המתנה הכי יקרה ומושקעת שאפשר, אבל תמיד יש לקחת בחשבון את מגבלות הקירבה. אם הקשר שלכם אל מקבל המתנה הוא לא הדוק במיוחד, או אם לא מדובר באירוע מיוחד אלא סתם בסיטואציה "רגילה" שמקובל לתת בה מתנות (כמו חג, חנוכת בית, או אפילו גם יום הולדת), אז אף אחד לא יצפה מכם להביא מתנה יוקרתית ויקרה מדי. במקרה הזה, אתם יכולים לנצל את ההזדמנות ולהרשות לכיס שלכם לנשום לרווחה.

  מותר להתחשבן

  אם מקבלי המתנה לא נתנו לכם, באירוע מקביל, מתנה מושקעת במיוחד, אז הגיוני לא לתת גם להם מתנה לא מושקעת. כמובן, אם אתם מעוניינים להרשים אותם, או שמבינים את הסיבות שהיו להם לא להשקיע, אז זה עדיין בסדר גמור להשקיע במתנה שלכם, אבל זו יכולה להיות גם הזדמנות לחסוך קצת כסף ולא להוציא יותר מדי על מתנה.

  נצלו מבצעים בחנויות

  תנסו לכוון את מסע השופינג אחרי מתנות שאתם עורכים לתקופה בה יש סיילים ומבצעים בחנויות. מעבר לכך, אם אתם מסתכלים על האפשרות של לרכוש מתנה בחנות אחת, ושמים לב שבחנות השנייה יש מבצע מפתה – אתם יכולים להרשות לעצמכם להתפתות, ולרכוש את המתנה מהחנות המתחרה.

  קנו סטוקים של מתנות מראש

  במיוחד במקרים שבהם אתם מביאים מתנה לחד או לאיזשהו מכר לא-קרוב-במיוחד לעבודה, לא מצופה מכם להשקיע, ולכן אתם יכולים לקנות סטוקים של מתנות בבת-אחת ואז בכל פעם לתת אחת לחוגג אחד. עדיף לעשות זאת כאשר שמים לב למבצעים בחנויות. זה יעיל גם בזמן, וגם בכסף.

 • מתנות מקוריות – כמה רעיונות

  מתנות לחג, מתנות לחנוכת בית, מתנות לימי הולדת... יש כל כך הרבה אירועים שבהם מקובל להביא מתנות, עד שנראה שהמתנות מתחילות לחזור על עצמן. כבר אין מתנות מקוריות , כך נראה, פשוט כי כבר ניסו הכל. אז זהו שלא – דווקא זה לחלוטין אפשרי, גם בימינו, לחשוב על מתנה שתהיה מקורית מספיק, למרות שנראה שכולם חוזרות על עצמן. הנה כמה רעיונות מקוריים שיעזרו לכם לבחור מתנות מקוריות:

  הגשמת חלום ליום

  תחשבו איזו מתנה מדהימה זו הייתה יכולה להיות לו רק יכולתם להגשים למישהו או מישהי חלום ליום אחד. מה שמסתבר הוא – שזה לחלוטין אפשרי! יש מספר ארגונים וחברות שמציעים שירותים מיוחדים שמאפשרים לכם לרכוש יום אחד של הגשמת חלום ספציפי – לדוגמה, להיות טייס ליום אחד, וללמוד איך להטיס מטוס; להיות נהג מירוץ ליום אחד; צלילה; שיט; ועוד...

  ציור אישי

  עוד רעיון למתנה מקורית וטובה יכול להיות ציור אישי שמוקדש במיוחד לחתן\כלת האירוע. מותר לפעמים להיות קצת מגלמונים ולשמוח שיש לנו ציור בעבודת יד במיוחד בשבילנו, ואולי גם אפילו לתלות אותו בבית, כדי שכולם יראו אותו ויתפעלו. לאלו מבינינו שקצת פחות מגלמונים אולי תתאים דווקא קריקטורה – גם קריקטורות של חתן\כלת האירוע לעתים יתקבלו בברכה, בעיקר בימי הולדת, שנהוג לתת בהם מתנות מותאמות אישית.

  יום ספא

  או שאתם יכולים לתת כמתנה הפסקה מפנקת מהחיים ומהדאגות הרגילות שלהם. מגוון אתרים ומקומות כיום מציעים סוגים שונים של פינוקי ספא. חבילות ספא כאלו בדרך כלל כוללות יום שלם של טיפולים ומסאג'ים, שאחריהם בטוח שמקבל המתנה יהיה מרוצה ומאושר קצת יותר.

  מתנות רומנטיות?

  איך מביאים מתנות מקוריות רומנטיות? במידה ואתם רוצים לשמח את בן\בת זוגכם לכבוד יום ההולדת, או לחגוג את יום השנה שלכם, אתם רוצים מתנה משותפת, ששניכם תוכלו ליהנות ממנה. במקרים כאלו, של מתנות רומנטיות, כדי להיות מקורי מומלץ לאו דווקא להביא מתנה חומרית, אלא מתנה שהיא למעשה חוויה שתישאר אתכם כל החיים – חופשה זו דוגמה נפוצה, אם כי לא מקורית במיוחד.

 • איך ליצור מתנות מקוריות – אבל זולות?

  מתנות מקוריות הן נושא מעט מורכב – מצד אחד, זה מובן מאליו למה הן עדיפות על פני מתנות שאינן מקוריות, אך מצד שני מכיוון שהן טובות יותר הן גם יקרות יותר. וזה משאיר אותנו עם בעיה: איך מאזנים בין שני הצדדים האלו? איך גם, מצד אחד, מביאים מתנה מקורית וייחודית, אבל מצד שני גם לא מכבידים על הארנק יותר מדי?

  לשלם על המתנה ביחד

  הפתרון הראשון הוא לאסוף קבוצה של מכרים, ידידים, וקרובים של מקבל המתנה, ולשם ביחד על מתנה. זה צעד הגיוני מאוד, שמוריד משמעותית את המחיר שצריך לשלם כל נותן ונותן. לאלו שדואגים שזה יגרום להם להיראות קמצנים – אל דאגה, לא צריך לדאוג כאילו מצפים מכל אחד ואחד מאיתנו לשבור את הארנק שלו על מתנה, זה הגיוני מאוד לקנות מתנה אחת גדולה במקום הרבה מתנות קטנות. ובסופו של דבר זו סיטואציית win-win: גם נותני המתנה משלמים פחות, וגם מקבל המתנה מקבל מתנה אחת וגדולה שהוא בטוח יעריך, במקום כמה מתנות קטנות ועלובות.

  סטוקים של מתנות

  פתרון שני הוא קניה של סטוקים שלמים של מתנות מקוריות – אם מצאתם מתנה שאתם חושבים שהיא יכולה להיות טובה ומקורית מספיק בשביל לתת אותה שוב ושוב במקרים שונים, אז נצלו את ההזדמנות (במיוחד אם היא נמכרת במבצע) וקנו סטוקים שלה, כדי שתוכלו לתת אותה למכריכם בכל פעם שאתם צריכים לתת מתנה. זה אמנם קצת בעייתי כשה נוגע למתנות מקוריות, כי המתנות הכי מקוריות באות בצורה של חוויה (כמו צניחה, לדוגמה) ולא כמוצר פיזי, אבל זה עדיין פתרון שהוא רלוונטי באופן כללי.

  מתנות בהכנה עצמית

  אחת הסיבות שבגללה מתנות מקוריות הן יקרות יותר היא שבדרך כלל הן נרכשות ממקורות שהם לא "רגילים", אלא ממקורות שמציעים סוגים שונים ומיוחדים של מתנות – ולכן גם גובים מחיר גבוה יותר על השירות הייחודי שהם נותנים. הפתרון השלישי מציע להתגבר על זה דרך הכנה של מתנות באופן עצמי, מתוך מה שאתם בעצמכם יודעים על מקבל המתנה, מבלי להסתמך על אף אדם אחר.

 • קולאז' תמונות בתור מתנה

  האם חשבתם על להביא ליקיריכם קולאז' תמונות כמתנה לאירוע? כנראה שהתשובה היא לא, אבל כדאי שתתחילו לחשוב על זה כאופציה, כי בהחלט יש סיבה טובה להביא קולאז' תמונות כמתנה.

  למה דווקא קולאז'?

  כשאתם נותנים מתנה, אתם רוצים להביא מתנה שתישאר עם המקבל. לא רק כדי לצאת מידי חובה, בשביל להרגיש שעשיתם את שלכם ועכשיו אתם יכולים להרגיש בסדר עם עצמכם, אלא גם כדי לגרום למקבל להרגיש טוב, במקום כשהוא חושב עליכם. קולאז' תמונות נותן בדיוק את זה למקבל המתנה – על ידי כך שאתם מרכיבים יחדיו את כלל התמונות הטובות שהוא היה רוצה לזכור, אתם מביאים מתנה שתישאר עם המקבל. לא סתם עוד קערה שרק תתפוס מקום בבית, אלא משהו עם משמעות אישית סנטימנטלית אמיתית.

  למי זה מתאים?

  אז למי נועד הקולאז', ומתי נותנים אותו? קודם כל, וזה כמובן ברור, לא נותנים קולאז' לכל מכר. רק למי שיש לכם איזשהו קשר עמוק יותר איתו, שצברתם איתו חוויות שיכולות להיכלל בתמונות שבקולאז' – לדוגמה, חבר קרוב, או קרובי משפחה (בעיקר הורים). קולאז' פחות מתאים כמתנה לבן או בת זוג, כי הרי אתם אמורים להישאר לגור עם בן הזוג גם אחרי שנתתם את המתנה, בזמן שהקולאז' נועד להזכיר למקבל רגעים יפים בחייו, במיוחד רגעים שבהם גם אתם הייתם שם, ולכן אין שום טעם בלנסות להזכיר את זה לבן או בת הזוג.

  מתי נותנים קולאז'?

  אז באילו אירועים מומלץ לתת קולאז' כמתנה? בדרך כלל, בעיקר באירועים שבהם אתם רוצים שמקבל המתנה יזכור משהו – כלומר, לא סתם בחג, או כשחוגגים קידום בעבודה, אלא במקרים שבהם הנושא של זכרון העבר הוא חשוב: לדוגמה, יום נישואין, או גם אפילו יום הולדת.

  מה הקולאז' צריך לכלול?

  את הקולאז' עדיף להדפיס על בד קנבס, והוא צריך אוסף של תמונות של מקבל המתנה שהוא היה רוצה לזכור (תמונות איתכם או בלעדיכם, בהתאם להחלטה האישית שלכם), יחד עם הקדשה אישית, כמובן.

 • איך מחליטים אילו מתנות להביא?

  קניית מתנות היא לא עניין פשוט. אמנם לא מדובר על משהו הרה גורל, וזה לא עניין של חיים ומוות, אבל עניין פשוט? ממש לא. המסע לחיפוש אחרי המתנה המושלמת הוא תמיד ארוך ומתיש, כל כך עד שהרוב מוותרים באמצע ומעדיפים פשוט לקנות מתנה פשוטה ולא-מושקעת, רק שתהיה להם מתנה ביד. אבל זה לא חייב להיות ככה – לא חייבים להתאמץ הרבה בשביל תוצאות מאכזבות. אם רק תעקבו אחרי המדריך הקצר הזה, תדעו מה לעשות, מה לא לעשות, ועל מה לחשוב בזמן שרוכשים מתנות – ותוכלו להשיג מתנה טובה, במאמץ מינימלי.

  החליטו על תקציב מראש

  השלב הראשון בשביל לדעת איך לקנות מתנה, היא ליצור לעצמכם תקציב מסודר. התקציב צריך להיקבע לפי סוג האירוע (יום הולדת? חג? משהו אחר?), אבל בעיקר לפי רמת הקירבה – ככל שאתם יותר קרובים אל חתן או כלת האירוע, כך המתנה שמצופה מכם להביא תהיה יקרה יותר. תכננו כל זאת מראש, ולפני שאתם יוצאים לקנות תגדירו תקציבים.

  תדעו להתאים את המתנה לפי קירבה, אירוע, ומקום

  הקירבה והאירוע עוזרים להתאים לא רק את המחיר, אלא גם את סוג המתנה. יצופה מכם שהמתנה עצמה תיראה כמו משהו שהושקעה בו מחשבה רבה יותר ככל שהקירבה שלכם למקבל המתנה יותר הדוקה, וגם ככל שהאירוע בו ניתנת המתנה הוא יותר משמעותי (מסתם ארוחת חג, דרך יום הולדת, עד מסיבה לרגל הישג כלשהו של החוגג), כך עליכם להביא מתנה יותר ספציפית ופחות כללית שנועדה רק כדי לצאת מידי חובה.

  תשקלו לקנות את המתנה באינטרנט

  יש סיבה טובה מאוד למה הקנייה באינטרנט פורחת בימים האלו – היא נוחה יותר, יעילה יותר, ובעיקר חוסכת הרבה מאוד זמן. וזמן זה כסף. כך שהחסכון בזמן שאנו מקבלים מקנייה באינטרנט אפשר לראות אותו גם כחסכון בכסף.

  פתרון מומלץ – סטוקים של מתנות

  פתרון לא נפוץ אבל שימושי הוא לקנות סטוקים של מתנות – כאשר רואים שמוצר כלשהו, שיכול להיות מתנה טובה, עומד למכירה במבצע, אפשר לקנות סטוקים ממנו, ולתת כמתנות למכרים רחוקים יותר או לכבוד חגים (אבל לא באירועים חגיגיים ומשמעותיים יותר).

 • איך בוחרים מתנה מקורית וגם שימושית?

  לפעמים נדמה לנו שיש איזשהו ניגוד בין מתנה שהיא מקורית, לבין מתנה שהיא שימושית – כל מה ששימושי נתפש בעינינו בתור אפור ומשעמם, שקיים רק בשביל הצרכים היום-יומיים המשעממים שלנו ולא בשביל להביא לנו שום תחושה ייחודית ומרוממת כמו שמתנות בדרך כלל אמורות לעשות. אבל לא חייבים לקבל את ההפרדה הזו – להפך, דווקא יכולים להיות מקרים שבהם המתנה הכי מקורית, היא גם הכי שימושית. אלו המתנות הכי טובות, כי התועלת מהן היא לא רק ייחודית, היא לא-זמנית ואפשר ליהנות ממנה לאורך זמן.

  למה ללכת על שימושיות?

  בדרך כלל, כשאנחנו תרים אחרי מתנה מקורית , הקריטריון העיקרי שנגדיר לעצמנו בחיפוש הוא למצוא מתנה שאף אחד לא ראה כמוה לפני כן. להביא משהו שאי אפשר לצפות לו, הכי מיוחד – ולכן הכי פחות שימושי, כי הרי אם יש למתנה שימוש ברור ומוגדר אז בטח מישהו כבר חשב עליה. אנחנו רוצים מתנה שתבלוט, בזמן שמתנות שימושיות בדרך נבלעות בין אריזות צבעוניות ופסלונים מטורפים – אבל דווקא בגלל זה מקבל המתנה יעדיף בדיוק אותן. יש גבול לכמה פסלים, ספרים, תמונות, כלי בית שונים ושאר פיצ'פקעס אדם אחד יכול לסבול. הגיע הזמן למהפכה בתחום המתנות.

  מה לחפש?

  כדי למצוא מתנה שתהיה פונקציונאלית ושימושית אבל גם מקורית, צריך לחשוב קצת מחוץ לקופסה. זה אומר, שבמקום להתמקד ב"חנויות לגבר" הישנות, או בחנויות בגדים, או בכל מקום אחר אליו אנחנו נכנסים בדרך כלל כדי לחפש מתנה, אנחנו צריכים להרחיב אופקים ולהתחיל להסתכל גם על חנויות אחרות. חנויות לכלי בית וכלי מטבח, חנויות אלקטרוניקה, או כל מקום אחר שיכול למכור משהו שיכול לשמש בתור מתנה מקורית ושימושית, הוא אופציה לסריקה שלנו, עד שנמצא את מה שאנחנו מחפשים.

  אז מה בעצם אנחנו מנסים למצוא?

  נענה על השאלה על ידי הדגמה – נניח שאתם מחפשים מתנה לבשלן או בשלנית ידועים, ואתם יודעים כמה טרחה כלולה בחיתוך סלט. אז בתור מתנה, אתם יכולים להביא להם קוצץ סלט אוטומטי – זה לא יכביד עליהם וימלא את הבית שלהם בסתם פריטים לא-שימושיים, אלא הם יוכלו להשתמש במתנה שוב ושוב, וכך ייזכרו בכם ובמאמץ ובמחשבה שהשקעתם בהם.

 • ממה להימנע בעת קניית מתנות

  המשימה של רכישת מתנות היא לא משימה פשוטה כלל – רובנו מתבלבלים כשאנו עושים זאת, עומדים פעורי פה מול מדפים עמוסים בסדינים, מגבות, כלי בית, מכשירים חשמליים ושאר פי'צפקעס שמנסים למכור לנו כדי שנביא כמתנה. במקרה של חתונה זה לא בעייתי, כי מי בימינו עוד מביא מתנה במקום צ'ק? גם במקרה של יום הולדת זה לא עד כדי כך בעייתי (גם אם יש המון שגיאות כשזה מגיע למתנות יום הולדת), אבל הבעיה הרצינית היא בעיקר במתנות לחג. ראש השנה, סוכות, פסח – אף אחד לא יודע בדיוק מה להביא, והתוצאה היא שגיאות רבות. ממה כדאי להימנע בכדי לא לבצע שגיאות?

  מתנות בלי פתק החלפה

  טעות ראשונה – מתנות שאי אפשר להחזיר. לכו תדעו עד כמה המתנה שלכם תהיה רצויה, גם אם השקעתם בה המון מחשבה (ובדרך כלל לא השקעתם הרבה). הדבר הכי מעצבן הוא למצוא את עצמכם עם מתנה שאתם לא רוצים מבלי היכולת להיפטר ממנה – אל תכניסו אחרים למצב הזה, ותזכרו לצרף פתק החלפה.

  מיחזור זה נחמד – אבל לא במתנות

  מבחינה סביבתית זה אמנם עדיף יהיה אם כולם ימחזרו, אבל כשזה מגיע למתנות זו טעות חמורה. אפשר לזהות כאשר מתנה היא ממוחזרת (לפעמים זה גם מביך במיוחד כשכרטיס הברכה המקורי, שמיועד לכם, עוד נמצא בתוך האריזה), אבל גם אם לא, אין שום טעם במיחזור.

  לכולם נמאס מפרחים

  פרחים הם טובים כמחווה רומנטית, אולי, או כדי לברך על הישג כלשהו – אבל ברוב המקרים הם פשוט מעיקים וצוברים מקום. אם תביאו זר פרחים למארחים שלכם, הוא ככל הנראה פשוט יתפוס מקום על הכד בשולחן, ילכלך את הבית, וינבול. אף אחד לא מעוניין בזה, אז עשו לעצמכם ולמארחים טובה והימנעו מלהביא זרי פרחים.

  די למזון העודף

  ישנה חלוקת עבודה ברורה – מי שמארח, מבשל את האוכל, ומי שמגיע כאורח, מביא את המתנות. אלא אם כן ביקשו מכם במפורש וזה סוכם מראש, אל תכינו אוכל במידה ואתם לא המארחים. זו אמורה להיות העבודה שלהם, לא שלכם, ולמרות שאתם אולי חושבים שאתם עוזרים להם – אתם לא.

 • איך להרכיב קולאז' תמונות?

  מה זה בדיוק קולאז'? האם הוא מתאים בתור מתנה? מה הוא צריך לכלול, ממה הוא אמור להיות מוכן, ואיפה בכלל משיגים דבר כזה? כל התשובות כאן:

  מה זה קולאז' תמונות?

  קולאז' תמונות הוא אוסף של תמונת, בצורות ובגדלים משתנים, שמודפסים יחד על מרקע אחד, כדי ליצור אוסף של כל הרגעים הטובים והיפים בחייהם של מי שמתוארים בתמונות. קולאז' יכולה להיות מתנה מושלמת לשלל אירועים, בעיקר לימי נישואין או לימי הולדת, מכיוון שהם מסייעים להזכיר לחוגגים את הרגעים היפים בחייהם, מבלי שיתפסו לאחר מכן מקום מיותר בבית. זו יכולה להיות מתנה מעולה במיוחד בימים האלו, שבהם האלבומים הישנים נזנחו לטובת תמונות בפייסבוק שקל כל כך להעלות עד שיש יותר מדי מהן וכבר אי אפשר להתמצא בהן.

  מה הוא צריך לכלול באופן כללי?

  תאספו כמה שיותר תמונות שיכולות להיות בעלות משמעות למקבלי המתנה (התמונות יכולות, אבל לא חייבות, לכלול כולן גם אתכם, נותני המתנה). התמונות יכולות להיות תמונות משפחתיות אם זו מתנה למשפחה, תמונות שנועדו כדי להזכיר את כל הרגעים היפים שלכם יחד עם מקבל המתנה, או תמונות של כל סיטואציה אחרת שמצאתם אותה ראויה מספיק בשביל לזכור ולהזכיר אותה. תמצאו דרך אסתטית והגיונית לסדר את התמונות ביחד, הוסיפו הקדשה אישית, וזהו – אתם מוכנים! ניתן, בנוסף, גם לסדר את התמונות בסדר כזה שיצור מעין סיפור שמסופר בתמונות. מומלץ!

  ממה מכינים אותו?

  את התמונות וההקדשה בדרך מדפיסים על בד קנבס, מכיוון שהוא עמיד יותר לדברים אלו מאשר מרקעים אחרים להדפסה. תדאגו גם שעל הבד מודפס הקולאז' רק מצבעים איכותיים באמת, שלא יתקלפו או ידהו במהרה.

  באילו מקומות אפשר להדפיס קולאז' תמונות כזה?

  קיימים בתי דפוס שמתמחים בהדפסות על קנבס. אותם בתי דפוס יכולים להדפיס עבורכם את הקולאז' לבקשתכם, והיתרון הגדול בהם הוא שלעתים קרובות הם גם יכולים לדאוג לעיצוב בעצמם, כך שאתם יכולים לבחור עיצוב מוכן ולהסתייע במומחים לעיצוב גרפי שלהם, מבלי לעשות טעויות בדרך.

 • אילו מתנות להביא ליום ההולדת למכר?

  שוב מגיע היום הזה בשנה. יום הולדת יש רק פעם בשנה – ואיתו גם גל גדול של מתנות. כשיש יום הולדת למכר – לא משנה מהי רמת הקירבה שלנו אליו או אליה – מקובל להביא מתנות , וזו יכולה לפעמים להפוך למשימה מעייפת. שוב לעשות סיבוב בין חנויות, שוב להוציא כסף, שוב לדאוג אם הבאנו את המתנה המתאימה... ואם לא הבאנו את המתנה המתאימה, אז למעשה המאמץ שלנו היה לשווא – הועלנו לחתן או כלת יום ההולדת באותה מידה שבה היינו מועילים לו היינו פשוט שוכחים להביא מתנה. כדי לעשות קצת סדר בדברים, הנה רשימה קצרה שתעזור לכם.

  מה רמת הקירבה?

  באופן אינטואיטיבי אפשר כבר להבין – האיכות והמחיר של המתנה נקבעים לפי רמת הקירבה שלנו אל החוגג. אף אחד לא מצפה מאיתנו לקנות כרטיסים לטיול מסביב לעולם בשביל איזשהו מכר בעבודה שכלל האינטרקציה שלנו איתו מסתכמת בלומר "בוקר טוב" זה לזה.

  אבל חשוב להבהיר את הנקודה הזו באופן קצת יותר עמוק – מה זה בדיוק אומר שהקירבה שלנו לחוגג היא כזו או אחרת מבחינת המתנה שאנו צריכים להביא? את הדברים האלו יש לתכנן מראש – הוציאו דף ועט, ונסו לרשום את הדרכים בהם החוגג קשור אליכם, ובכך להעריך את מידת הקירבה. לאחר מכן, תוכלו לקבוע בדיוק כמה אתם מוכנים להשקיע – מבחינת זמן וכסף – במתנה אליו.

  מה מביאים למכר קרוב?

  יש למעשה אינסוף מתנות שניתן להביא אם באמת אכפת לנו ממישהו ואנו רוצים להשקיע. אבל הנה כמה רעיונות כלליים: חופשה (בארץ או בחו"ל, אם כי שתי האפשרויות יקרות ולכן מומלץ להביא מתנה זו בשיתוף עם אחרים או רק במקרים נדירים), משהו מותאם אישית (תכשיט מעוצב יקר עם שם החוגג או החוגגת, או ארוחה מפנקת במסעדה על חשבונכם). במקרים האלו, זה בעיקר תלוי בכם ובמה שאתם יודעים על החוגג.

  מה מביאים למכר רחוק?

  כאן כבר יש כמה מתנות גנריות שמקובל להביא – ספרים הם מתנה נפוצה כל כך עד שהם כמעט נדושים. אבל זה לא אומר שאתם צריכים להפסיק להביא אותם. אפשרויות אחרות יכולות להיות בגדים, נעליים וכדומה. וכמובן – תמיד יש עוגה.

 • מחליקי שיער מקצועיים מוצאים רק בפיקאפיק!

  הרבה מאיתנו רוצות ליהנות משיער חלק, מסודר ויפה. אך לא כל אחת נולדת עם שיער חלק, וזו עובדה. עם זאת, מחליקי שיער מקצועיים יכולים להפוך כל שיער לחלק בקלות ובנוחות.

   

  מחליקי שיער מקצועיים

   

  מחליקי שיער הם מכשירים אשר מאפשרים החלקה מלאה של השיער, באמצעות חום. המחליקים מיישרים את השיער ומחזיקים אותו בצורתו החלקה באמצעות החום הבוקע מהם, שמקבע את השיער בצורה שנקבעה לו. מחליקי שיער מקצועיים עושים את העבודה הזו בקלות רבה יותר ובאיכות גבוהה יותר. מחליקי שיער מקצועיים הם מחליקי שיער קרמיים, כלומר גוף החימום שלהם מכוסה בחומר קרמי. החומר הקרמי מפזר את החום הבוקע ממחליק השיער בצורה אחידה, ומאפשר החלקה מלאה ויפה של השיער, בצורה אחידה ומלאה. בנוסף, הציפוי הקרמי מגן על השיער מחום יתר, ומאפשר למחליק השיער לפעול בצורה טובה ואיכותית במשך זמן רב, ללא תקלות ובעיות במכשיר. מחליקי שיער מקצועיים משמשים ספרים ומעצבי שיער באופן קבוע, ומאפשרים להם ליצור תסרוקות מרהיבות משיער חלק, לכל אחת, ללא הבדל בין סוגי השיער השונים כפי שהם באופן טבעי. מחליקי שיער מקצועיים משמשים לא רק במספרות מקצועיות, אלא הם יכולים להיות שימושיים גם לשימוש ביתי. כל אחת יכולה לרכוש מחליקי שיער מקצועיים, ולהשתמש בהם להחלקה יומיומית של השיער, למראה חלק ויפה במאמץ קל בלבד, מבלי להזדקק לתסרוקת מקצועית מידי יום.

   

  פיקאפיק

   

  פיקאפיק  מאפשרת גם לך ליהנות ממחליקי שיער מקצועיים, באיכות גבוהה במיוחד, ומהחברות האיכותיות ביותר. באתר של פיקאפיק תוכלי למצוא מגוון סוגים איכותיים של מחליקי שיער מקצועיים, ולבחור בסוג המתאים לך ביותר. פיקאפיק מעניקה לך מחליקי שיער מקצועיים במחירים נוחים במיוחד, ועם השירות הטוב ביותר שתוכלי לקבל. את המחליקים המקצועיים שתזמיני תוכלי לקבל במשלוח ישיר עד לפתח הבית שלך, בתוך כ-24 שעות, ולא יותר מ-3 ימים, כך שתוכלי מייד להתחיל ליהנות משיער חלק ויפהפה, כמו שתמיד רצית.

   

  רוצים לקנות מחליקי שיער מקצועיים? בואו למצוא מבחר ואיכות בפיקאפיק!

 • מחליק שיער מקצועי מומלץ קונים בפיקאפיק!

  כל מי שרוצה שיער חלק ויפה, יכולה ליצור אותו לעצמה באמצעים שונים, כמו החלקות כימיות, החלקות טבעיות או באמצעות שימוש קבוע במחליק שיער. אם את מחפשת מחליק שיער מקצועי מומלץ, את יכולה בוודאי למצוא אותו באו קוסמטיק!

  מחליק שיער מקצועי מומלץ

  מי שמעוניינת לבצע החלקה של השיער שלה באופן קבוע, ולא רק כתסרוקת חד פעמית, כדאי שתרכוש לעצמה מחליק שיער מקצועי מומלץ ואיכותי, כזה שיוכל לשמש אותה באופן יומיומי ללא חשש, לא מתקלות ולא מפגיעה בשיער. מחליק שיער מקצועי מומלץ הוא מחליק שיער מחברה ידועה ומוכרת, מחליק בעל איכות גבוהה. מחליק שיער מקצועי מומלץ יהיה תמיד מחליק שיער קרמי. החומר הקרמי שנמצא על מחליקי שיער מסוג זה יוצר פיזור אחיד של החום במחליק, כך שהשיער מקבל את החום בצורה אחידה ואת ההחלקה בצורה מלאה וטובה, ללא הבדלי חום. מחליק שיער מקצועי מומלץ יהיה גם כזה שניתן לווסת בו את עוצמת החום ואת הטמפרטורה, על מנת להתאים את חום ההחלקה לסוג השיער ולצורך הספציפי – להחלקה מלאה או חלקית. בנוסף, מחליק שיער מקצועי מומלץ יכיל כבל חשמלי ארוך, על מנת לאפשר לכל מי שמשתמשת בו לבצע גם תנועות גדולות עם המחליק, לשיער ארוך ומלא. כאשר רוכשים מחליק שיער, כדאי לערוך השוואת מחירים, אך מומלץ מאד שלא להתפשר על מחליק שיער זול. כדאי בהחלט לשלם קצת יותר, ולקבל מחליק שיער מקצועי ואיכותי, שיחזיק מעמד שנים רבות ולא יפגע בשיער בשימוש יומיומי.

  פיקאפיק

  בפיקאפיק, גם את תוכלי למצוא מחליק שיער מקצועי מומלץ, באיכות גבוהה ובמחירים נוחים. או קוסמטיק מציעה לך את כל סוגי המוצרים לטיפוח השיער, החל מתכשירים וחומרים שונים ועד למכשירים חשמליים מקצועיים להחלקה ולסלסול השיער. באו קוסמטיק תוכלי למצוא בקלות מחליק שיער מקצועי מומלץ, וגם לרכוש אותו במחיר הנוח והמשתלם ביותר, ולקבל אותו במשלוח ישיר עד הבית.

  מחפשים מחליק שיער מקצועי מומלץ? רוצים לשמוע המלצות ממומחים? בואו למצוא את מה שאתם מחפשים בפיקאפיק!

 • איך אפשר לדעת איזה מחליק מתאים לי?

  לא פשוט לבחור מחליק שיער מומלץ מתוך מגוון ההצע הגדול. השוק מוצף בסוגים רבים של מחליקי שיער, ואנו לא בטוחים שכל אחד הוא באמת טוב. הן שונים הם סוגי השיער זה מזה, ותכונותיהם של מחליקי השיער גם הם אינם זהים, איך יודעים מה להעדיף ומה לבחור, מה יחליק את השיער ומה רק יאכזב?

  או-קוסמטיק, ממליצה על מחליקי שיער מצוינים ומסבירה מה לכל אחת כדאי.

  סוגי מחליק שיער

  רוב סוגי מחליקי השיער מבוססים על פלטות עליהם מעבירים את השיער כדי "לגהץ" אותם ולגרום להחלקתן. פלטות אלו שונות ממכשיר למכשיר והן אלו שעושות את ההבדלים המהותיים בפעולה.

  • פלטות מתכת - אלו מחליקי שיער העובדים על בסיס מתכתי. המכשיר נחשב לזול ופשוט אך לא מתאים לכל סוג של שיער כיון שהוא עלול להזיק לשיער עדין.
  • פלטות כרומו - במחליקי שיער אלו ישנו ציפוי על גבי הפלטות, והם פחות פוגעות בשיער. עם זאת אין הם מתאימות לשיער דק מדי או קצת פגום.
  • פלטות קרמיות - זהו מחליק שיער מומלץ מאד כיון שהוא עדין למגע. צפוי הקרמי של המכשיר מונע חימום יתר ומגן על השערות מפני חריכה.
  • פלטות קרמיות מצופות - מחליק שיער משודרג עוד יותר, אשר עולה על מחליק שיער קרמי. ציפוי טפלון עוטף את גוף המכשיר ושומר על שיער רך ונעים. הוא גם מונע את התופעה המרגיזה של חשמל סטטי בשיער כתוצאה משימוש במכשיר חשמלי. השיער נותר נוח ונעים למגע, גם אחרי שימוש ממושך.

  התאמת מחליק שיער

  בעקרון, ככל שהשיער רגיש יותר יש להשתמש עם מחליק שיער משופר. לשיער רך ופגום כדי להעדיף את מחליקי השיער הקרמיים או מצופי הטפלון, ומחליק שיער מתכתי פחות מומלץ למי שהשער נוטה להתייבש, שכן המגע החם עלול לפגוע בשיער ולאבד את רכותו וגמישותו.

  מחליק שיער מומלץ

  לסיכום, לפני שרוכשים מחליק שיער מומלץ להתיעץ עם בעלי מקצוע. או-קוסמטיק יעניקו לכם את כל המידע הנדרש. כי חשוב לדעת ששיער עלול להפגם כתוצאה משימוש במכשיר מחליק שיער לא נכון, ולא תמיד אפשר להחזיר את המצב לקדמותו לאחר שהשיער נפגם.

  אז במקום לבכות על חלב שנשפך - פונים לפיקאפיק ומקבלים יעוץ טוב עכשיו!

 • מחפש מתנה ייחודית? אנחנו הכתובת!

  אם אתם מחפשים דרך להנציח אירוע כלשהו משמעותי ביותר בדרך מקורית ומיוחדת יותר מהתמונות השגרתיות , אם אתם מחפשים את המתנה הטובה ביותר לאדם אהוב, אם אתם אנשי חינוך שמחפשים מזכרת מקורית לאחר תום תקופה, אם אתם נפרדים ממקום מסוים ומחפשים דרך לבטא את כל החוויות והזיכרונות הטובים שעברתם באותו מקום עם אותם אנשים שבו או אם אתם סתם מעוניינים במזכרת ייחודית ומיוחדת שלא ייתן לאף אחד לשכוח אתכם, הדפסת תמונה או טקסט ייחודיים רק לכם על תמונה או כל פריט ייחודי אחר יספקו את הדבר המושלם עבורכם.

   המתנה המושלמת לכל אדם שחשוב לכם

  כיום ניתן להדפיס כל תמונה או טקסט על דובוני פרווה, שעונים, חולצות, תמונות קנבס או אפילו על עוגות. אם אתם מתחתנים ומתחשק לכם להפתיע את הכלה, החתן או האורחים בחולצה מיוחדת שתעצים את האווירה השמחה תוכלו להדפיס חולצה מיוחדת, אם אתם מעוניינים להעניק מזכרת לחבר או חברה מכם, תוכלו להדפיס להם על פריט אישי כלשהו טקסט או תמונה משותפת של שניכם. אם תרצו לעצב לחבר קרוב מתנה ייחודית תוכלו לעצב לו קולאז' תמונות משותפות שלכם על קנבס בכל גודל שתבחרו שמיועד לתלייה בחדר או בל מקום אחר שהוא יחשוק בו. הדפסה על פריטים שונים היא ללא ספק דרך מקורית ומיוחדת להנציח אירועים, לשמח ולהעניק מתנה ייחודית לכל אדם אהוב שאתם חפצים להעניק לו משהו בלתי נשכח מכם.

  פיק. אפ המומחים בתחום מתנות מעוצבות

  חברת פיק.אפ המומחית בעיצוב מתנות, מעניקה לכם את האפשרות לעצב לעצמך באתר האינטרנט שלנו את עיצוב התמונה או כל דבר אחר שאתה מעוניין להדפיס על מגוון פריטים המוצעים לך.  ישנם מבחר אופציות עיצוביות משכוללות, רקעים במגוון צבעים ועוד, מה שיהפוך את פעולת העיצוב לקלה ונוחה. כמו כן תוכל לעצב את קולאז' התמונות האישי שלך ולאחר עבודה לשלוח לנו ואנו נבצע את עבודות ההפסדה. אם אתה מרגיש שאתה לא מספיק מקצועי לשם העיצוב אנו כמובן נשמח לעמוד לשירותך ולעצב לך את מה שאתה חפץ לעצב על פריט. כל שעלייך לעשות זה לשלוח לנו את הטקסט והתמונות הרלוונטיות ואנו נדאג להפוך לך אותם לפריט בלתי נשכח.

  אם אתם מעוניינים ליצור קולאז' תמונות חברת פיק.אפ היא ללא ספק הכתובת עבורכם. היכנסו לאתר האינטרנט שלנו, התרשמו ממגוון הפריטים והעיצובים הניתנים לבחירתכם ובחרו אם לעצב בעצמכם או לתת לנו לסייע לכם. יחד ניצור קולאז' תמונות מעורר התפעלות ובלתי נשכח.

 • רעיונות וטיפים למתנות לאורחים באירוע

  ארגון אירוע דורש מאיתנו לשים לב להרבה מאוד פרטים שונים. לכולנו יש מטרה אחת ברורה כאשר אנחנו מארגנים אירוע: אנחנו רוצים שהאורחים ייהנו בו ויזכרו אותו כאירוע איכותי ומדהים. קיימות מגוון דרכים לשדרג את האירוע שלנו ולהפוך אותו לאיכותי יותר מהשקעה בקייטרינג ועד השקעה במוזיקה שיש באירוע. אחת הדרכים המומלצות ביותר להפוך את האירוע שלנו למרגש יותר בשביל האורחים היא להעניק לכל אורח מתנה. כאשר אנחנו מעניקים לאורחים באירוע שלנו מתנה אנחנו מביאים ערך מוסף לאירוע שלנו. הדבר החשוב ביותר במתנות לאורחים הוא להפוך אותן למשמחות ובלתי נשכחות, כאלה שיהיה נעים לקבל ויעצימו את הזיכרון החיובי מהאירוע. ניתן להעניק לאורחים שלנו מתנות קיימות כמו מגנטים, זרי פרחים, מחזיקי מפתחות ואפילו כוסות, מעוצבות באופן אישי ואפשר גם לגמרי להתפרע.

  מתנות מקוריות לאורחים בחתונה – איך מתנות ישדרגו את האירוע שלנו?

  מתנות מקוריות לאורחים בחתונה יכולות לשדרג משמעותית את האירוע שלנו. מתנות אלו יכולות להיות דיסק מוזיקה במתנה עם כל המנגינות שאנחנו אוהבים או עם שיר החופה שלנו. מתנה מקורית נוספת יכולה להיות גם כיסוי לסמארטפון עם תמונות מרגשות. לא פחות חשוב מהמתנה שאנחנו מעניקים לאורחים שלנו היא הדרך בה אנחנו אורזים אותה. אנחנו יכולים לארוז את המתנות של האירוע שלנו באריזות איכותיות של קופסאות מתכת או קופסאות מארז חגיגיות. חשוב מאוד להשקיע במארזים של המתנות שלנו כי המארזים יאפשרו לנו להעניק לאורחים שלנו מתנה מאוד איכותית שגם נראית טוב ויפה. האריזה של המתנה יכולה להיות צבעונית והיא יכולה להיות גם בצבעים קלאסיים יותר של שחור ולבן. אנחנו יכולים להדפיס על האריזה כל דימוי שנרצה כולל תמונה שלנו מאלבום החתונה.

  מתנות לאורחים באירוע – לאירוע ייחודי ומיוחד

  מתנות לאורחים באירוע יכולות לאפשר לנו להפוך את האירוע שלנו לאירוע שכל האורחים יזכרו להרבה מאוד זמן. כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו מתרגשים. חתונה היא תמיד אירוע מרגש מאוד שמהווה אירוע מרכזי בחיים שלנו. כל זוג רוצה שהחתונה שלו תהיה מאוד מרשימה ושכל האורחים ייהנו  בה. השקעה באירוע כמו חתונה יכולה להיות ללא גבול. אין גבול למה שאנחנו יכולים להשקיע באירוע שלנו ממאכלים יקרים מאוד ועד השקעה בסידורי השולחן. אחד הדברים שהכי חשוב להשקיע בהם בכל חתונה הוא האורחים. כאשר האורחים שלנו נהנים בחתונה אנחנו יכולים להיות רגועים שהחתונה מוצלחת מאוד ולא רק עבורנו. השקעה בבחירה של המתנות לאורחים שלנו היא הדרך שלנו לכבד אותם ולהראות להם שאנחנו מעריכים את השתתפותם ביום המיוחד בחיינו.

 • אינספייר מזמינה אתכם להנות ממגוון רחב של מוצרי קידום מכירות

  אינספייר מזמינה אתכם להנות ממגוון רחב של מוצרי קידום מכירות, מוצרי פרסום וקד"מ מוצרי איכות ממיטב המותגים בעולם. אצלנו ניתן למתג ולהוסיף לוגו חברה לכלל המוצרים.

  בין המוצרים שלנו ניתן למצוא: בקבוקים אקולוגיים, תיק גב סולארי, פנסים, מחזיקי מפתחות, תיקים ממוחזרים ועוד היצע רחב של מוצרים.

  היתרון שלנו הוא אחריות לכל המוצרים, לרוכשים בכמויות גדולות תינתן הנחה. העיצוב והמיתוג המוצרים תיעשה ע"י חברת אינספייר.

  הצטרפו היום למועדון הלקוחות של חברת אינספייר ותזכו בהנחות מטורפות ושירות מיוחד, חייגו עכשיו  08-8681003.

 • ברכות מקוריות לאמא/אבא לחץ כאן

  לאמא שאין כמותה בעולם

  נולדתי ממך אמא,
  ניזונתי ממך אמא,
  אהבת אותי תמיד אמא
  ואני אותך אמא.

  אבל רק עכשיו, כשכבר גדלתי ממש,
  אני מתחילה להבין אותך אמא.
  אני מבינה את ההקרבה אמא,
  אני מבינה את ההבנה אמא,
  אני מבינה ומקבלת את הביקורת אמא
  ואני מכירה את החוכמה העמוקה אמא.

  ומתוך הכרה והבנה זו,
  אני אוהבת אותך יותר אמא.
  את לא יודעת כמה אני אוהבת ומעריכה אותך אמא.

  אמא אי אפשר לבחור - תמיד את אומרת,
  אבל אם היה אפשר,
  הייתי בוחרת בך, אמא.

  אמא, אמא שלי!


   

  לאמא שאין כמותה בעולם

  נולדתי ממך אמא,
  ניזונתי ממך אמא,
  אהבת אותי תמיד אמא
  ואני אותך אמא.

  אבל רק עכשיו, כשכבר גדלתי ממש,
  אני מתחילה להבין אותך אמא.
  אני מבינה את ההקרבה אמא,
  אני מבינה את ההבנה אמא,
  אני מבינה ומקבלת את הביקורת אמא
  ואני מכירה את החוכמה העמוקה אמא.

  ומתוך הכרה והבנה זו,
  אני אוהבת אותך יותר אמא.
  את לא יודעת כמה אני אוהבת ומעריכה אותך אמא.

  אמא אי אפשר לבחור - תמיד את אומרת,
  אבל אם היה אפשר,
  הייתי בוחרת בך, אמא.

  אמא, אמא שלי!

 • מתנות מתוקות

  מתנות מתוקות
  מבחר ענק של מתנות הכי מתוקות בעיר!
  פיק א פיק מציעה מגוון אדיר של מתנות מתוקות לכל מטרה, ידידים, חברים או בני משפחה. קבלו מתנות מיוחדות במינם שקולעות ישר ללב כל אחד.

  מחפשים וגם מוצאים
  לעיתים קרובות אנו מוצאים את עצמנו מחפשים מתנה ממש בנרות, רוצים לקלוע לטעם של מקבל המתנה שירגיש כי נתנו את זה מכל הלב, ורצינו שהוא יהנה באמת. מתנה מיוחדת שהוא אף פעם לא קיבל, שעוד לא ראה כזו, שברגע שמקבל אותה הוא חש אסיר תודות.
  יש דבר כזה?
  בפיק א פיק אומרים שכן. ברשותנו מבחר גדול של מתנות מתוקות קולעות לכל מטרה שהיא. מתנות מתוקות עשויות שוקולדים או פרלינים, עטופות בהרבה אהבה ותשומת לב, מתנות שאפשר לכתוב באמצעותם מילים מתוך הלב ולתת אותם לכל אחד. מתנות גדולות וקטנות, החל מכריות נוי, שעונים, בקבוקי יין, כוסות ודובונים חמודים, או ארנקים, מעמדים לתמונות, תיקי נסיעות ואפילו מצעים.
  התבלבלתם מן המבחר? האתר שלנו יציע לכם עוד...

 • מעמדים שולחניים

  מעמדים שולחניים
  זמין, נוח, ומרהיב!
  מעמדים שולחניים הם חפצים שעומדים על השולחן באופן קבוע. בדרך כלל ניתן לאחסן בתוכם חפצים קטנים שיש בהם צורך שימושי, כמו מכשירי כתיבה, ניירות ממו וכדומה, לפעמים אלו מעמדים שהם למטרת קישוט כמו מעמדים עם תמונה.

  מעמדים שולחניים, למי ולמה?
  מעמדים שולחניים ממלאים מספר מטרות בו זמנית:
  • נוחות - מעמדים שולחניים המשמשים לאחסון מכשירי כתיבה, מסייעים לנו לשמור על שולחן נקי ומסודר, בלי הרבה בלגן סביב. מדובר במיוחד במוצרים קטנים כמו מחקים, סיכות וכדומה שנוטים להתפזר לכל עבר. בעזרת מעמדים שולחניים אפשר לשמור על הסדר.
  • יוקרה - משרדים רבים מתפארים עם מעמדים שולחניים מפוארים ויוקרתיים. אלה משדרגים את המשרד שלהם בהרבה, ומוסיפים לתפארה נוי והדר. מעמדים אלו מעוצבים בצורה ייחודית כיאות למשרד ברמה גבוהה.
  • תמונות - פעמים רבות משלבים תמונות בתוך מעמדים שולחניים, כדי להוסיף אלמנט מקושט למקום, ולנצל את התמונה היפה שתעמוד בצורה הכי תועלתית.
  כדאי גם לכם! מעמדים שולחניים מרהיבים ביותר של פיק א פיק...

 • מתנות מדליקות

  מתנות מדליקות
  נעים לתת, כיף לקבל!
  יש מתנות כאלה, מיוחדות מן הרגע הראשון. מתנות מדליקות שברגע שרואים אותם אומרים "איך לא חשבנו על זה?" אלו מתנות מקוריות, יפות ושימושיות, מתאימות בול לסיטואציה הרצויה ולאדם המקבל אותן.
  איפה בוחרים מתנות מדליקות? בפיק א פיק כמובן.

  מתנות מדליקות לכל מטרה
  כאשר מחפשים מתנות לילדים, חייבים ללכת על מתנות מדליקות, כיון שילדים מצפים למתנות מיוחדות במינם ולא מסתפקים במתנות שגרתיות מוכרות מדי. הם מחכים למשהו מלהיב, שיספק להם את הסקרנות ויגרה את המרץ שלהם.
  לילדים צריכים לתת מתנות מדליקות ומלהיבות ביותר.
  סוגיה נוספת הדורשת את תשומת לבנו הם מתנות למבוגרים שקרובים ללבנו. כאשר אנו רוצים להעניק מתנות מדליקות לאנשים האהובים והיקרים שלנו, לבני משפחה, הורים, חברים וכדומה, אנו מעוניינים לתת להם מתנות מכל הלב. שירגישו כי חשבנו עליהם והיה לנו חשוב לעשות להם טוב על הלב. בעזרת מתנות מדליקות שאנחנו נעניק להם הם יראו שבאמת רצינו בטובתם.
  עשרות מתנות מדליקות מחכים לכם באתר של פיק א פיק לבחירתכם האישית!

 • מתנות קטנות

  מתנות קטנות
  זה קטן אבל מחמם את הלב!
  מתנות קטנות הם לאו דוקא פחות איכותיות, להיפך, לפעמים דווקא הפשטות שלהם, חסר היומרה, הופך אותם למשהו חמוד שמחמם את הלב ונעים כל כך.
  איפה קונים מתנות קטנות, וכיצד? פיק א פיק ממליצים....

  מתנות קטנות וחמודות
  הצוות של פיק א פיק מכיר היטב את הסיטואציה, איזה מתנה אפשר לקנות לבר מצווה / בת מצווה, יום הולדת או לאחל הצלחה ונסיעה טובה או סתם "אני אוהב אותך"? לא מדובר במשהו ענק, לא מחפשים פה השקעה של עשרות ומאות שקלים, סך הכל אנחנו מבקשים משהו נחמד שיביע מעט מילים החמות ויעביר את הרגשות שבלב. אלו מתנות קטנות אך עדיין צריכים שיעשו רושם טוב. שיהנו מהן באמת וירגישו שהבאנו אותם מכל הלב.
  פיק א פיק מציעה מבחר ענק של מתנות קטנות, כולם בעיצוב ובמגוון מרהיב. אצלנו תמצאו את כל סוגי המתנות שרק חלמתם אי פעם, והכל במחיר מיוחד.
  כנסו עכשיו לאתר... לחפש וגם למצוא!

 • מתנות מקוריות

  מתנות מקוריות
  מתנה שעדיין לא ראינו? יש כזה דבר!
  כל מי שניצב בסיטואציה של בחירת מתנה מכיר את ההרגשה היטב - איפה מוצאים מתנות מקוריות שאף אחד עדיין לא ניסה לתת? מתנה מעניינת, שתתן תחושה טובה, שתעניק את ההרגשה כי באמת חשבו עלינו, ומצאו משהו שעוד לא היה.
  השאלה היא - איפה מוצאים את זה.

  פיק א פיק
  בחנות פיק א פיק נמצא מבחר אדיר של מתנות מכל הסוגים והגדלים. לכל מטרה שהיא, במגוון גדול של מחירים ובהצע ענק. אין מצב בו מישהו שחיפש מתנות מקוריות ולא מצא אותו כאן. זה פשוט לא יתכן.
  זה מתחיל מקופסאות אהבה, עובר דרך מעמדים של תמונות מרהיבות, תמונות על תיקי טיולים, כיסוים לאייפון ולפלאפונים, תמונות קיר מרהיבות, מארזים של פרלינים מתוקים, כיתובים שונים עם שוקולדים מענינים והעברת מסרים בצורה הכי מקורית שאפשר.
  רוצים לדעת מה עוד? כנסו עכשיו לאתר...

 • תמונות קיר

  תמונות קיר
  תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, נכון?
  תמונות קיר הן פינות החן של כל בית ומוסיפות לו המון עושר. כדאי להציץ במגוון הגדול של פיק א פיק כדי לגלות אלו תמונות מהממות אפשר לרכוש ולקשט את הבית.

  תמונות קיר לכל מטרה
  אי אפשר להגדיר במספר מילים אלו תמונות קיר כדאי לקנות, בעקרון התשובה מתחלקת לסוגי החדרים השונים, כאשר כל חדר דורש תמונות קיר מסוג אחר. ישנם תמונות קיר מיוחדות לחדר שינה, והם מוסיפות לה אוירה קוסמת ומיוחדת, תמונות שובבות וצבעוניות תולים בחדר הילדים ותורמים לעליזות הזורמת, תמונות יוקרתיות ימצאו את עצמם בחדר האורחים שלנו, בסלון הביתי והמיוחד. הכי חשוב להדגיש כי תמונות קיר יש לרכוש בחנות שיש לה מגוון גדול כדי להגיע לתוצאה רצויה.
  השפע המדהים והמדליק של תמונות קיר מחכה לכם עכשיו בחנות פיק א פיק, עם מבחר ענק של תמונות מרהיבות לכל מטרה.
  אתם מוזמנים להתרשם!

 • [magento latest='0']
 • מי לא אוהב מתנות?

  יום נישואין הוא הזדמנות מיוחדת להביע הערכה והוקרה האחד כלפי השני. ביום זה חוזרים שוב לאותו תאריך שבו נהייתם זוג ומתמלאים בשמחה והתרגשות על עוד שנה שלכם יחד.

  כיצד ניתן להביע הערכה והוקרה למי שאתם אוהבים באמת?
  מתנה היא דרך טובה להביע הוקרה והערכה כלפי מי שאתם אוהבים באמת. אין אדם שלא אוהב מתנות והפתעות במיוחד בימים המשמעותיים בחייו וממי שהוא באמת מחבב.
  ולכן, רצוי לבקר בחנויות מיוחדות למתנות, זרים, סידורים מיוחדים ועוד בשביל להתרשם מהשפע, האפשרויות, המחירים והשילוב בין סוגי המתנות.
  לרוב בוחר או בוחרת המתנה מכירה את הטעם האישי של בן או בת זוגה- צבעים נבחרים, טעם  מועדף בשוקולדים, פרחים אהובים במיוחד ועוד.
  באילו מתנות ליום נישואין ניתן לפנק את בן או בת הזוג ביום נישואין?
  לאישה- ניתן לשלב זרים של כלי בית או כלי מטבח משובבי עין (כאלו שתמיד היא אמרה שהיא חולמת שיהיו לה) חלוק מגבת מפנק עם שם חיבה רקום באותיות מוזהבות, בושם יוקרתי, שוקולדים מהסוג המובחר, ספל קפה עם תמונה פסטורלית שלכם מודפסת עליה, ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.
  לאיש- ניתן לקנות בושם יוקרתי, עניבה, עט איכותי, חלוק מגבת רקום, או כל רעיון או פריט שאתם יודעים שהוא זקוק להם.
  וזהו ?
  פרט נוסף קטן אבל חשוב מאוד, רצוי לצרף למתנה כרטיס ברכה של כמה ברכות ואיחולים שלכם : .....ביחד שנים רבות נעימות וטובות. או תמשיך\כי להיות הבעל\האישה הכי הכי שיש, או איזה נס שהתחתנתי עם אדם כמוך...
  הניסיון מוכיח כי יותר מהמתנה חשובה הברכה לא פחות ואף יותר, ומה שנישאר בזיכרון אלו המילים היפות שזכיתם לקבל מבן\בת הזוג ביום המיוחד.
  לתת בעצמכם או לשלוח עם משלוחן?
  כדאי מאוד לתת את הדעת על נתינת המתנה. בחנויות מתנות מובחרות ישנו משלוחן שעליו מוטלת המשימה להעביר את המשלוח לכתובת המתאימה, לפעמים תעדיפו דווקא אתם להפתיע את בן\בת זוגכם ולהביא את המתנה בעצמכם.
  במה שלא תבחרו, זכרו! יום נישואין הוא הזדמנות שחוזרת רק פעם בשנה והיא מציינת את היום המיוחד שבו בחרתם להמשיך את חייכם יחד.
  אל תחכו לרגע האחרון, פנו אלינו עוד היום ותתרשמו מהשפע הרחב שיש לנו להציע לכם.

 • סוף סוף הגיע הרגע הגדול בשבילך להביע את מה שהרגשת כבר הרבה זמן!

  מתנות לחברה בכל אירוע כמו יום הולדת, הוצאת רישיון, עבודה חדשה, יום אהבה ועוד. זה עניין המצריך מחשבה ותכנון מוקדם מראש...

  על אף השפע העצום הקיים, ואולי דווקא בגללו, רק מי שמכיר טוב את האדם אותו הוא רוצה להפתיע, יכול להתאים מתנה מקורית, מרגשת ומדליקה באמת.
  חבר טוב הוא אדם שיודע לומר את המילה הנכונה בזמן הנכון, לתת כתף להישען עליו בזמני קושי ולחץ, לחבק ולאהוב כשבחוץ חשוך, גשום וקודר.
  עכשיו, לפני אירוע מיוחד במיוחד- בוודאי תירצה להמשיך ולהיות החבר האוהב והמפנק שמכיר ויודע בדיוק מה יגרום לה אושר ויעלה חיוך על הפנים שיישאר לזמן ארוך...
  באיזו מתנה לבחור?
  אז נכון. זה קצת קשה אבל אפשרי ודאי. האפשרויות רבות ורצוי לדעת באיזה כיוון מחפשים ומהו התקציב שמוקצה לכך. או לתת לדמיון להשתולל ולרוץ קדימה.
  מתנה יכולה להיות: סט טיפוח מפנק, זר פרחים, נרות ריחניים, מגבת רקומה בשם ,שרשרת + עגילים תואמים. לכבוד הוצאת רישיון (סוף סוף) ניתן לקנות מחזיק מפתחות מעוצב שילוו אותה לכל מקום שאליו תיסע...
  כדי שתזכור אותך גם בעבודה החדשה, ספל עם תמונה והקדשה, או תמונה בתוך מעמיד לשולחן העבודה יכול בהחלט להתאים.
  מתנה טעימה יותר יכולה להיות יציאה משותפת למסעדה יוקרתית על שפת הים, שוקולדים בלגיים איכותיים.
  ואם אתה מקורי יותר...
  ויש לך חברה אמיצה במיוחד אולי מתנה כמו: רכיבה על סוסים, טיסה בשמי הארץ, צניחה משותפת, יכול להיות מקורי ומהנה כאחד.
  איך ניתן להתרשם מהמבחר ומהאפשרויות...
  המבחר רב ביותר והאפשריות לא נגמרות אף פעם. ולכן ניתן לפנות לאתר המשווק מתנות ייחודיות למי שאוהבים באמת. חבל לבזבז זמן מיותר בריצה הולכת וחוזרת בין חנויות רחוקות.
  כיום, בלחיצת כפתור, הכול זמין, מזמין ונוח. ניתן להתרשם מההיצע הרב, מהמחיר, והמתנה בדרך אליכם....מתנות זו הזדמנות להביע רגשות, נצלו זאת עד תום בצירוף ברכה מלבבת ומרגשת.

  פנה אלינו עוד היום ונשמח להרשים אותך במגוון הרחב שיש לנו להציע!

 • הרגע הגדול שוב הגיע והפעם את לא מוטרדת ממנו בכלל!

  בכל כמה חודשים ישנו סיבה למסיבה. אם זה יום הולדת ואם זה, שחרור מהצבא, קידום בעבודה, או סתם רגעים מיוחדים אחרים.

  בימינו כשכבר נראה שלכולם יש הכול,  ולא נשאר איך להפתיע ואיך לרגש, לבחור מתנות לחבר זו משימה קשה יותר אך לא בלתי אפשרית. עם קצת רצון, מחשבה והרבה אהבה את מוצאת את המתנה הנכונה.
  נכון שיש מתנות מאמא, חברים, אחים, דודות וכמובן... סבתות. אבל מתנה מחברה זה מתנה אחרת, שונה, לאדם האחד והמיוחד.
  מי כמוך מכירה את חברך באמת טוב ויודעת מה הוא אוהב או שהיה רוצה שיהיה לו...
  לפעמים אפילו פריט קטן שהו רצה הרבה זמן ולא ממש מצאתם את הזמן לקנות אותו כמו: אוזניות איכותיות, ארנק עור, מברגה חשמלית, רמקול מזרקה-רמקולים עם מים מרקדים, מאפרה או כל דבר אחר שהוא היה שמח איתו.
  בינינו, די לבנאליות! צריך לשנות קצת כיוון, להיות מקורית, בעלת מעוף ויצירתיות. כי הפעם זה אירוע רציני... וחברה טובה כמוך בוודאי תרצה להיות הכי מפתיעה שיש.
  באילו מתנות ניתן לבחור?
  ישנו כר רחב של רעיונות: מה תגידי על התצלום מהטיול בהודו מודפס על קנבס ענק, או אולי ספל קפה שברגע שממלאים בו מים חמים מתגלה במלוא זוהרו התמונה שלכם על רקע השקיעה.       לאחר שעות של עבודה ומאמץ, אין יותר מזמין מלשבת על ספה המקושטת בכרית מודפסת של תמונה מוצלחת.
  חולצה, מכונת תספורת, גביע הוקרה, כלי עבודה,  וכדומה יכולים להיות מתנה מושלמת לחבר הטוב ביותר.
  ובשביל לא להתבלבל...
  מובן שההיצע הוא רחב מאוד, אין סוף למה שאפשר לקנות. בתחילה רצוי לחשוב מה הכיוון שאת הולכת עליו, מוצר שימושי, אלקטרוני, ליופי, מזכרת, וכו' ולאחר מכן, לנסות להיכנס יותר ויותר לראש שלו, מה באמת ישמח אותו ?
  כמה כסף צריך להשקיע?
  בכלל לא צריך להשקיע מאות שקלים בשביל להפתיע ולשמח חבר. ישנם מתנות נהדרות בכמה עשרות שקלים בודדות כמו זוג כפכפים, עניבה,גביע עם הקדשה וכדומה.
  מתוך שפע האפשרויות שלנו- את מוזמנת להתרשם מהמגוון ולבחור את המתנה הנכונה!

 • הפעם אין ספק שתצליחו להפתיע!

  מתנה היא דרך להביע רגש ואהבה למי שאתם באמת אוהבים. זה הזמן לנסות כיוון מקורי, משהו שונה מתמיד, מפתיע ומלהיב.
  יום נישואין, יום הולדת, חג האהבה, בר מצווה או כל אירוע אחר ראוי לציון שבו יש לכם הזדמנות להביע את מה שאתם באמת מרגישים.

  מה מיוחד ה מתנה מקורית ?
  מתנה מקורית היא דרך יצירתית, אישית ומפתיע ובדרך כלל קולעת בדיוק למטרה רצויה זו. מתנות שגרתיות בוודאי נתתם מליון פעמים וזה כבר לא ממש מלהיב ומיוחד. הפעם זה אירוע מיוחד ואתם רוצים להיות ממש מקוריים.
  כיצד מתאימים מתנה?
  לאחר חיפוש קצר תוכלו למצוא מתנה הולמת ומקורית המתאימה למי שכל כך חשוב לכם לשמח. לדוגמא: אם הוריכם חוגגים 25 שנה לנישואין, אירוע הנקרא בפי העם "חתונת הכסף"  בוודאי תרצו לשמח אותם עם זוג יונים כסוף. או אם ילדתכם הגיע לבת-מצווה, אין ספק כי סט מצעים עם תמונה ושם רקום וודאי יקלע למטרה.
  אתם מוזמנים לחתונה? נרות ריחניים עם מעמד זכוכית יוקרתי בשילוב תמונת הזוג, בוודאי ירגש את הזוג הטרי.
  מה תאמרו על ספל קפה שברגע שממלאים בו מים הספל משתנה ונחשפת התמונה?
  או על כיסוי לאיפון עם תמונה אישית המודפסת עליו?
  אפילו שעון קיר מעוצב עם תמונה מודפסת יכול להיות מקורי, מפתיע וקולע.
  לוח שנה מודפס, בקבוק יין עם תמונה והקדשה, מצית מסוגנן עם תמונה מודפסת, איש גמיש לתליית הנייד,  כל אלה יכולים לעשות למי שיקר לכם את האירוע למרגש, שמח ומלהיב במיוחד.
  איפה ניתן למצוא מתנה מקורית?
  לא צריך יותר לנדוד רחוק מחנות לחנות בשביל לבדוק, להשוות, לחפש, להתלבט ולבסוף.. לחזור לחנות הראשונה כדי לגלות שמה שרציתם כבר נימכר.
  שפע של דוגמאות מקוריות עם תמונה, מחיר , מחכות לכם בלחיצת כפתור לראות ולהתרשם.
  והחשוב הוא, בשביל להיות מקורי אין צורך להשקיע מאות שקלים, ההפך, עם קצת מחשבה, חיפוש ורצון- והרבה אהבה, תמצאו את מה שמתאים לכם.
  כיום, דרך האתר שלנו, בחיפוש קצר,אתם מקבלים השראה, נדבקים בהלך המקורי שלנו ומוצאים את הדבר שבדיוק חיפשתם- אז למה אתם מחכים?

 • מתנות לסבא מתנות לסבתא מתנות תמונה מקוריות במחירים מפתיעים

  מחפשים מתנה מקורית ומפתיעה עם משמעות? חוגגים לסבא או לסבתא יום הולדת?
  מבחר ענק של מתנות תמונה מקוריות ומפתיעות ליום הולדת של סבא ושל סבתא

  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מציעים מתנות תמונה אישיות ופרסונאליות עם הדפס ישירות על גבי מבחר מוצרים והכול ב-100% התאמה אישית! .

  מתנות מקוריות לסבתא
  מתנות לסבתא, עבור רבים נחשבות למשימה לא פשוטה בעליל ובמיוחד אם גם לכם נמאס מעוד עציץ סטנדרטי או קערת זכוכית לקישוט בית סבתכם. אם גם אתם מחפשים מתנות לסבתא מקוריות שאכן יצליחו לרגש את סבתא אין לנו ספק שבאתר פיקאפיק תמצאו את מבוקשכם ביתר קלות. עם המתנות האישיות שמוצעות באתר, תוכלו להביע את הערכתכם ואהבתכם הרבה כלפי סבתא. המתנות מגיעות כולן עם תמונות מודפסות לצד הקדשה אישית המודפסת ישירות על גבי המוצר הנבחר. בין המתנות תוכלו למצוא כריות עם תמונה והקדשה אישית במגוון גדלים משתנים, ספל הפלא החושף תמונה אחרת בכל מזיגה של מים חמים לתוכו ועוד מתנות רבות ומפתיעות לסבתא.

  מתנות מקוריות לסבא
  מתנות לסבא ובכלל לגיל השלישי מהוות אתגר לא קטן עבור הנכדים והילדים שבנינו. מה ניתן להביא לבן אדם שכבר יש לו הכל הנמצא במיטב שנותיו ונוהג לרוב להעניק לבני משפחתו ואף פעם לא דורש לקבל דבר לעצמו? מתנות לסבא מחייבות אותנו להשקיע מחשבה ולהעלות על הפרק מספר שאלות על מנת למצוא את המתנה המוצלחת והמרגשת ביותר. אתר פיקאפיק מזמין אתכם להתרשם ממגוון מתנות עם משמעות וערך מוסף המגיעות לצד תמונות והקדשה אישית אשר מודפסת ישירות על גבי סוג המוצר הנבחר. באתר פיקאפיק תמצאו מגוון מתנות תמונה כמו למשל פסיפס תמונות משפחתי המודפסות על גבי קנבס, עץ תמונות במגוון סגנונות ועיצובים מרשימים ועוד רבים..

 • מתנות לאמא מתנות לאבא מתנות תמונה מקוריות ואישיות

  חוגגים לאמא או אבא יום הולדת? מחפשים מתנה מקורית ומפתיעה עם משמעות? מבחר ענק של מתנות תמונה מקוריות ומפתיעות ליום הולדת של אמא ושל אבא

  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מציעים מתנות תמונה אישיות ופרסונאליות עם הדפס ישירות על גבי מבחר מוצרים והכול ב-100% התאמה אישית! .

  מקורית לאבא

  יום ההולדת של אחד האנשים הקרובים והמוערכים ביותר על ידכם הגיע? אבא תמיד נחשב לבעייתי בכל הנוגע למתנות? אף פעם לא הצלחתם לקלוע לגמרי לטעמו האישי ולרגש אותו עם מתנה מקורית שאכן תיגע לליבו? אנו שמחים לבשר לכם שיש לנו את הפיתרון הטוב ביותר עבורכם, באתר פיקאפיק אנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר מגוון ומקורי של מתנות תמונה אישיות לאבא ואימא המגיעות עם הדפסה ישירה על כל מוצר ובהתאמה אישית מרבית. המתנות המוצעות בתר כוללות תמונה בקריסטל עם מעמד תמונה על גבי זכוכית קריסטל, ספל הפלא שיפתיע אתכם בכל מזיגה, עץ תמונות משפחתי עם שבע תמונות במגוון עיצובים מרשימים וסגנונות מפתיעים. מתנה

  מקורית לאמא
  יום האם הגיע ועדיין לא עלה בראשכם רעיון מוצלח מספיק למתנה מפתיעה ומרגשת לאימא? חגיגת יום ההולדת הגדולה של אמא הגיעה בשעה טובה ועליכם למצוא מתנה שאכן תוכל לשקף את אהבתכם והערכתכם שלא תסולא מפז? באתר פיקאפיק אין לנו ספק שתמצאו את מבוקשכם ואף יותר. האתר מציע מגוון מתנות לאימא מקוריות ומפתיעות בעלות משמעות מיוחדת וערך מוסף. התמונות המוצעות באתר מגיעות עם תמונה אישית לצד הדפס הנעשה ישירות על גבי המתנה והכול בהתאמה אישית מקסימאלית. בין המתנות המוצעות באתר ניתן למנות את ספל הפלא המיוחד, זכוכית אקריליק, קולאז' תמונות מעוצב, פסיפס תמונות על גבי קנבס, פאזלים תמונות, עץ תמונות משפחתי עם שבע תמונות ועוד..

 • מתנות לחברה מתנות תמונה מקוריות ואישיות לחברה שלך במבחר עיצובים וסגנונות מרהיבים

  מחפש מתנה מקורית ומפתיעה לחברה שלך? ליום האהבה? ליום הולדת? לחצי שנה יחד? שנה יחד? ובכלל לכל מטרה?

  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מציעים מתנות תמונה אישיות ופרסונאליות עם הדפס ישירות על גבי מבחר מוצרים והכול ב-100% התאמה אישית!

  מרבית הגברים נתקלים בקושי מסוים במציאת מתנה אישית ומקורית לבת זוגתם. יתכן כי החיפושים אחר מתנה שכזו ימשכו לא מעט זמן לטובת נדידה ארוכה ומייגעת בחנויות המתנות השונות. אולם כיום ישנה אפשרות נהדרת למצוא מתנה מרגשת ומוצלחת מבלי לצאת בכלל מהבית ולבזבז אנרגיה ומאמצים שלא לצורך. באתר פיקאפיק ניתן להתרשם ממגוון עשיר ואיכותי של מתנות תמונה לחברה הכוללות הדפס אישי וישיר על גבי המוצר הנבחר. כל המתנות המוצעות באתר פיקאפיק נעשות בהתאמה אישית מקסימאלית כך שללא שום ספק גם בת זוגתך תוכל ליהנות ממתנה פרסונאלית המשקפת את אהבתם הרבה אליה. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון המוצרים המוצעים באתר וליהנות מהתהליך בצורה האופטימאלית.

 • מתנות לאישה מתנות תמונה מקוריות ואישיות

  מחפש מתנה מקורית ומפתיעה לאישתך ? ליום האהבה? ליום הולדת? ליום נישואין? לאירוע מיוחד? ובכלל לכל מטרה?

  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מציעים מתנות תמונה אישיות ופרסונאליות עם הדפס ישירות על גבי מבחר מוצרים והכול ב-100% התאמה אישית! .

  מחפש רעיון ומקורי להפתיע את אשתך לקראת יום ההולדת, יום הנישואין, יום האם, יום האהבה, או סתם על מנת לשמח ולפנק אותה? הגעת למקום הנכון ובזמן הנכון. אתר פיקאפיק מציע לך ליהנות ממגוון מתנות לאישה מקוריות ומרגשות הניתנות להזמנה אישית בדיוק לפי העדפות האישה. המתנות המוצעות באתר כוללות תמונות אישיות ומגיעות עם הדפסה ישירה על גבי המתנה. בצורה זו אנו למעשה מאפשרים לך להפוך כל תמונה רגילה למתנה מרגשת של ממש המבטאת נימה אישית באמצעות הקדשה מיוחדת. בין המתנות המוצעות באתר תוכלו למצוא פסיפס תמונות, אלבומי תמונות מעוצבים, קולאז' תמונות מעוצב על גבי קנבס, תמונת אקריליק מוארת, שעוני קיר מעוצבים עם תמונה ועוד מתנות רבות.

  [magento pid='552,551']
 • מתנות תמונה מקוריות ואישיות לגבר שלך

  חפשת מתנה מקורית ומפתיעה לגבר שלך? ליום הולדת? לאירוע מיוחד?ליום נישואין? ובכלל לכל מטרה? ן

  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מציעים מתנות תמונה אישיות ופרסונאליות עם הדפס ישירות על גבי מבחר מוצרים והכול ב-100% התאמה אישית! .

  אנו הנשים תמיד חשנו מאותגרות כאשר נדרשנו להפתיע את הגבר במתנה ייחודית ומקורית. גברים הורגלו עם השנים להעניק מתנות לנשים ולא להיפך אולם עם הקדמה השוויון בין נשים וגברים הלך וגדל, ומבחינתנו הנשים הדבר גרם לקושי מסוים לבחור מתנה מרגשת לגבר. אז קודם כל ברצוננו להרגיע אתכן ולבשר לכן נשים יקרות שהגעתם למקום הנכון. אתר פיקאפיק מאפשר לכן ליהנות מכל העולמות, גם ממתנה מקורית ומרגשת וגם מיצירת אפקט אישי ופרסונאלי על ידי מתנות תמונה הכוללות הדפס ישיר והקדשה ייחודית לגבר. בין המתנות המוצעות באתר תוכלו להבחין בכיסויים לאייפון עם תמונות מודפסות מכל הצדדים, מעמדי קריסטל יוקרתיים עם תמונה הניתנים לתלייה על הקיר ועוד..

 • מתנות לחבר מתנות תמונה מקוריות ואישיות בהתאמה אישית

  מחפשת מתנה מקורית ומפתיעה לחבר שלך? ליום הולדת? לחצי שנה יחד? שנה יחד? ובכלל לכל מטרה? הגעת למקום הנכון

  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מציעים מתנות תמונה אישיות ופרסונאליות עם הדפס ישירות על גבי מבחר מוצרים והכול ב-100% התאמה אישית! .

  מתנות לחבר הן בהחלט לא דבר שקל למצוא. אנו מצידנו תמיד נעדיף להעניק לחבר מתנה בעלת אופי רומאנטי ובקביל כזו התאפשר לו להפיק תועלת שימושית ממנה. אז ראשית כל אנו ממליצים לכן בנות יקרות לסווג ראשית את בן הזוג לפי תכונות אופי בולטות ולאחר מכן להתחיל בחיפושים אחר מתנה לחבר מקורית ומפתיעה. כיום אין עוד צורך להתאמץ, באתר פיקאפיק אנו מזמינים אתכן להתרשם ממבחר עשיר ומגוון של מתנות תמונה ייחודיות ומקוריות לחבר שללא ספק יצליחו לרגש ולהרשים עד מאד את בן זוגכם היקר. באתר תמצאו מגוון מוצרים הכוללים תמונות בכל מיני וריאציות המגיעות עם הדפס אישי וישיר על המוצר הנבחר.

 • רעיונות למתנות מקוריות

  כמה קשה לבחור מתנה לגבר, ועוד מתנה מקורית לגבר, זה בכלל סיפור קשה ולא פשוט בכלל. הנה סיטואציה מוכרת וידועה לכולנו: אתם מגיעים לאותו תחילת החודש שבסופו יש לגבר שלכם יום-הולדת. כן, הגיע השעה, ואין לכם שמץ של מושג מאיפה להתחיל בכלל, האם לקנות לו מצית, או שאולי בגדים, בעצם לא, בגדים הוא שונא שקונים לו, אז מה נשאר בעצם? המצב לא טוב, היום המיוחד מתקרב ולכם אין שמץ של מושג מה לעשות!
  מה הוא אוהב לעשות?
  הוא קם בבוקר, שוטף פנים, מצחצח שיניים, שותה את הקפה שלו והולך לעבודה. שם הוא נשאר עד לערב, חוזר לבית, עייף, וזהו, בזה נגמר היום שלו, מול הטלביזיה. אם כן, יש דבר אחד שאתם יודעים בוודאות שכל בוקר הוא עושה, ובכל בוקר באופן קבוע – שותה קפה!
  מהי מתנה טובה בעצם?
  מתנה טובה זאת היא מתנה שאתם יכולים לדעת שמשתמשים בה באופן שוטף וקבוע, ממש תמיד, משהו שבכל פעם שמשתמשים במתנה, אתם יודעים שהם חושבים עליכם, ממש תמיד. בנוסף, מתנה מקורית וטובה, זאת מתנה שאין לכם שום ספק שבכל יום ויום מזכירה לכם את האיש שאותו אתם צריכים ואוהבים.
  מכונת קפה כמתנה לגבר
  אם אתם לא בטוחים מה לרכוש לגבר המצוי כמתנה ליום הולדת, או סתם ככה, אתם רוצים להפתיע, מכונת קפה יכולה להיות המתנה שממש תשגע אותו. מכונות קפה טובות אתם יכולים למצוא בכל מני מקומות, אך יש מקומות רבים בישראל, וגם בחו"ל (אפשר להזמין), שבהם תוכלו למצוא מכונות קפה איכותיות וטובות, במחירים טובים וזולים. תחום הקפה הוא תחום מאוד גדול ונרחב, ויכול להיות מורכב מאוד, במיוחד לאלו מבינכם שלא ממש מבינים בתחום. אז הנה כמה מילים על מכונות קפה:
  סוגים של מכונות קפה:

  1. מכונות קפה לבית
  2. מכונות קפה למשרד
  3. מכונות קפה אוטומטיות
  4. מכונת קפה שעובדת על קפסולות
  5. מכונות קפה שעובדות על קפה טחון (עם מטחנה)
  6. מכונות אספרסו בלבד
  7. מכונות קפה מקצועיות

  כל מכונת קפה שכזו היא בפני עצמה מכונה שיכולה להיות מתנה מעולה ואפילו בלתי נשכחת לגבר. לכן, אם אתם / אתן מחפשים מתנה מקורית ואיכותית לגבר, הגיע הזמן לחשוב על מכונת קפה, מכשיר שהוא בעל שימוש יום-יומי, ויותר מזה, מכונות הקפה ממעטות מאוד להתקלקל, ואפילו יכולות להחזיק לאורך שנים.
  שיהיה בהצלחה!

 • רעיונות למתנות מקוריות

  רעיונות למתנות מקוריות יכולות להיות שלל של רעיונות מפתיעים ומרגשים
  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מציגים עבורכם מבחר ענק של רעיונות למתנות מקוריות ומפתיעות
  להלן הרעיונות המקוריים ביותר:

  • הגדלת תמונה על קנבס באכות מוזיאון אנו מתמחים בהגדלת כל תמונה על גבי קנבס מבמחר גדלים מהקטים ביותר ועד למידות הגדלים ביותר
  • כיסוים לנייד עם תמונה במבחר עיצובים וסגנונות ניתן לשים עד 3 תמונות לכיסוי אשר ילווה אתכם לכל אורך היום לכל מקום הכיסויים מתאימים לגאלקסי ולאייפון
  • תמונת זכוכית אקריליק למשרד או לבית - הדפסת תמונה על גבי זכוכית אקריליק איכותית למראה יוקרתי המגיע עם 4 מתלי קיר נוחים לתליה
  • שעוני קיר מזכוכית המגיעים במספר גדלים יש של 8 תמונות שעון קיר מעוצב צבע שחור/לבן ויש שעון זכוכית עגול קוטר 30 סמ
  • מעמדים שולחניים יוקרתיים עשויים מעץ/זכוכית המגיעים עם משטח הדפסה על גביהם ומעמד
  • דובי עם תמונה אנו מציעים דובי קופיף עם תמונה והקדשה המודפס על גבי החולצה של הדובי , ניתן גם להדפיס על גב החולצה
  • תמונה ממוסגרת לבית עם מסגרת זהב בעובי 4 סמ במבחר עיצובים לבחירה
  • כרית עם תמונה אנו מציעים כרית מלבן / לב עם שטח הדפסה על גבי הבד סאטן כאשר בגב הכרית ישנו פרווה נעימה ומלטפת. ההדפסה על גבי הכרית הינו מקצה לקצה על כל הכרית
  • תחתיות לספלים גודל 9*9 סמ המודפס על גבי עץ קשיח אנו מציעים סט של 4 תחתיות עם מעמד עץ יוקרתי
  • פאזל 500 חלקים / 150 חלקים גודל 50*35 סמ במבחר עיצובים וסגנונות לבחירה המשלבים תמונה / הקדשה ועיצוב של קולאז של עד 3 תמונות
  • ועוד ועוד הרבה רעיונות למתנות מקוריות

  אנו בפיקאפיק תמיד מציעים עבורכם רעיונות למתנות מקוריות ומפתיעות כאלה שלא ניתן למצוא בכל מקום

 • מתנות לימי הולדת

  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מקוריות מציעים עבורכם מתנות תמונה מקוריות ליום הולדת.
  אנו מציעים מבחר גדול של מתנות תמונה מקוריות לגבר כגון:

  • קולאזי תמונות מעוצבים המודפסים על זכוכית או על קנבס באכות מעולה שתולים על הקיר
  • מעמדים שולחניים מרהיבים במבחר צורות וגדלים למשרד או לחדר
  • כיסוים לנייד או ארנקים עם תמונה אישית והקדשה
  • שעוני קיר מעוצבים ופרסונאלים
  • ועוד ועוד...

  אנו מציעים מתנות מקוריות בלבד כאלה שלא ניתן למצוא בכל מקום.
  מתנות לימי הולדת מקוריות

 • מתנות לאישה

  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מקוריות מציעים עבורכם מתנות תמונה מקוריות לאישה שלך.
  אנו מציעים מבחר גדול של מתנות תמונה מקוריות לגבר כגון:

  • קולאזי תמונות מעוצבים המודפסים על זכוכית או על קנבס באכות מעולה שתולים על הקיר
  • מעמדים שולחניים מרהיבים במבחר צורות וגדלים למשרד או לחדר
  • כיסוים לנייד או ארנקים עם תמונה אישית והקדשה
  • שעוני קיר מעוצבים ופרסונאלים
  • ועוד ועוד...

  אנו מציעים מתנות מקוריות בלבד כאלה שלא ניתן למצוא בכל מקום.
  בת זוגך או אישתך יהיו מרוצים לקבל מתנה מקורית עבורם וישמחו מאוד.
  מתנות לאישה שלך במבחר עיצובים וסגנונות

 • מתנות לגבר

  We Bfikafik original photo gifts you offer original photo gifts for your man.
  We offer a large selection of original photo gifts for men, such as:

  • Photo collage designed printed on glass or excellent progression in quality canvas hang on the wall
  • Desktop Stands stunning variety of shapes and sizes office or room
  • Cases for mobile or personal photo wallets and dedication
  • Wall clock designed and Frsonelim
  • And much more ...

  We offer only original gifts are not to be found anywhere.
  Your spouse or your husband will be pleased to receive an original gift for them and will be very happy. Gifts For Him your selection of designs and styles

 • מתנות יום הולדת לבנות

  בנות אוהבות מתנות וגימיקים ובנות קונות אחת לשניה מתנות מקוריות.
  חברות טובות יעשו מתנות עם תמונה מקוריות ומפתיעות שלמשלבות את התמונות שברשותם יחד לכדי קולאז תמונות או תמונת קיר מעוצבת.
  מתנות יום הולדת לבנות יכולות להיות תמונת קיר מוארת על גבי זכוכית לד יוקרתית מתנה מקורית ומפתיעה שתפתיע כל בת ובחורה, בנות אוהבות מתנות אישיות שמושקעות אשר מגישים אותם בנימה אישית ומקוריות.
  בנות בניגוד לבנים תמיד ישקיעו יותר זמן בחיפוש אחר המתנה המושלמת ואיזה מיוחדת למתנה.
  מתנות כאלה ניתן למצוא בחנויות בקניונים ואפילו טוב מזה ניתן למצוא באתרי האינטרנט השונים
  שם ניתן למצוא מתנות מתנות מיוחדות ולא סטנדרטיות אשר משלבות בתוכם מתנות עם נימה אישית הקדשה ותמונה מקורית.
  מתנה או מתנות מקוריות הינם דרך נפלאה להתיע כל אחד ואחת בדרך מיוחדת ולא שגרתית.
  מתנות יכולות להיות לאירועים שונים בחיים כגון: מתנות ליום הולדת, מתנות לאירועי חברה, מתנות לבר/בת מצווה, מתנות לשחרור מהצבא, מתנות לקידום בעבודה ועוד...
  אנו מציעים בפיקאפיק מתנות תמונה מקוריות מתנות נפלאות ומרגשות כגון:

  • תמונת לד מוארת על גבי זכוכית אקריליק
  • הדפסות על קנבס בגדלים שונים ומגוונים
  • שעוני קיר מעוצבים
  • תחתיות לספלים עם תמונה
  • מעמדי עץ יוקרתיים
  • מעמדי קריסטל/זכוכית יוקרתיים
  • בקבוק אקולוגי עם תמונה והקדשה
  • ועוד ועוד
 • מתנות יום הולדת מקוריות לחברה

  יום הולדת לחברה מתקרב? ואין לך רעיון מה לתת לה? איזה מתנה היא יכולה להתרגש ומה  יעלה חיוך על פניה?

  מתנות יום הולדת מקוריות לחברה יכולות להיות מתנות שונות ומגוונות עם אופי שונה אחד מהשני.
  סוג אחד יכול להיות חופשה זוגית יחד כמו נופש בצימר, בית מלון, או טיול יום שלם, וכמובן שניתן במידת האפשר טיול זוגי קצר לחול רק שניכם.
  מתנות מהסוג האחר יכולות להיות מתנות שמערבות את המשפחה והחברים כגון מסיבת הפתעה, מסיבה במועדון שניתן להשכיר ערב שלם במועדון, ישיבה במסעדה או בסרט עם משפחה וחברים, ישיבה בחצר או בגינה ולעשות ברביקיו עם חברים ומשפחה.
  מתנות נוספות יכולות להיות אביזרים ואופנה כגון תכשיטים יוקרתיים מזהב/כסף, צמידים, שרשראות, עגילים מזהב, סיכות שיער מעוצבות ועוד.. ועוד...
  מתנות תכשיטים הינם מתנות יוקרתיות אשר כל בחורה תשמח לקבלם.
  עוד מתנות נוספות יכולות להיות מתנות עם אדרנלין גבוה כגון: באנג'י , סנפלינג, שחייה עם כרישים, צלילה באוקיינוס ועוד ועוד...
  מתנות מהסוג האחרון יכולות להיות מתנות אישיות עם תמונה והקדשה בתוכם שהינם 100% בהתאמה אישית ופרסונאלית, מתנות עם תמונה יעשו את העבודה, מתנות עם תמונה יכולות לשלב בתוכם תמונה או מספר תמונות והקדשה אישית או ברכה קצרה.
  מתנות עם תמונה יכולות להיות:

  • הגדלת תמונה על קנבס בשלוב הקדשה ועיצוב מקוריים
  • כיסוי לטלפון הנייד עם תמונה לקחת את יקריכם ואהובכם לכל מקום ומקום
  • שעון קיר מעוצב עם תמונה והקדשה להסתכל בשעון ולראות את התמונות שלכם יחד
  • דובי קופיף עם תמונה ועיצוב בשלוב ברכה והקדשה אישית
  • כרית ציפה לישון עם אהובכם
  • מחזיקי מפתחות מעוצבים לשאת איתם
  • ועוד ועוד הרבה רעיונות מקוריים

  ולסיכום מתנות לחברה הינם משימה לא פשוטה אך גם לא מורכבת שבא ניתן יהיה למצוא את המתנה המושלמת לחברה שלך ולהפתיע אותה

 • מתנות לגבר - מחשב נייד

  מחשב נייד יכול להוות מתנה מושלמת לגבר. אם לגבר שלך אין עדיין מחשב נייד, או שהמחשב הנייד שלו ישן וביתי, קני לו במתנה מחשב חדיש והפכי אותו לגבר המאושר ביותר בשכונה. ניתן לרכוש מחשביים ניידים משוכללים ויקרים, אך ניתן לרכוש מחשב נייד גם במחיר סביר בהחלט. כמו כן, אפשר לקנות מתנות לגבר בצורת אביזרים נלווים למחשב כמו עכבר אלחוטי, מצלמת רשת, סורק קטן, דיסק און קי, ועוד מגוון גדול של מוצרי מחשב נלווים. מומלץ לערוך סקר ולהשוות מחירים. תגלו שיש פער עצום במחירי מחשבים ואולי גם תעלו על מבצע מצוין .

  מתנות לגבר עצמאי

  נכון שבימינו אפשר לקנות הכול או להזמין איש שירות שיבצע את העבודה הנחוצה. אך קיימים עדיין הרבה גברים שמאוד אוהבים לתקן ולשפץ במו ידיהם. בחנויות עשה זאת בעצמך תוכלו למצוא מגוון מוצרים כמתנה לגבר המשפץ. מתנה נפלאה לגבר משפץ היא אולר לדרמן מפואר עם הרבה פונקציות מועילות  שאפשר להשוויץ בהן . מתנה נהדרת נוספת יכולה להיות תיק עם כלי עבודה טובים, מסור חשמלי מקצועי , פנס ראש מקצועי עם נורת לד ועוד ...

  מתנות לגבר שמרבה לטוס

  היום בעידן ההיי-טק גברים רבים עובדים במשרות הדורשות מהם לטוס מספר פעמים בשנה. כמה שהדבר נשמע טוב, לטוס הרבה למטרות עסקים זה לא תענוג  גדול עבור הגבר ובטוח שלא למשפחתו. אז פנקי אותו במתנה שתקל עליו את הנסיעות הארוכות מחוץ לבית ותזכיר לו כמה שהוא חשוב לך. תוכלו לרכוש עבורו אבזרי נוחות איכותיים לטיסה כמו כיסוי עיניים, כרית מתנפחת לצוואר ואטמי אוזניים נוחים . אפשר גם לקנות לו נרתיק נוח וטוב לכסף, ארנק למסמכי הטיסה כמו דרכוןוכרטיסים, תיק רחצה, נרתיק לעניבות, משחקים עם מסך מגע לטיסות, מחזיק מפתחות עם תפילת הדרך ועוד .

 • מתנות מקוריות לחברה


  מתנות מקוריות לחברה שלך יכול להיות משימה לא פשוטה בחיפוש אחריהם, המתנה צריכה להחמיא ולתת הרגשה טובה .
  המתנות המקוריות והאישיות ביותר הינם המתנות עם התמונה הפרסונאליות שאנו בפיקאפיק מתנות מציעים עבורך.
  כל שעליך לעשות הוא להעביר אלינו תמונה מחמיאה של החברה שלך תמונה שהיא אוהבת שבה היא הצטלמה יפה ולשלוח אלינו ואנחנו כבר נעשה את כל העבודה.
  מתנות מקוריות לחברה תמצאו אצלינו בשפע של מבחר רעיונות מקורים וחדשניים כגון :

  • קולאזי תמונות מעוצבים המודפסים על זכוכית או על קנבס באכות מעולה שתולים על הקיר
  • מעמדים שולחניים מרהיבים במבחר צורות וגדלים למשרד או לחדר
  • כיסוים לנייד או ארנקים עם תמונה אישית והקדשה
  • שעוני קיר מעוצבים ופרסונאלים
  • ועוד ועוד...

  המתנות שאנו מציעים הינם מתנות מקוריות ולא סטנדרטיות עם נימה אישית אשר מקבלת המתנה תשמח לקבל.
  תמיד צריך מתנות מקוריות ומיוחדות להעניק ותמיד לחדש כמה שאפשר על מנת להעניק הרגשה טובה וזכרון לאורך שנים.
  מתנות עם תמונה משלבים בתוכם גם מתנה וגם תמונה אישית והקדשה.
  לדוגמא: מצעים עם תמונה הינם מתנה מקורית שהולכים לישון עם יקריכם וקמים איתם בכול בוקר עם חיוך.
  המתנות עם תמונה שאנו מציעים הינם איכותיים ביותר ונשמרים לאורך שנים באכות מעולה

 • מתנות יום הולדת לגבר

  מתנות לגבר שלך כך תוכלי להפתיע ולרגש אותו ועל הדרך גם לפנק אותו
  מתנות אישיות עם תמונה וכיתוב הינם המתנות הפרסונאליות הטובות ביותר, התמונה עצמה הוכפת למתנה מקורית כגון שעון עם תמונה, מעמד שולחני עם תמונה, תמונה למשרד ועוד... וכל זה עם תמונה אישית שלכם יחד.
  תמיד נחמד להוסיף הקדשה וכיתוב לצורך נימה אישית למתנה.
  אנו בפיקאפיק מתנות תמונה נעזור לכם לבחור מתנה מקורית ומיוחדת עבור יקירכם כזאת שתשאיר אתכם המומים
  להלן המתנות שנאו מציעים וכולם ב100% התאמה אישית וקצועית לבחירתכם

  • כיסוי ארנק לאייפון עם תמונה לקחת את יקירכם לכל מקום
  • ארנק עם תמונה  - ארנק עור בשלוב תמונה והקדשה במבחר גדלים
  • שעון קיר יוקרתי עם תמונה עשוי זכוכית או עץ לתליה על קיר המשרד או בחדר
  • תמונה על קנבס - תמונה המודפסת על גבי בד קנבס איכותי ברמת גימור מעולה הנשמר לאורך שנים רבות
  • פאזלים עם תמונה - בואו להרכיב את תמונתכם יחד במשחק מהנה וכייפי
  • ספלים עם תמונה - חיוך בכל לגימה לקחת את יקריכם גם למקום העבודה
  • מעמדי זכוכית ועץ יוקרתיים למשרד בשילוב מספר תמונות והקדשה
 • מתנות- גם למבוגרים שבינינו

  לא רק ילדים אוהבים מתנות, מבוגרים נהנים מהם לא פחות, ימי הולדת, חגים וסתם בשביל ההפתעה, מתנות הם דבר שמתקבל בברכה, בחגים למשל אנו נוטים להביא מתנות למארחים שלנו, כי ברור שלא נבוא בידיים ריקות, בדרך כלל קונים איזה בקבוק יין טוב, או איזה חפץ נוי לבית כמו וואזה, קערה יפה וגם עציץ מרשים בשביל האווירה, מה שכן חשוב לתת מתנה עם פתק החלפה, במידה והמקבל לא אהב, או שאינו משתמש בסוג המתנה שהוא קיבל, כך הוא יכול לבחור בעצמו.

  אם כבר לבחור לעצמו, למה לא תלוש מתנה?

  תלושים הם פיתרון אולטימטיבי, לקניית מתנה, הרבה פעמים אנו שוברים את הראש, מה לקנות להוא ומה היא אוהבת ומה להביא לילדים שלהם בני 6 ו-8, במקום לשבור את הראש תלוש שי הוא פתרון מצויין, אפשר לברר אילו חנויות מועדפות עליהם ולהביא להם תלוש לאותה חנות, ככה זה יחסוך לכם את השאלה הקשה מה לקנות והם ישמחו להשתמש בתלוש וללכת לבחור את מה שהם רוצים או צריכים בעצמם, כך גם לא צריך לסחוב שקיות ולדאוג לארוז, או לדאוג שזה לא יישבר במידה וקניתם משהו שביר. בתלושי מתנות ניתן לקנות הכל, חפצי נוי וגם ביגוד והנעלה, אין היום חנות שלא מחזיקה בתלושים.

  ואם בכל זאת אתם רוצים לבחור...

  יכול להיות שהאדם שלו מיועדת המתנה, מוכר לכם כל כך טוב שאתם יודעים בדיוק מה לקנות לו ומה הוא יאהב, אולי הוא אפילו רמז לכם מדי פעם שהוא היה שמח לקבל חפץ כלשהו, ככה הוא עשה לכם חיים קלים מאוד. אנשים אוהבי ספרים למשל, תמיד ישמחו לקבל ספר טוב מתנה, אין דבר שמשמח אותם יותר מלהוסיף עוד ספר לספרייה העמוסה שלהם, ספר זו מתנה יפה מאוד ולמגוון אין סוף בעצם נותר רק לבחור. אנו נתקלים הרבה פעמים בקושי אצל קונים, לכן אנו משתדלים לעזור ככל שניתן בבחירת המתנה, כי אנו יודעים עד כמה חשוב האדם לו אתם קונים, אחרת לא הייתם טורחים בכלל.

 • מתנות מקוריות- רק קצת מחשבה

  מתנות מקוריות כולם אוהבים ומופתעים לקבל, בדרך כלל מתנה מקורית היא משהו שהבן אדם לא ציפה לו, בעיקר אם הוא קיבל אותה ביום רגיל, שהוא לא יום ההולדת שלו, או חג או שום יום מיוחד, סתם יום שנפלא לתת בו איזו מתנה שכבר תהפוך אותו ליום מיוחד, אתם יכולים לקנות למשל ספר של סופר שאהוב על אותו אדם, עם הקדשה מיוחד מהסופר עצמו, נכון שצריך להגיע לסופר עצמו, אבל המחשבה כמה אותו אדם ישמח לקבל את זה, מסירה מלפנינו כל קושי או מכשול, פשוט צריך להיות יצירתיים ולתת למוח לעבוד קצת שעות נוספות, השאר יגיע מעצמו.

  אילו מתנות יכולות להיות מתנות מקוריות?

  בעיקר כל מה שהבן אדם יאהב לקבל בתוספת קצת יצירתיות וזאת מלבד העובדה שהוא יעריך את זה גם ככה כי זה בא מכם. כרטיסים למשחק ספורט עם קבוצות אהובות ושם לתת לאחד השחקנים לברך את האדם שמקבל את המתנה, ההפתעה תהיה כל כך גדולה שהוא לא יאמין, אם אותו אדם אוהב סרטים, אפשר לרשום אותו להיות ניצב בסרט, זו חוויה שהוא לא ישכח, ברגע שאיתרתם למה הבן אדם נמשך, משם אפשר לקחת את זה רחוק ובאמת להביא מתנה שהוא לא העלה בדעתו שהוא יקבל. מתנות מקוריות יכולות להיות דברים באמת פשוטים, מה שמכניס את המקוריות זה אנחנו.

  אז מה לבחור?

  כל מה שרק עולה בדעתכם ויכול להתאים, יכול להוות את המתנה המושלמת, היום יש כל כך הרבה אפשרויות, למשל לאסוף תמונות מהרגעים הכי מיוחדים שלכם, לערוך אותם במחשב, אפשר אפילו להוסיף להן כל מיני אפקטים מיוחדים ולכרוך אותן לספר תמונות דיגיטלי, ספר תמונות זה האלבום של שנות ה-2000, כל אחד ישמח לקבל מתנה כזאת, בעיקר מי שאין לו אף פעם זמן לשבת ולסדר את כל התמונות שהצטברו, ככה הן מופיעות בסדר ולפי נושאים והכל בספר אחד, מי שיקבל את זה יעריך מאוד את המחשבה וההשקעה, זו רק דוגמא לאחת מאלפי מתנות אפשריות, רק תבחרו..

 • מתנות לוולנטיין- המתנות הכי מושקעות

  מתנות לוולנטיין, הן ללא ספק המתנות הכי רומנטיות, כי אנו קונים אותן רק עבור בן או בת הזוג שלנו, מתנות של אהבה אפשר למצוא בכל מקום, החל מדובי חמוד עם לב ולהביא אותו עם מלא שוקולדים, הקדשה של שיר המיוחד רק לשניכם, שאפשר לבקש בתכנית רדיו, הזמנת סופשבוע בצימר עם טיפול מפנק והליכה ברגל למקומות קסומים, סתם פיקניק על חוף הים, ישנם כאלה המעדיפים מתנות סקסית, כמו סט לבנים יפה, או תחתונים עם פרצופים מצחיקים, או תחתונים אכילות, שקולד למריחה על הגוף, תותים עם קצפת ושמפניה, כל מיני צעצועים מעניינים למבוגרים ועוד מיליון דוגמאות, בקיצור כל דבר המזמין בילוי זוגי רומנטי שיכול להיות מלווה גם בלילה סוער.

  נשיקות וחיבוקים

  מתנות לוולנטיין הם חלק מיום מיוחד שמוקדש לזוגות אוהבים, זה מאין יום לציון הזוגיות אפשר להגיד סיבה למסיבה, זהו יום בו תראו מלא זוגות יוצאים לבלות, מחובקים לפעמים גם מתנשקים, פתאום הרומנטיקה ממלאת את האוויר, שנעשה וורוד מכל הפגנת האהבה הזאת. הוולנטיין הוא הזדמנות מצויינת להתפנות מעיסוקי היומיום וללכת לבחור משהו מיוחד עבור האהוב שלכם, הקניות הן דבר כיף ואפשר לעשות אותן לבד, עם חברים, אפילו עם בן הזוג, ככה אתם יכולים לבחור אחד לשני, אתה מה שאתם הכי אוהבים, חוץ מזה שזה גם בילוי זוגי שהתחלתם מוקדם יותר.

  לבבות בכל מקום

  בשבוע שבו חל הוולנטיין, הצורה שתראו הכי הרבה, כשתסתובבו בכל מקום, היא לב שלם או חצוי, על שרשראות, צמידים, עגילים, חולצות, על בובות פרווה חמודות, לב משוקולד, סוכריות בצורת לבבות ועוד כל מיני דברים אדומים וורודים המזוהים עם האהבה ונותנים אווירה מיוחדת ליום הזה, ישנם מבצעים מיוחדים ומחירים אטרקטיביים, כולם יציעו לכם מכל טוב לאהוב לבכם. כיף לקבל מתנות לוולנטיין, ארוזות בקופסה בצורת לב, טומנות בתוכן הפתעות נעימות, נכון שישנם כאלו שיגידו שזה קיטש אחד גדול, אבל מה רע בזה? זה גורם להרגיש טוב, זה מעלה חיוך וזה עושה את העבודה, אז קדימה לכו תעשו טוב למישהו...

 • מתנות מקוריות- האתגר האמיתי

  אם כבר סיכמנו שכולנו אוהבים מתנות, אז מתנות מקוריות הן המתנות שהכי כיף לקבל רק מהסיבה הפשוטה, שהושקעה בהם מחשבה רבה. האנשים שמביאים לנו מתנות מקוריות, הם בדרך כלל האנשים שהכי קרובים לנו, כמו הילדים שהשקיעו ועשו לנו ספל עם הפרצופים המקסימים שלהם, כך שנוכל להביט בהם גם בעבודה ולחייך, בן הזוג שלנו שמכיר אותנו כל כך טוב גם את הפנטזיות והחלומות הפרועים שלנו ורוצה להגשים לנו אותם, למשל צניחה חופשית שחלמו לעשות בערך 200 פעם ולא העזנו, הנה הזדמנות להפתיע במתנה שתגרום לנו להעיז, גם חברים קרובים וטובים נוטים להשקיע במקוריות המתנה, כי זה חשוב להם.

  חשוב למי שמקבל ועוד יותר למי שנותן

  ברור לנו שהמתנה המקורית היא למישהו שאנו מאוד אוהבים ומעריכים, אחרת לא היינו מקדישים ממש מחשבה לאופי המתנה. אבל מצחיק שאנחנו חושבים כל כך כמה ישמח אותו אדם שיקבל אתה ופתאום אנו שמים לב עד כמה לנו חשוב לתת אותה, כי ההרגשה שלנו היא לא פחות חשובה. לראות שהצד המקבל כל כך שמח לקבל עושה אותנו מאושרים עד הגג, זה כאילו קיבלו מתנה בחזרה מבלי שאפילו שמנו לב. המתנה כבר נמצאת ויכול להיות שהיא תחזיק שנים או לא, אבל ההרגשה שנתתם לאדם השני תחזיק כל החיים, כי רגשות לא שוכחים.

  איך בוחרים מתנות מקוריות

  הכל הוא פשוט, הרי אתם מכירים כל כך טוב את האדם לו אתם קונים או מכינים מתנה, אם תחשבו היטב תשימו לב, שאתם יודעים בדיוק אילו דברים הוא אוהב ואילו הוא אוהב פחות, מה התחביבים שלו, במה הוא עוסק, אולי קשור לספורט אולי איזה משחק. מי שאוהב כדורגל או כדורסל למשל, לא יהיה מאושר מאותו אדם, אם יקבל איזה זוג כרטיסים למשחק טוב, או אם ידכם משגת, אפילו משחק בחו"ל שאתם יודעים שזה "החלום הרטוב" שלו, אולי אפילו חופשה באיזה מקום אקזוטי, אחרי הכל אין אנשים שלא מעריכים איזו חופשה טובה. בכל מקרה זה לא חייב להיות יקר, יותר חשוב שזה בא מכם.

 • טיפים לבחירת מתנה- מי לא זקוק להם?

  כשאנו צריכים לקנות מתנה תמיד מתעוררות בנו שאלות, איזו מתנה?, איזה צבע?, איזה סוג?, מה אפשר למצוא?, ועוד המון שאלות, קשה לנו לפעמם לבחור מתנה גם אם מדובר באדם קרוב, או אולי דווקא כי מדובר באדם קרוב, אנו רוצים שהמתנה שלנו תרשים את האדם שמקבל אותה ושהוא נורא ישמח בה,רק שאנחנו עסוקים בלשבור את הראש מה לקנות. הכי קשה לקנות לאלה שאתם מרגישים שיש להם כבר הכל וזה מתסכל אתכם כי נורא קשה לבחור מתנה כשלבן אדם לא חסר כלום, או מתנה למישהו שאתם לא כל כך מכירים אבל ישנו אירוע שמחייב מתנה, אז מה עושים?

  יש מי שיעזור

  אנחנו ניתן לכם טיפים לבחירת מתנה מושלמת לכולם. טיפים לבחירת מתנה הם לא סוד מדינה ובעצם טמונים בכם, צריך רק לעזור להוציא אותם החוצה, אז ככה: לאדם קרוב לכם, יש לכם את הטיפ הגדול ביותר כבר אצלכם בכיס, הרי אתם מכירים אותו כל כך טוב, מה הוא אוהב, במה הוא משתמש, מהם התחביבים שלו, כל הדברים האלו יובילו אתכם למתנה המושלמת, תמיד ניתן להתייעץ איתנו גם בקשר לזה אם אתם לא בטוחים, לבן אדם שיש לו הכל, נכון יש לו הכל בגלל זה המתנה הכי פשוטה היא זו שתתקבל הכי בברכה, לא צריך מתנות גדולות לאנשים כאלה, רק מתנות קטנות ופשוטות הן אלו שיעלו חיוך, כי דווקא אלו הדברים שאין לו.

  טיפים לבחירת מתנה למי שאנו פחות מכירים?

  תמיד אפשר לשאול מישהו שקרוב לאותו אדם, אבא, אמא, אח, דוד, חבר טוב וכדומה, הם מכירים אותו ויודעים להגיד לכם הכי טוב מה כדאי לקנות לו ואם אין מי שיעוץ לכם עצה, אנחנו נשמח להמליץ לכם על תלוש מתנה לחנות שיש בה מבחר דברים, כך הוא יוכל ללכת ולבחור בעצמו את המתנה, תלוש הוא אולי סוג מתנה פחות אישי, אבל פותר הרבה בעיות והיות ובמקרה הזה מדובר באדם שפחות מוכר לכם, אז גם אם המתנה אינה אישית לא נורא.

 • מתנה לחבר- כל מה שהוא אוהב

  מתנה לחבר יכולה להיות המון דברים, היא יכולה להיות מתנה זוגית, משהו ששניכם יכולים לחלוק, למשל להזמין לשניכם טיפול זוגי בספא ששניכם תעריכו, או מתנה שמיועדת רק לו והיא יכולה לסמל משהו עבורו, או משהו שמזכיר לו אירוע מיוחד, בכל מקרה מתנה לחבר היא מתנה מיוחדת שתיבחר על ידך עם כל תשומת הלב שלך בפנים. כשאת מחפשת מתנה בשבילו אין לו מושג וחצי מושג מה את הולכת לקנות לו, כי בנות איכשהו יודעות תמיד מה המתנה הנכונה עבור החבר שלהם, הן אולי תתייעצנה עם חברה טובה, אבל לרוב הן כבר יודעות בדיוק מה הן הולכות לקנות.

  משהו במיוחד ליום ההולדת שלו

  יום הולדתו מתקרב ועדיין אין לך מושג מה לקנות לו, תמיד תוכלי לשוטט באינטרנט ולקבל רעיונות כי יש שם המון, אבל סביר להניח שאת המתנה שלו כבר תכננת מראש, אולי איזו חולצה יפה שהוא ראה בחנות ונורא אהב, אולי איזה משחק לסוני פלייסטיישן שלו שהוא חיכה שיגיע לארץ ואולי תעדיפי מתנה שכל פעם שהוא יראה אותה הוא ייזכר בך בחיוך, כמו שעון יד עם הקדשה מיוחדת עבורו. קחי בחשבון שבנים תמיד מעדיפים משהו שימושי על פני סתם חפץ שיעמוד בלי תכלית. אם למשל חבר שלך לפני גיוס יש המון דברים שימושיים שתוכלי לקנות לו בשביל לפנק אותו.

  מה למשל?

  כרית חימום שיוכל להתכרבל איתה בשק השינה שלו כשקר, פנס שיש לו כמה שמתפרק והופך לכל מיני כלים, גופייה עם הקדשה במיוחד בשבילו, שכל החבר'ה יקנאו ועוד כל מיני דברים מגניבים שיש, צריך קצת לחשוב וזה כבר יבוא לך לבד. אם תרצי אנחנו נוכל לעזור לך לבחור, את יכולה לספר לנו קצת עליו ואנחנו יכולים להתאים לו מתנה שאפילו לא חשבת עליה.מתנה לחבר לא חייבת להיות עסק מסובך אנחנו יכולים להקל עלייך אם תרצי להתייעץ, יש לנו כמה רעיונות שיכולים לתת לך כיוון ואנו יכולים להראות לך כל מיני דברים שמהם את יכולה להרכיב לו מתנה אישית.

 • מתנה לחברה- יש בה הכל

  מגיע אירוע שאתה צריך לקנות מתנה לחברה שלך, יום הולדת 30 למשל, אירוע מיוחד ללא ספק, ככה זה תמיד שמגיעים למספר עגול מרגישים שחייבים משהו אחר, משהו שעוד לא קנית לה והיא רגילה כבר, לא עוד בושם, או חולצה, משהו אחר שיגיד לה כמה אתה אוהב אותה וכמה היא חשובה לך, אתה יכול להפתיע אותה בכל מיני דרכים שונות ומשונות, משהו שהיא תצחק וזה יעשה לה טוב, בכל מקרה משהו שהיא אף פעם לא תשכח ותמיד תזכרו בזה בכל מיני הזדמנויות. משהו במתנה שלך חייב להיות קצת רומנטי, זה מה שמדבר ללב הבנות וזה מאוד חשוב להן, כי ככה הן יודעות שחושבים עליהן.

  פיקניק בחיק הטבע + מתנה לחברה

  נגיד היה לה יום קשה בעבודה ובא לך לעשות לה טוב, אתה יכול לארוז לכם סל פיקניק, ללכת לאסוף אותה מהעבודה, למצוא פינת טבע נחמדה, רחוקה מכל המולת העיר ובתוך הסל עם האוכל והיין, להחביא לה איזו מתנה נחמדה, למשל תמונה מצחיקה של שניכם שמסגרת במסגרת מיוחדת, היא תשכח לגמרי את היום שהיה לה בעבודה ותתרכז רק בכיף אתך, המתנות הקטנות זה מה שעושה את זה, שום דבר לא חייב להיות גדול ומפוצץ, הדברים הקטנים שמקדישים להם מחשבה, זה הדבר שבנות הכי מעריכות, לכן יותר חשובה המחשבה מאשר המתנה עצמה.

  כל דבר יכול להיות סיבה למתנה

  מתנה לחברה הכי כיף לתת כשהיא לא מצפה לשום דבר, לבוא אליה משום מקום עם מתנה והקדשה שכתוב בה "סתם כי אני אוהב אותך", ברגע זה קנית את כל עולמה, היא תהיה הבחורה המאושרת בעולם ובעקבות כך אתה תהיה המאושר בעולם. יש מבחר מאוד גדול במה שזה נוגע בשוק המתנות לבנות, זה יכול להיות תכשיט, פריט לבוש לטעמה, סט לבנים יפה, בייבי דול, בושם שהיא אוהבת או כל מוצר קוסמטי אחר, כשמדובר בבנות לא חסר מה לקנות ואם בכל זאת קשה לך לבחור אנחנו נציע לך עזרה ונשמח אם תיהנו מהמתנה שמצאנו לכם.

 • טיפים לבחירת מתנות

  אין זה סוד, כי אחד הדברים הקשים ביותר לגבר לעשות הוא בחירת מתנות וככל שהאדם קרוב לו יותר, כך מסתבר כי בסופו של דבר יותר קשה לו לבחור את המתנה הטובה ביותר. מדובר כמובן במתנות אשר הגבר צריך לבחור לבת זוגו או לבני משפחה אחרים. על מנת לצאת מן המבוכה הנה לכם כמה טיפים לבחירת מתנות אשר בסופו של יום יעשו בדיוק את מה שרציתם – שביעות רצון מלאה של מי שיקבלו אותן .
  טיפים לבחירת מתנות לאישה
  טיפים לבחירת מתנות לאישה הם הכי קשים כי האישה היא האדם הכי קרוב אליכם. על מנת להיות מקורי ואישי על המתנה להיות מותאמת לאירוע והכי טוב היא מתנה עם תמונה. זה יכול להתאים לכל אירוע ובסגנון שונה. אם אתם עומדים לפני יום הנישואין תוכלו להזמין קולאז' של תמונות בצורת לב עם עשרות צילומים שלכם ושל הילדים. ליום ההולדת שלה תוכלו להביא כרית עם תמונה או כמה ספלי קפה עם תמונות של כולם והיום יש אפילו ספלי קפה שהתמונה מתגלה רק כשאוחזים בו .
  טיפים לבחירת מתנות לחבר טוב
  חוגגים יום הולדת לחבר טוב ? מחפשים משהו מקורי ? תזמינו לו פאזל גדול עם תמונה של כל החברה' מהמילואים,  ואם החבר בדיוק משתחרר מניתוח בבית חולים תוכלו להזמין עבורו קולאז' עם תמונות של כל החברים והמשפחה המאחלים לו החלמה מהירה. לחבר לעבודה תוכלו להביא כוס קפה גדולה עם תמונה אהובה עליו ולחבר שאיתו אתם יוצאים לנהיגות שטח בסופי שבוע תוכלו להביא מחזיק מפתחות עם תמונה .
  טיפים לבחירת מתנות מיוחדות באמת
  אם אתם רוצים לשלב מתנות עם תמונות באופן מאד מיוחד ולא שגרתי תוכלו להזמין אבן בזלת עם תמונה. מתנה זו מאד מיוחדת וניתן להציב אותה בסלון הבית גם כאבן מזל וגם כפריט משפחתי אישי. כך גם לגבי קריסטל עם תמונה או מעמד מעץ יוקרתי עם תמונה. הכנסו אל האתר המתאים ותתחילו להזמין את המתנה עם התמונה האישית לאירוע הבא .

 • מתנות לאמא - לא רק בימי הולדת

  כולנו יודעים שאמא יש רק אחת ולכן כאשר מגיע יום הולדת שלהן אנו תמיד רוצים להשקיע בהן ולהראות להן כמה אנו מעריכים ואוהבים אותן (מבלי לפגוע כמובן באבות). אם בעבר היינו צריכים לשבור את הראש מה לקנות לאמא הרי שכיום מדובר בעניין מאוד קל וזה בזכות העידן המודרני והאפשרות לגשת אל האתרים באינטרנט ולחפש מתנות לאימהות באתרים שונים. מתנות מקסימות לאמא כאשר אנו רוצים לקנות לאמא מתנה (ואין זה משנה אם מדובר על יום הולדת, יום האם, יום חג או סתם להראות לאמא תשומת לב) חשוב שנרכוש מתנה מקורית. אז אילו אפשרויות עומדות בפנינו כאשר אנו רוצים חושבים על מתנות מקוריות? ובכן, אפשרות ראשונה היא להקליט לאמא שיר באולפן ולהודות לה על השקעתה הבלתי פוסקת. אם לא נחנו בקול זמיר הרי שעומדות בפנינו שפע של אפשרויות נוספות למתנות. כמו למשל: עריכת אלבום דיגיטלי ומיד לאחר סיום עריכת האלבום ניתן לשלוח אותו לדפוס או לחילופין להציג את האלבום במחשב, מדובר על אחת המתנות המרגשותוהמקוריות שיש. חשוב להבין - פעמים רבות מתנות שהינן מתנות מקוריות הרבה יותר מרגשות מאשר קנייה של שמלה חדשה לאמא שמתישהו, סביר להניח, לא תהיה עוד בצו האופנה. אפשרויות נוספת אם אנו לא מוצאים שום רעיון למתנה מקוריתלאמא, אין מה להלחץ. כיום ניתן לגלוש ברחבי האינטרנט בחנויות מקוונות וליהנות מאפשרות של סינון, כלומר, חנויות מקוונות או אתרים אשר מציגים בתוכם סוגים שונים של מתנות מאפשרים לחפש את המתנות על ידי חלוקה לנושאיםואפשרויות, כמו למשל: טווחי מחירים, סגנון, לאיזה אירוע המתנה (חג, יום הולדת) וכן הלאה. אחד הדברים החשובים שיש לזכור, רגע לפני ששולפים את האשראי (ואין זה משנה אם מחליטים לרכוש את המתנה במרכז קניות או ברשת האינטרנט) לבצע הליך שנקרא "סקר שוק". בעזרת סקר שוק ניתן לוודא שהמתנה אותה אנו רוכשים היא אכן איכותית והאם אל המתנה הזו מתווספים חלקים נוספים שבחנויות מסוימות חלקים אלו לא קיימים (כמו למשל: ניתן למצוא חלוקי רחצה לבד או חלוקי רחצה באותו מחיר עם אפשרות של הקדשה), לאחר מכן מומלץ לבצע השוואת מחירים בכדי לוודא שהמחיר שמקבלים הוא מחיר משתלם והוגן .

 • איך תבחרו מתנה לחבר?


  מרבית האנשים אשר נאלצים לקנות מתנה לחברה טובה מצליחים במשימה בקלות רבה. מדוע? משום שלנשים בדרך כלל קל מאוד לקנות מתנה. ניתן להעניק להן יום כיף אל מכון ספא, ערכת טיפוח מפנקת לגוף או כמובן תכשיטים שכל אישה תקבל בברכה. גם תיקים, ארנקים, בגדים והלבשה תחתונה הם מתנות נהדרות.

  עם זאת, לגברים קשה הרבה יותר לקנות מתנות. נדמה כי יש מספר מצומצם יותר של מתנות אשר מתאימות לגברים מאשר מתנות אשר מתאימות לנשים. לכן, אם אתם מכירים את אותו חבר כבר כמה וכמה שנים סביר להניח שבשלב מסויים ייגמרו לכם הרעיונות למתנות שתוכלו להעניק לו לכבוד יום ההולדת הקרוב שלו.

  אם כן, איך בכל זאת תוכלו לבחור מתנה לחבר? נסו לחשוב מחוץ לקופסא ואל תחשבו רק על מתנות שגרתיות שיכול להיות שהוא קיבל כבר פעמים רבות במהלך חייו. כמו כן, התחשבו באופי של החבר על מנת לבחור לו מתנה. אם הוא הרפתקן אתם יכולים לקנות לו לדוגמא צניחה חופשית יחד עם מדריך או מתנה מלהיבה אחרת.

  רעיונות עבור מתנה לחבר

  כאמור לעיל, מתנות לחברים הרפתקנים, כאלו אשר אוהבים מאוד אדרנלין ופעולות מלהיבות, לא תתקשו להעניק להם. מתנות אלו כוללות לא רק צניחה חופשית אלא גם כמה שעות טיסה על מטוס קל, דאייה על דאון, סקי מים, קורס השטת יאכטה או משחק פיינטבול מסעיר עם כל החברים יכולים להיות מתנות נפלאות.

  לא כל הגברים אוהבים אדרנלין ואוהבים ספורט וגם לגברים אלו תוכלו למצוא מתנות נהדרות. כל גבר צריך בקבוק בושם טוב כך שזוהי בהחלט מתנות לחבר שיכולה להיות נהדרת. גם חולצה יפה ואלגנטית או חגורה נאה מעור יכולה להיות מתנה נחמדה. מתנה אישית יותר יכולה להיות תחתוני בוקסר מצחיקים.

  רעיון נוסף עבור מתנה לחבר

  אם החבר שלכם אוהב את החיים הטובים אתם יכולים לקנות לו מתנה גברית במיוחד כמו בקבוק וויסקי משובח  או מארז מהודר של כמה סיגרים. אלו הן מתנות אשר מתאימות לגברים שכבר יש להן הכל אך הן עדיין מעידות שהשקעתם בו מחשבה והענקתם לו מתנה נאה.

  רעיון מקורי נוסף למתנת יום הולדת הוא  הדפסה של תמונה על גבי ספל שבכל פעם שמקבל המתנה ישתה בה משקה חם התמונה תופיע. לכאורה מדובר בספל שאין עליה הדפס אבל החום חושף את ההפתעה. זוהי מתנה מקורית במיוחד ליום הולדת משום שברגע הראשון שמקבל המתנה מתבונן בספל הוא אינו מבין איזו מתנה זו.

 • מתנות – איך למצוא מתנות מקוריות ?

  אנשים רבים אשר עומדים במצב בו הם מחפשים מתנות מקוריות וייחודיות לאנשים אותם הם אוהבים לא יודעים כלל במה לבחור וכיצד לבחורמתנה מקורית וייחודית בצורה הטובה ביותר. אמנם, כיום יש מגוון עצום שלמתנות כאלה ואחרות אך לעיתים רבות המגוון הרחב רק מבלבל ופעמים רבות אנשים נמצאים במצב בו אין להם מושג במה לבחור וכיצד לפנק את האדם האהוב עליהם בצורה הטובה ביותר. ובכן, קודם כל חשוב שתדעו כי לבחור מתנה מקורית זה אפשרי, אם רק תדעו לעבוד בצורה נכונה, לחשוב חכם ולחפש במקומות הנכונים. כך, אתם יכולים למצוא בקלות רבה מתנה מקורית במיוחד אשר תפתיע את האדםהאהוב עליכם בצורה הטובה ביותר.

  המחיר לא קובע

  אם אתם רוצים לחפש מתנות מקוריות ומיוחדות ולא רק כדי לעשות רושם, הדברים הקטנים הם אלו אשר פעמים רבות עושים את ההבדל. לא המתנות היקרות אשר עליהן אתם מוציאים את כל התקציבהחודשי שלכם אלא המתנות הפשוטות והיפות לפעמים עושות את כל העבודה. לכן, כשאתם מחפשים את המתנות המקוריות אל תפנו דווקא אל המוצרים אשר עולים הכייקר אלא חפשו אחר מוצרים ייחודיים ושימושיים בהם יוכל מקבל המתנה להשתמשבכול יום, מוצרים אשר יזכירו לו אתכם בכל יום ובכל רגע מחדש. לכן, זכרו כיהמחיר הוא לא זה שקובע אלא האיכות של המתנה וההתאמה שלה אל מקבל המתנה.

  הכול מתחיל בחשיבה נכונה

  אם אתם רוצים לבחור מתנות מקוריות לאדם שחשוב לכם ממנו זכרו כי הכול מתחיל בחשיבה נכונה. לפני שאתם יוצאים אל החנויות השונות כדי לבחור את המתנה המתאימה ביותר חשבו מה האדם לא אתם מעניקים את המתנה אוהב, חפשו באינטרנט אחר מתנות מקוריות וייחודיות אשר עשויות להיות מתאימות לו ובצעו עבודת הכנה מקיפה אשר בסיומה תדעו מהאתם מחפשים ומהי המתנה המתאימה ביותר אשר אותה אתם צריכים לרכוש. רק כך תוכלו להעניק לאדם שאתם אוהבים מתנה ייחודית וטובה, מתנה איכותית אשר אותההוא לא ישכח למשך זמן רב מאוד.

 • מתנה מקורית


  כבר מספר שנים שהביטוי מתנה מקורית נמצא לנו על הלשון לכל מי שהוזמן ליום הולדת כלשהיא.
  היום הולדת יכולה להיות מינורי כמו חגיגה למספר חברים מצומצם או יום הולדת גדול יותר למספר רב של משתתפים.
  נגמרו הימים של רכישת עוד סיפולוקס או סרוויס לקפה. בימים אלה כל האנשים מעדיפים מתנה מקורית שמשלבת תמונה והקדשה שזה מקורי וגם פרסונאלי.

  כבר מספר שנים שהביטוי מתנה מקורית נמצא לנו על הלשון לכל מי שהוזמן ליום הולדת כלשהיא .
  היום הולדת יכולה להיות מינורי כמו חגיגה למספר חברים מצומצם או יום הולדת גדול יותר למספר רב של משתתפים .
  נגמרו הימים של רכישת עוד סיפולוקס או סרוויס לקפה .
  בימים אלה כל האנשים מעדיפים מתנות שמשלבות תמונה והקדשה שזה מקורי וגם פרסונאלי .

  למה בעצם מתנה מתמונה? כי זה הפך להיות בשנים האחרונות טרנד מקורי, איכותי והכי חשוב במחיר השווה לכל כיס .
  מתנות לא חייבת להיות משהו שמוציאים עליו סכומי עתק. היא גם לא חייבת להיות מתנה חד פעמית, אלא מתנה שכל פעם שרואים אותה נדהמים מחדש .
  השילוב של מתנה עם תמונה אישית והקדשה הופך מתנה רגילה ומשמימה למסמר הערב שכולם ידברו עליה .
  .מתנה מקורית עם תמונה מפתיעה מחדש ומרגשת את כל הסובבים, וזה במיוחד שכתוב גם הקדשה על גבי המתנה .
  מתנה מקורית צריכה להיות כזאת שכשמקבל המתנה פותח אותה ומעלה חיוך על פניו .
  מתנה מקורית יכולה להיות משהו שמפתיע את המקבל, ומזכיר לו רגע חשוב ונוסטלגי , משהו שהוא תמיד אהב או משהו שהוא מאוד רצה אך כיסו לא אפשר לו לרוכשו .
   לאור האמור לעיל, כל שעליכם לעשות בעת שאתם "שוברים את הראש" בחיפוש אחרי מתנה מקורית, אתם צריכים לחשוב על אדם שיהיה שמח מאוד לקבל מתנה עם תמונה והקדשה אישית. המתנות המקוריות עם התמונה מוכנות בדרך כלל תוך יום אחד ומוצגות במבחר עיצובים ואפקטים .
   אבל מה לעשות לגבי ההקדשה? אין לי רעיון
  מצויין , יש המון המון אתרים שיש כבר הקדשות וברכות מוכנות מראש שניתן לקבל מהם רעיונות מקוריים להקדשה , וכמובן לא לשכוח להוסיף את השם של מקבל המתנה .
  המתנות עם התמונה יכולות להתאים לכל אירוע כגון: בר/בת מצווה, ימי הולדת, חתונה , מסיבה לחבר טוב, מתנה לידיד/ה טובים, מתנה לאמא או לאבא,מתנה למשפחה, לסבא וסבתא ובעצם זה מתאים לכל אחד ואחת רק תבחרו את התמונה/תמונות וכל השאר כבר יעשה בצורת מוצלחת .

  מתנות תמונה הינה דרך מקורית ומפתיעה לרגש ולהפתיע כל אחת וכל אחד נקודה !!!

 • לבחור מתנה לחבר הכי טוב


  הנה שוב מגיע תאריך יום ההולדת של החבר הכי טוב שלכם, וגם השנה כמו בכל שנה אתם צריכים לקנות לו מתנה מפנקת. הבעיה היא שלא פעם קניית מתנה לגברים היא משימה קשה, שלא לומר בלתי אפשרית ממש, שדורשת מכם להשקיע הרבה מחשבה ולא פעם גם הרבה כסף וזמן על מנת לשמח את החבר הכי טוב שלכם.
  לאחר שכל שנה אתם בטוחים שמצאתם עבורו מתנה נפלאה ככל שחולפות השנים קשה יותר לחשוב על רעיונות מקוריים למתנות ועל מתנות שעוד לא קניתם עבורו . אנשים רבים מוותרים על הנסיון לקנות מתנה ועל התסכולים הרבים ומזמינים אתהחבר הכי טוב שלהם לכוס בירה בפאב או לארוחה טובה במסעדה .
   רעיונות עבור מתנה לחבר הכי טוב
   אם בכל זאת אתם רוצים לקנות מתנות לחבר הכי טוב שלכם ואתם לא רוצים רק להזמין אותו למסעדה או למשקה חריף הנה כמה רעיונות למתנות עבור גברים. הרעיון הראשון הוא לקנות לו שעון. אם ידכם משגת אתם יכולים לקנות לו שעון יוקרתי או שאתם יכולים לקנות לו שעון ספורט אשר מודד את הדופק .
   גברים רבים אינם אוהבים תכשיטים אך ישנם גברים שאוהבים מאוד תכשיטים. אם החבר שלכם אוהב תכשיטים אתם יכולים לקנות לו טבעת גברית יפה מכסף או לקנות לו צמיד מיוחד. ישנם תכשיטים גבריים מאוד ומרשימים מאוד, מזהב, מכסף וגם מאבנים טובות, שיכולים לשדרג את ההופעה של כל גבר .
   בושם משובח יכול גם הוא להיות מתנה לחבר . אל תשכחו לצרף פתק החלפה לבקבוק הבושם כדי שהוא יוכל להחליף אותו אם הריח לא כל כך מוצא חן בעיניו. מתנה נוספת שאתם יכולים להעניק לחבר שלכם הוא עט נובע יוקרתי. זוהי מתנה שגברים רבים היו שמחים לקבל ולהשוויץ בה במשרד מול עמיתיהם לעבודה .
   רעיון נוסף עבור מתנה לחבר הכי טוב
   בקבוק אלכוהול משובח יכול להיות מתנה נחמדה מאוד. אם החבר שלכם אוהב יין קנו לו יין אדום ואיכותי ואם הוא אוהב שתייה חריפה יותר קנו לו בקבוק וויסקי ישן ונחשב או בקבוק אחר של השתייה החריפה האהובה עליו .
   מתנה לחבר

 • לישון עם אהובכם

  כרית עם תמונה בשילוב הקדשה ותאריך יתנו לכם לישון טוב בלילה :)
  חדש ומקורי בהחלט הטבעת תמונה על גבי כרית קטיפה עם תמונה שלך ושל בין זוגך או של הוריכם עם הקדשה ותאריך, הכרית עצמך עשויה מבאד סאטן איכותי מאוד אשר עליו מוטבעת התמונה עצמה הצד השני הינו צד קטיפתי רך ונעים למגע (וגם לשינה)
  ניתן להזמין 2 כריות וכך לקשט את המיטה בכריות קטיפה מעוצבות ומדליקות בשילוב תמונתכם.
  הצבעים שעל גבי הכרית הינם צבעים עמידים ולא יורדים אשר מוטבעים בתהליך חום כך שהם נהפכים לחלק מהכרית עצמה.
  הכרית בטוחה לשינה ונעימה למגע.
  הכרית עצמה יכולה להגיע עם חלק אחורי מקטיפה או מסאטן כך ששניהם נוחים לשינה ויפים לקישוט החדר
  וניתן להוסיף למתנה זאת מתנות נוספות כגון: שעון עם תמונה, כיסויי לאייפון עם תמונה ועוד...

 • שעון פילים בשילוב תמונות של יקריך

  חדש ומפתיע רק אצלינו בפיאפיק מתנות תמונה מקוריות
  שעון עץ גודל 54X 24 ס"מ לאורך בשילוב 4 תמונות של יקירך על קיר ביתך.
  השעון הינו שעון מעץ עבה בעובי של 2 ס"מ אשר אנו משבצים את התמונות לתוכו, התמונות עצמם מודפסות בתהליך של סובלימציה כלומר הטבעה בחום של התמונה על גבי לוחית עץ אשר מותאמת להדפסה.
  השעון עצמו מגיע עם מנגנון יוקרתי ועמיד לאורך שנים והינם ארוזים ושמורים בתוך קופסא מותאמת אישית.
  ניתן ורצוי לשלב הקדשה או כיתוב על גבי השעון על מנת להופכו ליתר אישי ומלהיב.
  שעון עם תמונות הינו דרך נהדרת להביט על הקיר ולעלות חיוך בו זמנית.
  ובנוסף ניתן להוסיף מתנות נוספות

 • תמונה על קנבס בשילוב שעון מחוגים יוקרתי

  תמונה על קנבס מאז ומתמיד היתה מתנה נפלאה לקבל ולתת אותה.
  ההדפסות על קנבס נעשות במדפסת פורמט רחב של מבחר חברות בשוק אשר הבולטות בהם הינם: אפסון, קנון ו HP .
  ההדפסה על קנבס מודפסת על ידי דיו פיגמנטי מיוחד על בסיס מים אשר נותן ברק ורוויה לתמונה לאכות של אומנות יצירה. התמונות עצמם מתוחות על גבי מסגרת מעץ ומגיעות עם מתלה המוכן לתליה על קיר ביתך.
  לאחר שחקרנו מעט ואנו תמיד מחדשים ומרגישים צורך לחדש ללקוחותינו הוספנו להדפסה על קנבס שיפור משמעותי! שעון מחוגים יוקרתי אשר מולבש על גבי הקנבס עצמו והופך אותו ליצירת מופת אשר תלויה על קיר ביתך + שעון מחוגים מעוצב לבדיקת השעה בכל רגע.
  חשבו על החיוך שיעלו על שפתותיכם כאשר תראו את תמונות יקירכם מסודרות בקולאז תמונות על קנבס בצרוף השעה.
  מתנות מקוריות וגם שימושיות נקודה !!
  את המתנות  תוכלו להעניק לחבר/ה טובים אשר הינכם מעונינים להפתיעם במתנה מקורית ולא שגרתית.
  מנגנון השעון הינו שעון עמיד וחזק לאורך שנים ומתאים במיוחד להדפס על הקנבס

 • מתנות מקוריות ומיוחדות

  מי מאיתנו לא חיפש ומחפש להיות זה שתמיד מביא את המתנות המיוחדות ומפתיע בגדול? ולחילופין, מי לא רוצה להיות מופתע ולקבל לאירוע שלו ובשאר החגיגות המשמחות האחרות מתנות מיוחדות. מתנות שהשקיעו עליהן מחשבה, מתנות מקוריות שהשקיעו בהן זמן מה .
  מתנות מיוחדות לא חייבות לעלות הרבה כסף או גרנדיוזיות ומפוצצות. הן פשוט יכולות להיות מתנות רגילות וסטנדרטיות, לאיקרות אך בהחלט מפתיעות .
  זה לעיתים  לא עניין פשוט ולפעמים אנו צריכים "לשבור את הראש", ולהשקיע המון מחשבה ולנסות לקלוע למטרה .
  מתנות מיוחדות הן מתנות מאוד ספציפיות בתחום מסויים. והמתנות יכולות להתאים כמעט לכל לאדם .
  אפשר כמובן למצוא מבחר רחב ומגוון במיוחד באתרי האינטרנט השונים .
  וישנם רעיונות והצעות מאוד מקוריים למתנות בלתי שיגרתיות .
  אם אתה מעוניין במתנה יצירתית , רצוי להוסיף למתנה את התבלין הנכון שלך. ומה הכוונה ?
  מתנות מקוריות הינם מתנות בעלות פן אישי. לדוגמא ורכשתם צנצנת נחמדה או כלי הגשה יפה . הכיצד תוכלו אתם להפוך את המתנות הללו למתנות מקוריות? הדבר פשוט מאוד ואף אינו מסובך. כל שעליכם לעשות הוא לאפות! כן, פשוט לאפות. אפשר לשים בכלים ממתקי  אפייה שאתם אוהבים או שאהוב על בעל השמחה והנה לכם מתנה מקורית. גם הבאתם לו כלי נחמד והכי חשוב- הוספתם לזה ערך אישי שלכם ותבלין משלכם . גרמתם למתנה להיות מתנה מקורית ואישית הנוגעת ללב השמחה וכך הוא יבין את השקעתכם במתנה .
  יש המון רעיונות מצוינים אחרים. כל שעליכם לעשות הוא למצוא רעיון ולהוסיף לו את הטוויסט האישי שלכם. זה לא חייב לעלות הרבה כסף ולפעמים זה גם יוצא זול יותר .
  אולם יש בכך את הזמן והטוויסט האישי שהשקעתם במתנה. בעל השמחה ישים לב מיד למתנה המקורית שקיבל מתוך ערמת כרטיסי הברכה .

 • איך לבחור מתנות מקוריות ואת התמנות שישולבו בה?


  בשביל להכין מתנות מקוריות שיש בתוכם תמונות, יהיה צורך  לקחת על עלינו במידה מה פרויקט יצירתי. השילובים שניתן לעשות עם תצלומים הם רבים ומגוונים ואנחנו נרצה שהם יקלעו בול למקבל, שהוא יהיה שמח ויוקיר את ההשקעה שלנו.

  איך בוחרים את המתנות?

  קודם כל כדאי להחליט על איזה מתנה כדאי, האם נלך על משהו מרשים ומפואר או דווקא על משהו רגיל. בשביל להחליט נתחשב בסוג האירוע שלכבודו אנחנו מביאים את המתנות המקוריות וכמו כן בהעדפות של המקבל.

  קיים מגוון רחב של אפשרויות של רעיונות מקורים ל מתנות מקוריות עם תמונות: ספל עם תמונה, תמונה על גבי אבן בזלת, תמונה בקריסטל – מתנה מהממת, קולאז' של תמונות על בד קנבס, פאזל בצורת לב ועוד ועוד.... תעיינו בדוגמאות ותחליטו מבין כל אלו מה יתאים בתור רעיון למתנה מקורית.

  איך לבחור את תמונות?

  אחרי שבחרנו להשקיע במתנות מקוריות שמשלבות תמונות ואחרי שבחרנו רעיון מקורי למתנה, נשאר לנו לבחור את התמונה המרכזית למתנה, כמובן שניתן לעשות על כל מוצר קולאז של תמונות בעיצוב ייחודי .

  תוכן התמונה

  תוכן התמונות צריך לשקף את המתנה עצמה, אם בחרנו להעניק מתנות מקוריות לבר/בת מצווה נבחר בתמונה של החתן/כלת האירוע, באותו המידה גם בקולאז'י תמונות או במתנות לזוג נשלב תמונות של הזוג ביחד – ניתן גם לחוד. במתנות המקוריות של הדפסה על קנבס גדול או על אבן בזלת נעדיף לבחור תמונות יותר אלגנטיות ומכובדות, למרות שהבחירה היא חופשית.

  איכות התמונה

  רוחב ואורך התמונה לא רלוונטי, נרצה לבחור תמונה איכותית וטובה בעלת DPI טוב עדיף מסוג JEPG או PDF, עדיפות לתמונות לא בעלות רקע לבן, עם רמת בהירות סבירה. זכרו איכות התמונה קובעת את איכות התוצר הסופי.

 • איך תבחרו מתנה לחבר?


  עם זאת, לגברים קשה הרבה יותר לקנות מתנות. נדמה כי יש מספר מצומצם יותר של מתנות אשר מתאימות לגברים מאשר מתנות אשר מתאימות לנשים. לכן, אם אתם מכירים את אותו חבר כבר כמה וכמה שנים סביר להניח שבשלב מסויים ייגמרו לכם הרעיונות למתנות שתוכלו להעניק לו לכבוד יום ההולדת הקרוב שלו.

  אם כן, איך בכל זאת תוכלו לבחור מתנה לחבר? נסו לחשוב מחוץ לקופסא ואל תחשבו רק על מתנות שגרתיות שיכול להיות שהוא קיבל כבר פעמים רבות במהלך חייו. כמו כן, התחשבו באופי של החבר על מנת לבחור לו מתנה. אם הוא הרפתקן אתם יכולים לקנות לו לדוגמא צניחה חופשית יחד עם מדריך או מתנה מלהיבה אחרת.

  רעיונות עבור מתנה לחבר

  כאמור לעיל, מתנות לחברים הרפתקנים, כאלו אשר אוהבים מאוד אדרנלין ופעולות מלהיבות, לא תתקשו להעניק להם. מתנות אלו כוללות לא רק צניחה חופשית אלא גם כמה שעות טיסה על מטוס קל, דאייה על דאון, סקי מים, קורס השטת יאכטה או משחק פיינטבול מסעיר עם כל החברים יכולים להיות מתנות נפלאות.

  לא כל הגברים אוהבים אדרנלין ואוהבים ספורט וגם לגברים אלו תוכלו למצוא מתנות נהדרות. כל גבר צריך בקבוק בושם טוב כך שזוהי בהחלט מתנה לחבר שיכולה להיות נהדרת. גם חולצה יפה ואלגנטית או חגורה נאה מעור יכולה להיות מתנה נחמדה. מתנה אישית יותר יכולה להיות תחתוני בוקסר מצחיקים.

  רעיון נוסף עבור מתנה לחבר

  אם החבר שלכם אוהב את החיים הטובים אתם יכולים לקנות לו מתנה גברית במיוחד כמו בקבוק וויסקי משובח  או מארז מהודר של כמה סיגרים. אלו הן מתנות אשר מתאימות לגברים שכבר יש להן הכל אך הן עדיין מעידות שהשקעתם בו מחשבה והענקתם לו מתנה נאה.

  מתנה לחבר

 • מתנות לפלאפון שלכם

  בעידן של ימינו כמעט לכולם יש סמארטפון משוכלל אם זה אייפון (הכי פופלרי) או גאלקסי או מכשירים אחרים מתקדמים גם כן.
  הסמארטפונים נהפכו להיות מעבר למכשיר טלפון גם לתכשיט יפה ההולך עימכם בכל רגע, וכמובן שניתן לקשט אותו במחר אביזרים מרהיבים לשדרוג המראה.
  מתנות מקוריות לסמארטפון שלך הינו כיסויי מהודר לאייפון שלך, אנו מציעים כיסויים לאייפון עם תמונה והקדשה אישית לשדרוג מראה הפלאפון שלך.
  הכיסויי הינו כיסויי מסליקון חומר עמיד ביותר עם תמונה שלך המודפסת על גבי הכיסויי.
  מתנות לאייפון ופלאפון שלך משדרגים את התחושה שלך ונותנת לך אפשרות להשוויץ עם הכיסויי החדש והנוצץ שלך.
  בנוסף אנו מציעים כיסויים עם תמונה גם למכשירים של גאלקסי 1 2 3 וגם לבלאקבארי בולד למראה נוצץ במיוחד.
  את הכיסויים ניתן להעניק בתור מתנות לחבר טוב או לחברה אהובה או סתם ככה למשפחה קרובה : אח או אחות, ואפילו לדודה או לאמא ואבא.
  חשבו על זה כמה מפתיע לקחת מתנות לפלאפון שלך המשלבות תמונות והקדשות אישיות.

 • מתנות רומנטיות

  אם לבחור מתנות רגילות זה לא תמיד פשוט, הרי שבחירת מתנות רומנטיות היא קשה פי כמה. איך להיות רומנטיים ולא קיצ'יים, איך להראות רגשי אהבה אך לשמור גם על מעט חוש הומור במתנה? כול אחד זקוק לכמה רעיונות נחמדים  של מתנות רומנטיות קטנות ולא יומרניות. הקסם של מתנות רומנטיות הוא לאו דווקא הערך הכספי שלהן אלא המסר שהן מעבירות למקבל המתנה. מתנות שמראות חיבה קרבה ורגש. מה שחשוב בנתינת מתנות רומנטיות הוא הרעיון שעומד בבסיס המתנה ולאו דווקא עלותה בכסף זה נכון ומתאים אם גם אתם בשלב במערכת יחסים בו אתם עסוקים בלפנק, לפנק, ולהשקיע – וכמובן יש לקוות שהשלב הזה ימשך לאורך כול מערכת היחסים – הנה לכם כמה רעיונות חמודים של מתנות רומנטיות.
  רעיונות של מתנות רומנטיות יום יומיות.

  מתנות סמליות רומנטיות

  ראשית ניתן להעניק לאהוב או לאהובה מחזיק מפתחות בצורת לב שחרות עליו משפט מתוק כמו "אתה מחזיק את המפתח לליבי" או כול משפט רומנטי וחם לפי הבנתכם. ניתן לקחת קלף ולגלגל אותו בתוך בקבוק קטן כמו בקבוק שמגיע לאי בודד ולכתוב עליו "לפני שהכרתי אותך הייתי אי בודד, את/ה הבאת אושר לחיי". כמו כן ניתן להביא כמתנה שתי כוסות גביעים עבור ביצים קשות ולהדביק או לחרות עליהם את שמותיכם ( השמות של שני בני הזוג) ולכתוב "בואי נאכל ארוחת בוקר ביחד".

  מתנות רומנטיות ומלבבות

  מתנות רומנטיות מתחברות תמיד ללבבות ודובונים רכים ונעימים אם גם אתם או אתן חובבים לבבות יש דרכים רבות להעניק את לבכם בעזרת מתנות של לבבות כך למשל יש להשיג סלסלה שכול כולה סוכריות/שוקולדים/מרמלדות בצורת לב. אם לא תמצאו מתנה כזאת אתם יכולים לחפש בשווקים סוכריות/שוקולדים בצורת לבבות למלא סלסלה שיש לכם ולהעניק עשרות לבבות מתוקים בתור מתנות רומנטיות מקסימות ולא יקרות. ניתן אף להביא מתנות של נרות בצורת לבבות, סבונים בצורת לבבות, עוגות בצורת לבבות, עוגיות בצורת לבבות, חומרי קוסמטיקה בקופסאות בצורת לבבות ועוד מגוון מתנות נפלאות כך ניתן גם להביא כריות בצורת לבבות, מראה עם מסגרת בצורת לבבות ועוד מבחר מתנות בצורת לבבות יפות ומלבבות.

 • מתנות אישיות

  מתנות אישיות תפסו תאוצה בשנים האחרונות וכל מי שאוהב באמת מעוניין להעניק מתנות כאלה.
  מתנות אישיות יכולות להיות מתנות בייצור ידני או מתנה שקונים והופכים אותה לאישית ופרסונאלית ומקבל המתנה ישמח לקבל אותה.

  אז מה הם מתנות אישיות?
  מתנות אישיות יכולות להיות כל מתנה שהיא כגון: פתק עם הקדשה ותמונה, מתנה עם תמונה , מתנה עם הקדשה, ומתנה עם שילוב של כולם ביחד שזה בתוך יוצא הכי מוצלח.
  מתנות אישיות הם בעיקר מתנות עם תמונה והקדשה אישית אשר מעניקות נופך של פרסונאליות ואישיות לתוך המתנה.
  יותר ויותר אנשים ברחבי העולם שולחים לחבריהם כרטיסי ברכה מקוונים, סלסלות מתוקים שהזמינו דרך האינטרנט, גאדטים , שוברי מתנה ועוד... ועוד...
  תחשבו על זה איזה כיף זה לקבל מתנה היישר עד הבית בלי לרוץ ולהתרוצץ, שליח מביא את המתנה עד לפתח הבית כל שנשאר לך זה לצלצל לחבר ולהגיד לו תודה :)

  מתנות אישיות הם כמו מתנות פרסונאליות שמשאירות חיוך על הפנים ושמחה בלב.

  למצוא מתנות כאלה זה לא עניין קשה , אלא עניין פשוט במיוחד, פשוט נכנסים לאינטרנט לאתרים ששונים או שפשוט מחפשים במנועי החיפוש וכך מוצאים עשרות של מתנות אישיות ומרהיבות, פשוט חפשו בגוגל "מתנות אישיות" ואז תמצאו המון מתנות שבטוח שיהיו כאלה שהם לטעמכם

 • מתנות לבר/בת מצווה

  בשנים האחרונות נהוג להעניק מתנות מקוריות לבר/בת מצווה ולא רק סכום כסף.
  מתנות לבר/בת מצווה שוות ערך לסכומי כסף ואף גורמים למקבל המתנה התלהבות והתרשמות רבה.
  בר/בת מצווה הינו גיל מיוחד בו הילד והילדה מגיעים לגיל מצוות , שהינו גיל שמירת מצוות והפיכה מילד לנער/נערה. גיל הבר/בת מצווה מסמל אירוע חשוב בחיים לגיל המתבגר.
  לבר/בת מצווה ישנם מתנות מקוריות ומפתיעות מאוד שניתן להעניק אותם כגון:

  • הדפסת תמונה על קנבס של חוגג הבר/בת מצווה
  • פאזל עם תמונה שמגיע מפורק ואז מרכיבים אותו וזה יוצר את התמונה של החוגג בר/בת מצווה
  • פסיפס תמונות על קנבס תמונות של הילד/ה מכל התקופות שלו בחיים שמרכיבות תמונה אחת ענקית ומרשימה מאוד
  • קולאז תמונות על קנבס  - אוסף תמונות גדולות שמסודרות אחת ליד השניה בסדר מסויים ויוצרים סדר כרונולוגי של תמונות החוגג מאירועי חייו
  • ספל עם תמונה – להעניק מזכרות לחוגגי האירוע עם תמונה של הילד והקדשה
  • מגנטים לאירוע עם תמונות

  אז למה אתם מחכים בחרו מתנה מקורית לבר/בת מצווה והפתיעו איתה את חברכם לכיתה/ללימודים.

 • מתנות רבותיי!!!

  מתנות רבותי!!!
  מי לא מכיר את זה שכמעט בכל חודש יש לחבר/ה או קרוב משפחה יום הולדת או אירוע מרגש הקרב ובא, אז מה נקנה לו? איך נפתיע אותו הפעם? אתם בטח שואלים….
  כמובן מתנות וכמה שיותר יצירתיות ומקוריות בשביל שתיהיו ייחודים ומקוריים.
  אז איזה מתנות ניתן לקנות?
  דבר ראשון מתנה לא צריכה להיות משהו שקונים אותו דוקא, היא בהחלט יכולה להיות דבר שיצרתם בעצמכם בבית או כתבתם כמו מכתב אישי לחוגג, מכתב מושקע ויפה שמתאר את אהבתכם לחוגג שמפרט את כל התכונות שאתם אוהבים בו ואת כל האיחולים שאתם מאחלים לו לשנה הקרובה (במיוחד שמדובר ביום הולדת), כרטיסי ברכה מעוצבים ומושקעים עם נימה אישית והקדשה יעשו בהחלט את העבודה וירגשו באותה הזדמנות.
  מתנות נוספות אשר ניתן להעניק, כמובן ללא תשלום, הינם: שליחת מסרון עם ברכה ושיר לחוגג ביום הולדתו, לארגן מסיבת הפתעה עם המשפחה שלו, לאפות עוגה ביחד עם חברים ומשפחה, להרים אליו טלפון ולשיר לו "יום הולדת שמח", לארגן לו מסיבת הפתעה מהחברים הכי טובים שלו , לתת לו ספר שקראת ומאוד אהבת לארוז אותו מחדש ולתת לו כמתנה, ברכה מצולמת בוידאו ועוד.. ועוד…

  מתנות הינם נושא מאוד רגיש אצל חלק מהחברים, מקבלי המתנה תמיד מצפים למתנות מיוחדות ומפתיעות ותמיד נוכל לראותם מלאי ציפיות והתרגשות.
  כמובן מה שחשוב במתנה זה לא הפן הכספי אלא דווקא האישי ובמיוחד שמדובר בהשקעה מצידך להכין את המתנה.

  היום נהוג יותר לקנות מתנה, לארוז ולתת. בעבר היו מעניקים מתנות מיצירה אישית, למרות שבחלק
  מהמדינות בעולם הנוהג הזה עדין קיים וכך מחזק את הקשר עם החוגג.

  אז כמה זמן צריך להתארגן מראש?
  כמובן הכול שאלה של קרבה לחוגג , קרבה ראשונה תמיד זוכה לתשומת לב גדולה יותר וכך ניתן להכין מתנה במשך שבוע שלם ואפילו שבועיים שלמים וכל זה עם המון מרץ ואנרגיה.

  אריזות מתנה
  תתפלאו לשמוע שאפשר גם פה להיות מאוד יצירתיים ומקוריים ולעטוף את המתנה באריזות אשר נמצאות בבית כמו חתיכת בד עם טקסטורה, נייר צלופן שיש בבית או פשוט לצבוע את הקופסא של המתנה.

 • מתנות

  מי מאיתנו לא היה מעוניין לקנות מתנה מקורית ומפתיעה למשפחה או לבן/בת זוג.
  בשנים האחרונות תפסו תאוצה כל נושא המתנות ובמיוחד המתנות מתמונה עם הקדשה אישית וברכה.
  מתנות תמונה הינם מתנות פרסונלאיות המיועדות במיוחד למקבל המתנה, תחשבו איזה התרגשות זה לתת לבת הזוג שעון דיגיטלי עם מספר תמונות שלך ושלה מודפסות על השעון, וכל שעה בשעון מכוונת לתמונה שלכם , כל פעם שתסתכלו על הקיר לראות את השעה תראו את התמונות שלך ושלה.

  לא זאת בלבד שניתן לייצר שעונים עם תמונות ניתן אף להעניק כמתנה מקורית ומפתיעה ובנוסף  ניתן לייצר עוד מספר מתנות עם תמונה נוספות עם רעיונות מקוריים נוספים, קחו למשל : כיסויי לאייפון עם תמונה, פד לעכבר עם תמונה, מחזיק מפתחות עם תמונה, פאזל עם תמונה, כיסויי לגאלקסי עם תמונה, גדלונים לרכב עם תמונה, ספל עם תמונה ועוד ועוד...
  כל אפשרויות המתנה נפתחות בפניכם כל שנשאר לכם לעשות הוא לבחור את התמונות שאתם מעונינים ולקבל דוגמא למייל (המחשה) של איך שזה יראה, לאחר מכן יתבצע תהליך ההדפסה על גבי המוצר וישלח אליכם עם שליח עד הבית ארוז היטב.

  בנוסף ישנם מתנות נוספות שגם הם בלי תמונה בהם כמו גאד'טים למינהם או מתנות לבית, מתנות מסוג אלה הם מאוד מקורית ומפתיעות.

  אנחנו נותנים מתנה שאנחנו אוהבים שאנחנו שמחים ואנחנו רוצים לעשות טוב.
  מתנה יכולה להיות גם משהו קטן וטוב כמו מחזיק מפתחות או ספל עם תמונה בשביל לעשות אווירת חג ושמחה למתנה.

  מתנות, מתנות מקוריות, ומתנות תמונה הינם דרך נפלאה ליצור אווירה תוססת של חג ושמחה ולתת לבנאדם השני להרגיש נפלא

 • קולאז' תמונות – פאזל תמונות משפחתי

  אם אתם מחפשים מתנה מקורית שמתאימה לכל אחד ולכל אירוע – קולאז' תמונות יעשה עבורכם את העבודה!

  קולאז' תמונות מורכב מאוסף תמונות מחיי משפחה, חברים, עבודה, שרות צבאי או לכל ייעוד  שתרצו. קולאז' תמונות הוא מתנה מקורית ובעיקר פרטית ומרגשת.

  אין ספק שהייעוד המוצלח ביותר של קולאז' תמונות הוא ליצור תמונה שמרכיבה פאזל תמונות משפחתי מכל השנים
  ומכל האירועים של המשפחה. זוהי דרך נפלאה להנצחת תמונות מכל הזמנים.

  קולאז' תמונות – לראות את כל התמונה…

  אז איך בעצם זה עובד? קודם כל, נתחיל בכם. בכדי להרכיב קולאז' תמונות אתם צריכים לשלוח אלינו כ- 30 תמונות באיכות טובה (מכל סוגי קבצי התמונה שקיימים). לאחר מכן, אנו נערוך, נעבד את התמונות, ונכין סקיצה של אותו
  קולאז' תמונות שלכם, אשר תשלח במייל לאישורכם.

  בסיום ההכנות, ולאחר שקיבלנו את אישורכם – נתחיל בביצוע. קולאז' תמונות מודפס אצלנו על גביי נייר פוטו בגודל 50*70 ס"מ, ואם תרצו – ניתן אף למסגר אותו.

  קולאז תמונות על קנבס

  קולאז' תמונות? הנה מספר טיפים

  אז נכון, קולאז' תמונות היא מתנה מקורית שתשמח כל אחד, אבל כדי שהיא באמת תהיה איכותית ומדהימה, ישנם
  מספר אלמנטים שרצוי להתחשב בהם בעת בחירת התמונות:

  • רצוי לבחור תמונות באיכות טובה בלבד.
  • כל תמונה יכולה להיות בכל גודל וצורה.
  • ניתן לשלוח תמונה מכל סוגי קבצי התמונות (GIF, BMP, JPG … וכו'), אך עדיף מסוג JEPG .
  • רצוי שהתמונות לא יהיו בהירות/ כהות מדי, וללא רקע לבן.
  • אם אתם סורקים את התמונות – האיכות (רזולוציה) צריכה להיות לפחות ברמת 200 DPI .

   אז בין אם חיפשתם מתנה מקורית לסבתא, סבא, לאחיינית שהתגייסה או לאחות שהתחתנה – תמיד תרצו להעניק מתנה שיאהבו, ישמרו ויעריכו.  קולאז' תמונות יספק לכם כל פעם מחדש את אותה מתנה מקורית ואישית, שכל אחד ישמח לתלות בסלון שלו!

 • פסיפס תמונות – מתנה מקורית

  פסיפס? – לא רק בריצוף!

  מחפשים מתנה מקורית? מחפשים מתנה מקורית ואיכותית? הגעתם למקום הנכון!

  אחת הדרכים היותר מקוריות להציג תמונה לקראת אירוע חגיגי במיוחד היא דרך פסיפס תמונות. מדובר, ללא ספק, במתנה מקורית, שתותיר חותם עז ותהפוך ל "מסמר הערב"!

  מהו למעשה פסיפס תמונות? פסיפס תמונות הוא תמונה אחת, שמורכבת ממספר רב של תמונות קטנות, אשר ביחד יוצרות את התמונה הגדולה. בין התמונות הקטנות לתמונה הגדולה יש כמובן קשר ישיר– כולן קשורות למושא של אותו פסיפס תמונות. והתוצאה? מרהיבה!

  הייחודיות של מתנת מקורית של פסיפס תמונות היא מדהימה – מצד אחד יש לכם תמונה אחת גדולה ויפה, אך מצד שני ניתן להתעמק בה, ולבדוק כל תמונה קטנה, וכך לראות כיצד לבסוף השלם עולה על סך חלקיו…!

  מתנה מקורית – מה זה דורש מכם?

  בכדי שנוכל ליצור עבורכם פסיפס תמונות אידיאלי, עליכם לאסוף לפחות כ- 100 תמונות, שאתם מעוניינים שירכיבו את אותו פסיפס תמונות. יש לזכור, כי פסיפס תמונות צריך להיראות במיטבו, ולכן רצוי לבחור תמונות באיכות טובה.

  לאחר מכן עליכם לבחור שלוש תמונות, שיהוו את "תמונת הנושא". את הבחירה תשאירו כבר לנו – אנחנו נראה איזו תמונה היא המתאימה ביותר בכדי ליצור פסיפס תמונות מושלם ככל האפשר.

  חשוב שתשלחו לנו את הפריטים הללו, על מנת שנוכל ליצור מתנה מקורית מושלמת ואיכותית, אשר לא רק תהיה מרכז האירוע – אלא גם תישאר כמזכרת נהדרת לכל החיים.

  פסיפס תמונות מתנה מקורית

  פסיפס תמונות – גדלים, גוונים ושלל צבעים

  יש מספר אפשרויות להרכבת מתנה מקורית של פסיפס תמונות:

  1. גודל פסיפס תמונות – הגודל הוא אמנם קבוע, 70X50, אולם ניתן לבחור האם תמונת הפסיפס תורכב לאורך או לרוחב.
  2. צבעי פסיפס תמונות – התמונה יכולה להיות הן בגווני שחור-לבן והן בגוון צבע. כמובן שאיכות ההדפסה גבוהה בשני המקרים באותה מידה .
  3.  מסגרת – ניתן ף להזמין בנוסף מסגרת מהודרת כדי להשלים את האווירה המושקעת והאיכותית שהתמונה משרה .

  אצלנו תקבלו פסיפס תמונות באיכות גבוהה, שיודפס על נייר איכותי ביותר. ניתן להשתמש בתמונת פסיפס כפתרון מושלם עבור מתנה מקורית לשלל אירועים שונים: חתונה, יום הולדת, בר מצווה, בת מצווה, ואפילו ברית – אם אתם מספיק זריזים…

  מבליל תמונות לפסיפס יפיפה – איך עושים את זה?

  אז איך זה קורה? איך לוקחים הרבה תמונות והופכים אותם לכדי מתמה מקורית נפלאה?
  1. בשלה הראשון אנו עובדים על תהליכי עיבוד ועריכה של כל התמונות ששלחתם.
  2. לאחר מכן, נשבץ את התמונות עד ליצירת פסיפס תמונות מרהיב.
  3. בשלב הבא  מגיע השילוב של התמונה הראשית.
  4. ולסיום – נשלח אליכם לתיבת המייל סקיצה לאישורכם לפני הדפסה.

  פסיפס תמונות? כולם ישמחו לקבל!

  אם חשבתם לעצמכם, למי אפשר להביא בתור מתנה מקורית פסיפס תמונות, התשובה ברורה – לכוולללם!
  פסיפס תמונות אפשר לתת כמתנה לבר מצווה, בת מצווה, חתונה, ברית, בריתה, ימי הולדת, חתונת כסף, מתנה להורים, מתנה לחבר, מתנה לחברה ועוד ועוד…

 • בחירת מתנה מקורית - משימה בהחלט אפשרית


  המשימה של בחירת מתנה מקורית עבור אדם קרוב או אהוב, או אפילו חיפוש של מתנה לחג לצורך סימון וי, נראית לנו לעיתים קרובות כמו משימה קשה למדי, שלא לומר כאב ראש אמיתי. כזו שגורמת לנו לחשוב שעות ארוכות מה להביא ומאיפה, לבזבז זמן עבודה יקר על חיפושים של מתנה מקורית בכל מקום ובכל דרך, ויוצרת מתחים בעקבות כל התהליך, כאשר למעשה כיום חיפוש של מתנה מקורית יכול להיות קל ופשוט למדי, ולהסתיים מהר יותר ממה שחשבתם.

  על החשיבות של חיפוש מתנה מקורית

  אין מי שלא אוהב מתנות. ההתרגשות של קבלת דבר מה עטוף בנייר צבעוני, הרשרוש בעת הפתיחה, דפיקות הלב והמחשבות מה זה יכול להיות, כולם אלמנטים מבורכים ונעימים למדי, המלווים אותנו בנקודות מסויימות בחיים שבהן אנחנו מקבלים מתנה מקורית מחבר, בן משפחה, בן זוג או אפילו מהבוס בעבודה, כאשר מגיע לנו באמת, ולכן כשאנחנו מחפשים מתנה מקורית כדי לתת לאדם אחר, חשוב לנו לבחור את הדבר הנכון ביותר עבורו שייצר עבורו את ההתרגשות והציפיה, וכן את השמחה האמיתית בעת קבלת המתנה, ויעביר לו את המסר כי הוא חשוב לנו ונמצא בליבנו.

  אנחנו מתלבטים איזו מתנה מקורית תשמח את אותו אדם, איזו מתנה מקורית תפער את פיו בתדהמה ותשמש אותו בהנאה, ואיזו מתנה מקורית לא ירצה להחליף לעולם. מבחר האפשרויות העצום של המתנות עלול לבלבל אותנו מאוד, אך כיום לכל המטרות האלו גם יחד יש כתובת אחת פשוטה שנקראת: מתנה מקורית מתמונה.

  שעון קיר עם תמונות שעון קיר עם תמונות שעון קיר עם תמונות

  מתנה מקורית מתמונה - כזו עוד לא ראיתם!

  למעשה, מתנה מקורית מתמונה היא שם קוד אחד הכולל אינסוף אפשרויות מדהימות. לאחר שתבחרו תמונה אחת מיוחדת ויפה של האדם לו מיועדת המתנה, עומדות בפניכם מספר אפשרויות של יצירת מתנה מקורית מהתמונה. תוכלו לבחור האם לייצר ממנה פסיפס תמונות, כלומר לשלב תמונות רבות לתמונה אחת שלמה ומרהיבה; תוכלו להעדיף מתנה מקורית של קולאז' תמונות בעל נוכחות מרשימה וייחוד ויזואלי; תוכלו לבחור מתנה מקורית של תמונה מאויירת על בסיס התמונה המקורית, בסגנון מיוחד לבחירתכם; תוכלו לייצר מהתמונה המקורית מתנה מקורית של תמונה מהסרטים על פי העדפותיו של מקבל המתנה; לבצע הדפסה על קנבס, תחריט מיוחד, תמונה בקריסטל או אפילו להכניס אפקטים מיוחדים לתמונה. רק תבחרו! מתנה מקורית מתמונה היא המתנה שתגרום לכם להעפיל על כל נותני המתנות הקודמים אי פעם, ותהפוך את מקבל המתנה למאושר באמת!

 • מתנות מקוריות - קל למצוא אותן, כיף לתת אותן

  אם הכותרת של המאמר נשמעת לכם מופרכת לחלוטין, ומהנסיון שלכם חיפוש של מתנות מקוריות הוא דווקא פעילות אתגרית למדי, הגעתם למקום הנכון. כיום, בזכות הביקוש האדיר ובזכות יצירתיות רבה והתפתחויות בתחום המתנות, ניתן למצוא בקלות מתנות מקוריות מדהימות לכל מטרה ועבור כל אדם, שהופכות את כל הטקס של מתן המתנה למרגש ונעים עבור כל הצדדים, ומשאירות לשנים ארוכות לא רק זיכרון מתוק, אלא גם מוצר נהדר.

  מתנות מקוריות לכל מטרה

  אין אדם שחי בחברה, שאינו מכיר את המצב הזה: לעיתים קרובות למדי אנחנו נדרשים לחפש מתנות מקוריות עבור זמנים מיוחדים. לא רק לבן או לבת הזוג בימי ההולדת והנישואין, אלא גם לבוס, לעמיתים מהעבודה, לחמות, לגיסה ולשכנים, בהזדמנויות כמו חגים ומועדים, ימי הולדת, לידות, ארוחות חגיגיות, אמירת תודה או סליחה וכן הלאה. כל אחד מהאירועים הללו, וכל אחד מהאנשים האלו, מעמתים אותנו עם הצורך לבחור מתנות מקוריות בהתאמה מלאה למטרה ולאדם, ולפעמים נדמה לנו כי מדובר במשימה קשה למדי, כאשר למעשה כיום ישנן מתנות מקוריות ומרגשות למדי שפותרות את כל הקושי והופכות אפילו את התהליך לנעים. בעזרת בחירה של מתנות מקוריות אנחנו זוכים לא רק לשמח את האדם או האנשים להם אנחנו מגישים את המתנה, אלא גם הופכים את תהליך החיפוש לנעים ולקל יותר עבורנו.

  תמונה על קנבס במבחר עיצובים

  דוגמאות של מתנות מקוריות נכונות

  המבחר של מתנות מקוריות הוא עצום, אך הכיוון הנכון הוא ללא ספק הכיוון המרגש, העמוק והמיוחד של מתנות מקוריות על בסיס תמונה. מתנות אלו מהוות הצלחה בטוחה בשל המימד הסנטימנטלי שהן מציעות. דמיינו לעצמכם את ההבדל בין מתנה של בקבוק יין יקר או אגרטל מהודר, מול קבלה של תמונה אישית מרהיבה ומעוצבת על בסיס תמונה. יחי ההבדל!

  עומדות בפניכם אפשרויות מגוונות: תוכלו לבחור פסיפס תמונות שהוא שילוב של תמונות רבות, המייצרות יחד תמונה
  אחת מרתקת ומיוחדת; או להעדיף קולאז' תמונות שבו מסודרות יחד תמונות רבות המייצרות מראה מרהיב המזמין להתקרב, להתבונן ולהתרגש; תוכלו לבחור תמונה אחת ולבצע הדפסות על קנבסים בגדלים שונים לתלייה בבית או במשרד.

  בנוסף, קיימת אפשרות של יצירת תמונה מהסרטים על בסיס תמונה קיימת שלכם, המהווה מתנה מקורית ומעוררת חיוך גם יחד. כמו כן, בחירה של מתנות מקוריות בדמותם של שעוני קיר מעוצבים ומיוחדים, המשלבים מספר תמונות לבחירתכם, מהווה בחירה מנצחת ומרגשת גם יחד.

   

 • בחירת מתנות מקוריות - שוב אתם שוברים את הראש?!

  יש אנשים שעבורם הרגע בו יצטרכו לחפש מתנה עבור אדם קרוב, בן משפחה או חבר, הוא רגע מאיים ומלחיץ שמהווה מטרד ועול. התהליך כולו עשוי להיות התנגשות בין כמה רצונות: הרצון להעניק לאותו אדם מתנה שימושית, יפה, מיוחדת ואיכותית, הרצון להביע כלפיו את ההערכה ואת שלל הרגשות והרצון לעבור את התהליך בשלום, ולמצוא מתנה טובה שכזו מהר, בקלות ומבלי לקרוע את הכיס. אז מה עושים?

  בחירת מתנות - כבר אין סיבה להילחץ

  כיום, בשל הביקוש הרב למתנות שיהיו הן איכותיות, הן שימושיות, הן מקוריות והן מתאימות לכל כיס, ניתן בקלות למצוא מתנות שעונות על כל הפרמטרים שהצבתם לעצמכם, ואף יותר. איך? בעזרת שילוב של תמונות במתנה. שילוב שכזה מהווהמתנה מקורית , מרגשת, אישית ומקורית גם יחד. במקום לקנות עוד מוצר יקר ובלתי שימושי, או עוד פריט שלא יעורר שום רגש, השילוב של מתנה עם תמונה הוא קלף מנצח: מצד אחד מוצר שימושי לבית או למשרד, ומצד שני תמונות אישיות, שנעים להביט בהן וליהנות מהתחושות החמימות, הנוסטלגיות והמרגשות שהן מייצרות. לא משנה אם המתנה מיועדת לבת או בן זוג קרוב, להורים, לילדים, לחברים או אפילו לבוס מהעבודה - אין אדם שיישאר אדיש מול מתנה המשלבת את תמונותיו היפות והבלתי נשכחות בתוכה

  תמונה על קנבס במבחר עיצובים

  מתנה עם תמונה - השילוב המנצח למתנה מושלמת

  למעשה, שילוב של תמונה במתנה יכול לבוא לידי ביטוי בשלל מוצרים ואפשרויות: החל משעון קיר מיוחד, המשלב תמונות של האדם לו מיועדת המתנה, עבור במעמד עץ מסתובב לתמונות אישיות, דרך שעון בצורה של ספר, המאפשר שילוב של תמונה אישית, לוח מגנטי לקיר שמורכבות בתוכו מספר מסגרות תמונה, ועד לשעון דיגיטלי עם מסגרת לתמונה בתוכו, בשלל עיצובים, גדלים ואפשרויות. לאחר שתבחרו את המוצר, תבחרו את התמונות הנכונות עבורכם, אלו שאינן מטושטשות, ומצליחות להעביר רגע מיוחד או מייצגות אדם יקר וקרוב אל הלב. לאחר הבחירה מתבצעות סקיצות של התאמה בין התמונות ובין המוצר תוך הקפדה על מיקום התמונות בצורה חכמה והרמונית.ברגע שתבינו, כי הדרך הנכונה ביותר לרגש ולשמח מישהו קרוב היא בעזרת שילוב של תמונות עם מוצר שימושי ומעוצב, תעמוד בפניכם בחירה מתוך מגוון האפשרויות הרחב. תהא הבחירה שלכם אשר תהא, דעו כי המתנה שהזמנתם תגיע כבר מודפסת, התמונות ישובצו במקום הנכון, המתנה תיארז באריזה מהודרת וחגיגית והמשלוח יתבצע בחינם לכל מקום שרק תרצו ברחבי הארץ. תארו לעצמכם את פניו הנדהמות של האדם היקר לכם, כאשר הוא יפתח את המתנה המיוחדת שהכנתם עבורו, ויגלה כמה הוא חשוב ויקר לכם.

   

 • איך לבחור מתנה שתהיה גם יעילה וגם מרגשת?

  רוצים להביא מתנה למישהו שכבר יש לו הכל, רוצים לרגש ולהתאים מתנה מקורית?
  כשמחפשים רעיון מקורי למתנה יש כמה דברים שנרצה להתחשב בהם, הינה מדריך קצר איך להתאים מתנה מקורית ואישית עם מעט השקעה ומחשבה.
  מתנה מותאמת בול
  קודם כל נרצה להתאים את המתנה למקבל ולאירוע שלכבודו אנחנו מביאים את המתנה. באירועים גדולים כמו חתונות ועלייה למצוות המתנות הם יותר יקרות, מושקעות וגרנדיוזיות. לחגים וימי אהבה/נישואין אפשר להביא מתנות יותר קטנות וסמליות.
  כדאי להתאים את המתנה למקבל שלה, קדום כל כדאי שנדע במה הוא מתעניין ומה יכול לרגש אותו, מעבר לכך יש להתחשב בהבדלים בין נשים לגברים ובין גילאים שונים. אפשר לשאול חברים ומשפחה של המקבל כדאי לקבל רמזים וכיוון כללי.
  נדגים את העיקרון עם דוגמאות ממתנות עם תמונות שיכולות להוות שלל רעיונות למתנה מקורית:
  בכדאי להפתיע זוג טרי אפשר לאסוף המון תמונות מהחתונה ולבחור תמונה אחת של הזוג ולבנות לתמונה של הזוג פסיפס מהתמונות האחרות ולהוציא את המתנה על בד קנבס.
  למשל ליום אהבה רעיון למתנה מקורית יכול להיות כוס עם הדפסה אישית או קולאז' תמונות בסדר גודל של 30-40 תמונות של חיי הזוגיות, אוסף תמונות שאפשר להסתכל בהם ולהיזכר בכל הרגעים היפים.
  לבנאדם רציני ועסקי נוכל להביא הדפס על אבן בזלת יוקרתית שמתאימה מאוד למשרדים רשמיים ואלגנטיים.
  אם נרצה להביא למפקד בצבא משהו מצחיק רעיון למתנה מקורית יכול להיות פוסטר של סרט מפורסם עם פנים של המפקד במקום אחת הדמויות ושאר הדמויות עם הפנים שלכם.
  זכרו שעם מעט מחשבה והשקעה נוכל לעלות על רעיונות למתנה מקורית ולהוציא אותן לפועל, כי מעבר לשימושיות והיופי של המתנה מה שחשוב הן המחשבה והאכפתיות שמושקעים בתהליך ההכנה.

 • איך לבחור מתנה מקורית ואת התמנות שישולבו בה?

  בשביל להכין מתנה מקורית שמשלבת בתוכה תמונה, יהיה צורך אפוא לקחת על עצמנו במידה מה פרויקט יצירתי. השילובים שניתן לעשות עם תמונות הם רבים ומגוונים ואנחנו נרצה שהם יקלעו בול למקבל, שהוא יתלהב ויוקיר את ההשקעה שלנו.
  איך בוחרים את סוג המתנה?
  קודם כל כדאי להחליט על איזה מדיה של תמונה נלך, האם נלך על משהו גרנדיוזי ומפואר או דווקא על משהו פשוט. בשביל להחליט נתחשב באירוע שלכבודו אנחנו מביאים את ה מתנה וכמו כן בהעדפות של המקבל.
  קיים מגוון רחב של אפשרויות של רעיונות למתנה מקורית עם תמונות: הדפסה על כוס, על אבן בזלת, קנבס, הרכבת קולאז', פאזל או פסיפס תמונות. תעיינו בדוגמאות ותחליטו מבין כל אלו מה יתאים בתור רעיון ל מתנה מקורית.
  איך לבחור תמונות?
  אחרי שבחרנו להשקיע במתנה מקורית שמשלבת תמונות ואחרי שבחרנו רעיון מקורי למתנה, נשאר לנו לבחור את התמונה או את התמונות שברצוננו לשלב במתנה.
  תוכן התמונה
  תוכן התמונה צריך לשקף את תוכן המתנה, אם בחרנו להעניק מתנה מקורית לחתונה נבחר בתמונה של הזוג, באותו המידה גם בפסיפסים וקולאז'ים במתנות לזוג נשלב תמונות של הזוג ביחד. במתנות של הדפסה על קנבס גדול או על אבן בזלת נעדיף לבחור תמונות יותר אלגנטיות ומכובדות, למרות שהבחירה היא חופשית.
  איכות התמונה
  רוחב ואורך התמונה אינו משנה, נרצה לבחור תמונה איכותית ומדויקת בעלת רזולוציה טובה עדיף מסוג JEPG , עדיפות לתמונות לא בעלות רקע לבן, עם רמת בהירות סבירה. זכרו איכות התמונה קובעת את איכות התוצר הסופי.

 • לשמח מישהו עם מתנה מקורית

  לכל אחד מאיתנו יש את החבר/ה הזו שיש לה כבר הכל ולמצוא לו או לה מתנה מקורית יכול להוות אתגר רציני.
  לא תמיד המתנה המסובכת והיקרה ביותר היא המתנה שתעשה לנו את זה, לפעמים רעיון פשוט יכול להיות הפתרון הנאה ביותר.

  ועל זה בדיוק חשב היוזם והמקים של PICaPIC , אתר שמציע מתנות מקוריות בשילוב של תמונות, כשהוא חיפש רעיונות למתנה מקורית.
  תמונות הם פריט אסתטי עם ניחוח נוסטלגי  וקיימים שלל צורות להשתמש בהם בכדאי ליצור פריט דקורטיבי ויצירתי שיכול להיות מתנה מקורית.

  מה הפריט שלכם?

  בעידן הדיגיטלי יש לרובנו שלל תמונות מכל הזמנים והאירועים, חלקם מתאימות ביותר לקישוט או לתלייה על קיר.
  אנו מציעים דרכים ססגוניות לשדרג את התמונות שלכם בכמה רמות ולהפוך אותן למתנה מקורית.

  1. קולאז' תמונות- אסוף של 30-40 תמונות על רקע אחד מעוצב בגדלים שונים .
  2. פסיפס תמונות- שלל תמונות קטנות שבונות תמונה אחרת .
  3. אבן בזלת - עם הדפס של תמונה .
  4. פאזל מתמונה .
  5. תמונה מודפסת על קנבס .
  6. מחזיקי מפתחות עם תמונות .
  7. ספלים עם הדפסי תמונות .
  8. פוסטר של סרט מפורסם עם תמונה שלכם במקום אחת הדמויות .
  9. עיצובים למיניהם שאפשר להוסיף לתמונה כמו קישוטים ועריכה על מנת ליצור תמונה קסומה .

  כל המתנות מועצבות ע"י מעצבים גרפיים מקצועיים ומודפסים באיכות גבוהה מאוד, לרוב על בדי קנבס מתוחים על מסגרת שמתאימים לתלייה.

  איך זה עובד?

  בוחרים את מספר התמונות שכל מתנה מצריכה, 30-40 לקולאז', 80-100 לפסיפס, ושאר המתנות הנ"ל מצריכים בד"כ תמונה אחת
  או כמה במקרה ונרצה ליצור קולאז'ים על המתנות. יש לבחור תמונות איכותיות וממוקדות,
  אנחנו שולחים את התמונות לאתר והמעצבים הגרפיים מחזירים לנו סקיצה של המתנה שנאשר אותה.
  תוך ימים ספורים המתנה מוכנה ואפשר לאסוף אותה מהחנות או תמורת דמי משלוח לקבל משלוח לכל רחבי הארץ.

 • תהליך הזמנת מתנות עם תמונה

  קיימים שלל של רעיונות למתנות מקוריות בשילוב תמונות, שעם מעט יצירתיות והשקעה יוכלו להיות מתנה מקורית, קישוט לבית ואף מזכרת יפה שמזכירה רגעים טובים.
  תהליך עיצוב המתנה
  קודם כל עליכם לבחור את הפריט משלל הפריטים הקיימים אותו תרצו לעצב למתנה מקורית עם תמונות אישיות שלכם.
  לאחר מכן לפי הפריט וכמות התמונות שבונות אותו עליכם ללקט תמונות ולשלוח דרך האינטרנט לאתר.
  רצוי שהתמונות יהיו איכותיות, ברורות וממוקדות, בקובץ JPEG , בסריקה רצוי ברזולוציה גבוהה ועדיף לא על רקע לבן.
  לאחר ששלחתם את התמנות המעצבים הגרפיים שלנו יעצבו לכם סקיצה וישלחו לכם גם כן שתתרשמו במידה ולא התרשמתם לא תחויבו בהזמנה.
  לאחר שאישרתם, קניתם והעיצוב מוכן ניתן לאסוף אותו מחנות המתנות או בעלות, המתנה תשלח אליכם בכל רחבי הארץ.
  רעיונות למתנה מקורית והתמונות שהם מצריכים:
  משלל הפריטים המוצעים, אפשר למצוא רעיונות יפים ודקורטיביים שיהוו מתנה מקורית. הינה כמה רעיונות למתנה מקורית:
  קולאז' תמונות- אוסף תמונות מודפס על בד קנבס איכותי מעוצב מ30-40 תמונות שעליכם לבחור.
  פסיפס תמונות-מורכב מהמון תמונות קטנות שמרכיבות מתמונה עיקרית, מודפס על בד קנבס מעוצב מ80-100 תמונות קטנות, ותמונה אחת שתהייה התמונה הגדולה (יש לשלוח 2 שמהן תבחר המתאימה ביותר).
  אבן בזלת- לתמונה על אבן בזלת יש לבחור תמונה אחת או מעט תמונות במקרה של קולאז', כמו כן יש לבחור את צורת האבן מכלל הצורות המוצעות: פסנתר, מרובע, מלבן או מעגול וגם את הגודל.
  כוס מודפסת וכוס פלא מודפסת- באות במגוון דגמים יש לבחור את הדגם המתאים, יש גם דגם קולאז' תמונות, תמונה אחת או כמה תמונות במקרה של קולאז'.
  פוסטר עם פנים של מקבל המתנה- בחרו תמונת פנים אחת שישולבו במקום דמות מפוסטר מפורסם.
  פאזל- פאזל מתמונה, תמונה אחת.  

 • מתנה מקורית ומרגשת מזווית קצת אחרת

  למצוא מתנה מקורית יכולה להיות משימה לא תמיד קלה, אנחנו נרצה להשאיר חותם ולהראות שהשקענו מחשבה ורגש בבחירה. פסיפס תמונות יכול לענות בהחלט על קרטריונים האלו, שכן הוא מאגד בתוכו גם רגעים יפים ומרגשים וגם מחשבה יצירתית.
  מהו פסיפס תמונות?
  פסיפס התמונות מורכב מהמון תמונות קטנות, שיוצרות בסופו של דבר תמונה גדולה, אחרת לגמרי. אחת הדוגמאות המפורסמות הוא הפוסטר של בוב מארלי, שעל פניו נראה בוב מארלי אבל אם מסתכלים מקרוב רואים שמה שמרכיב את הפוסטר הוא אוסף גדול של תמונות קטנות מהופעות ומרגעים בחייו.
  אם נסתכל על כל תמונה מקרוב נראה שהיא מורכבת מכתמים של צבע, אם נסתכל מרחוק נראה שהתמונה היא בעצם צבע כתם בעצמה, ולכן כשנבנה פסיפס התמונות מותאמים כתמי הצבע של התמונות הקטנות לכתמי הצבע שממנו מורכבת התמונה הגדולה.
  תמונה אחת שווה אלף תמונות
  בעידן הדיגיטלי כשמכל אירוע או טיול אנחנו יוצאים עם מאות תמונות יפות, שעד עכשיו אם השתמשנו בתמונות למען מתנה מקורית, היינו רגילים לבחור רק כמה מהם שנתלה על הקיר או נדפיס מתנה לחבר, היום מתנה מקורית הרבה יותר היא לכלול את כל התמונות בתמונה גדולה אחת. אם נבחר את התמונה הטובה ביותר מהאירוע ונרכיב אותה מכל התמונות של האירוע, מעבר לתמונה אחת יפה אנחנו נוכל לראות את כל הרגעים המצולמים, נוכל לראות מה בדיוק קרה ומה בדיוק בנה את הרגע המיוחד שבחרנו לתמונה הגדולה.
  רעיון למתנה מקורית לכל אירוע
  מגוון הרעיונות ומה שניתן לעשות עם הפיספס הוא עצום, אין ספק שזו מתנה מקורית, כיפית ויצירתית שמעבר לכסף מושקעת בה גם מחשבה.
  לכבוד השחרור – אוסף של תמונות מהצבא שמרכיבות תמונה של החייל/חיילת.
  יום הולדת- אוסף של תמונות של החבר/ה מכל הגילאים שמרכיבות תמונה עדכנית.
  יום השנה/נישואין/אהבה- תמונות של הזוג שמרכיבות תמונה שלהם ביחד.
  להנצחת אירועים שונים כמו ברי מצווה- אוסף תמונות מהאירוע שמרכיב תמונה של חתן המצוות.

 • מתנות אישיות, מקוריות ומרגשות

  הקשר בין התמונות למתנות נרקם לפני כשלוש שנים כאשר ליאור נחשון, מתוך יזמות ורצון ליצור מתנות מקוריות פתח את האתר picapic שמספקת מגוון מתנות משולבות בתמונות. הרעיון עלה לו בזמן שהוא חיפש רעיון מקורי למתנה ולא מצא.

 • מתנות עם תמונות נכנסות לתמונה

  כשנמאס לנו ממתנות סטנדרטיות ונרצה להעניק מתנה מקורית, אישית ויפה,כאן מתנות משלובות בתמונות נכנסות לתמונה.
  למה דווקא תמונות?
  לתמונות יש אפקט סנטימנטלי ואף נוסטלגי, כשאנו מביטים על תמונות אנחנו מביטים על פיסת זכרון שלנו, עולים לנו רגעים מאותה תקופה או מהאדם המצולם בתמונה. תמונה בלבד לא יכולה להוות מתנה מקורית אך קיימים שלל רעיונות למתנה מקורית שהיא גם דקורטיבית וגם סנטימנטלית ואישית.
  רעיונות למתנות עם תמונות
  אם לא עלה עוד בדעתכם כיצד אפשר לשלב תמונה במתנה הינה כמה רעיונות למתנה מקורית עם תמונות:

  • קולאז' תמונות – אוסף של כמה תמונות על פני אותו רקע, המון רגעים יפים מרוכזים ביחד.
  • פסיפס תמונות- המון תמונות קטנות שבזכות טכנולוגיה מתאימה בונה תמונה אחרת לגמרי, למשל תמונת זוג מתחתן הבנוי מאוסף מתנות קטנות מחיי הזוגיות שלהם.
  • אבן בזלת עם תמונה- תמונה מודפסת על אבן בזלת, לא רק סנטימנטלית אלא פריט דקורטיבי לשולחן העבודה או לכל פינת חמד בבית.
  • פאזל עם תמונה- תמונה אישית מודפסת על פאזל חלקים, הרכיבו תמונה משפחתית עם כל המשפחה.
  • ספל עם תמונה- ספל עם תמונה לבחירתכם.
  • קנבס עם תמונה- תמונה מודפסת על בד קנבס איכותי מתוח על מסגרת עץ יכול לשמש פריט דקורטיבי לכל קיר.

  בחירת תמונות ואיך זה עובד
  אנו מציעים לכם את מיטב המעצבים הגרפיים שיעצבו לכם מתנה מקורית עם הפריט שתבחרו בצורה איכותית ומקצועית, מה שנשאר לכם זה לבחור את התמונות.
  זכרו לבחור תמונות איכותיות, כלומר ברורות, תאורה טובה וגם כאלו שיתאימו קונספטואלית לאירוע ולמקבל המתנה.
  קולאז' תמנות מורכב ממספר לא קבוע של תמונות מומלץ להתחיל עם 30 למען הגיוון. פסיפס תמונות מורכב מאלפי חלקים כשחלק חוזרים על עצמם מומלץ להתחיל מ80 מתנות ומשם לעלות.

 • על תמונות ומתנות

  מחפשים מתנה מקורית? רוצים להפתיע ולרגש? להראות שהשקעתם רגש ומחשבה? מתנות שמשלבות תמונות היא הדרך לכלול את כל אלו בדרך יצירתית ואסתטית.
  תמונות-ערך סנטימנטלי
  אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, ואכן לתמונות בעינינו יש ערך סנטימנטלי לא קטן, הם תופסות ומנציחות את כל אותם רגעים שהיינו רוצים לזכור החל מטיולים עד לאירועים חשובים או תמונה פשוטות עם האנשים שאנחנו אוהבים.
  אומנם תמונה פשוטה היא לא בדיוק מתנה מקורית ומושקעת אבל יש המון דרכים להשתמש במדיית הצילום והתמונות ולהפוך אותם ליצירה של ממש.
  שפע של מתנות בשילוב תמונות
  להלן רעיונות למתנה מקורית בשילוב תמונות:

  • פסיפס תמונות- אוסף של המון תמונות המורכבות במיוחד בשביל ליצור תמונה אחרת גדולה, מתנה מקורית ויצירתית אלו שרוצים להנציח הרבה תמונות ולהוסיף אלמנט ייחודי של יצירת תמונה אחרת לגמרי.
  • קולאז' תמונות- אוסף של תמונות על רקע מסוים או מחוברות יחד, למה להסתפק בתמונה אחת גדולה כשאפשר להציג המון תמונות ביחד.

  אבן בזלת עם תמונה- תמונה מודפסת על אבן בזלת יוקרתית עם מעמד, לאלו שאוהבים לקשט את הבית באבנים מתנה מקורית ואלגנטית.

  • פאזל עם תמונה- פאזל המורכב מתמונה אישית שלכם, מתנה מקורית שתשמח אותכם לשבת ולהרכיב ביחד.

  ספל עם תמונה- ספל עם תמונה אישית מודפסת, לכל אחד יש ספל ספל מעודף שממנו הוא אוהב לשתות, הכינו אחד מותאם אישית.

  • ספל הפלא עם תמונה- ספל עם תמונה אישית שלכם, רק כאשר ממלאים אותו במשקה התמונה נגלית.

  תמונה על קנבס- תמונה מודפסת ע"פ בד קנבס מתוחה על מסגרת עץ, בכל הגדלים, איכותית קישוט נהדר לכל קיר.

 • תמונות ומתנות

  שילוב תמונות עם מתנות הם דרך יצירתית ומאוד אישית ליצור מתנה מקורית לבן זוג או לחברים קרובים. המתנה כוללת הן פן דקורטיבי והן יצרתי שמראה על השקעה ואכפתיות. לתמונות אופי נוסטלגי וכמובן חיצוניות אסתטית שמתאימה לקישוטי קירות או פינות חמד בבית.
  תהליך היצירה
  החנות שלנו (וגם האתר) מציע מגוון רחב של מתנות שמשלבות בתוכם תמונות, שכולם מבוצעות באופן מקצועי ביותר על ידי מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה ומודפסות על גבי הפריטים באיכות גבוהה.
  תהליך רכישת המתנה הוא מאוד פשוט ונעשה ברוב רובו דרך האינטרנט. כל מה שעליכם לעשות, וכאן מגיע ההשקעה שלכם במתנה ובעצם מה שיצור לכם מתנה מקורית ואישית, היא לבחור את כמות התמונות בהתאם למוצר ולשלוח לנו. יש לנו המון רעיונות למתנה מקורית, מהם ומשלל הפריטים הקיימים בחרו לכם את המתאים ביותר.
  התמונות צריכות להיבחר באופן הן רעיוני שיהיו קשורות לאירוע ולחתן/כלת/זוג השמחה והן מבחינת איכותן של התמונות, שכן טיב התמונה כך טיב המתנה. לאחר שתשלחו את התמונות דרך אתר האינטרנט שלנו אתם תקבלו סקיצה של המוצר הסופי ותחליטו אם אתם מעוניינים בו או לא בלי להתחייב לקנייה.
  רעיונות למתנות
  אם עוד לא מצאת רעיונות ל מתנה מקורית שכוללת בתוכה תמונות הינה כמה מהמוצרים שלנו, ליד כל מוצר נכתוב את כמות התמונות שרצוי לשלוח לנו איתם.
  פסיפס - 80-100 תמונות + 2 תמונות יעד, שמהם תבחר המתאימה ביותר לפסיפס
  קולאז' תמונות – 30- 40 תמונות
  אבן בזלת מודפסת, כוס מודפסת, פאזל מותאם אישית, מחזיק מפתחות- תמונה אחת או במקרים של קולאז' כמה תמונות.
  פוסטר מהסרטים- תמונת פנים ברורה.
  אז זכרו לבחור תמונות יפות, סמכו עלינו שנבצע את עבודת העיצוב כך שתצאו עם מתנה מקורית ומרגשת.

 • מתנה מקורית

  כבר כמה שנים שהביטוי מתנה מקורית מתגלגל על הלשון של רב מי שהוזמן לאירוע כלשהוא.
  האירוע יכול להיות מינורי כמו יום הולדת או חנוכת בית ויחד עם זאת גם משהו הרבה יותר רציני כמו חתונה.
  נגמרו הימים של רכישת סיפולוקס או סרוויס לקפה. היום רב האנשים עושים מרדף אחרי מתנה מקורית.

 • מתנה מקורית ליום נישואין


  חגיגה של יום נישואין היא כמו חגיגה של יום הולדת – רק משותפת לשני אנשים. את יום הנישואין נהוג שמציינים בני הזוג אבל במשפחות רבות גם המעגלים הקרובים מצטרפים לחגיגה.

  כמו בכל חגיגה, גם ביום זה מתחילות לרוץ המחשבות. מה נקנה להם, מה נקנה להם, מתנה.

  הרעיון הוא להביא מתנה מקורית אבל שלא תגזול לנו את כל היום.

  מתנה מקורית ליום נישואין יכולה בהחלט מתנה שמציינת את מתעדת את שני בני הזוג. עם או בלי המשפחה המורחבת.

  מתנות מקוריות מהסוג הזה ליום נישואין יכולות בהחלט לכלול משהו זהה לשני בני הזוג.

  מחזיק מפתחות בצורת לב עליו מופיעות תמונות של בן –בת הזוג או של שניהם.

  היום, בעידן הפייסבוק – כשכל אחד חושף את תמונותיו ותמונות בני משפחתו – ברור לנו שזה משהו שאכפת לו ממנו ולכן אפשר לעשות בתמונות הללו שימוש ולתת להן פומביות.

  לכן, מתנה מקורית נוספת ליום נישואין יכול להיות שעון קיר ועליו קולטז' תמונות של המשפחה או בני הזוג. את השעון יוכל מקבל המתנה לתלות בבית או במקום העבודה – לראווה למען יראו כולם. הרי אם כבר אנו חושפים באמצעות האינטרנט אין סיבה שלא לחשוף במקום העבודה.

  הרבה אנשים מכניסים למחשב בעבודה, כתמונת רקע את תמונת בני משפחותיהם ולכן כרעיון נוסף למתנה מקורית ליום נישואין תוכלו  לטבוע את תמונת המשפחה או בני הזוג על אבן קריסטל שתוצב על שולחן העבודה –אף אחד לא יתעלם מזה.

  ואם תרצו משהו קטן יותר הרי שתוכלו על אותו עקרון, של הדפסת תמונות שונות על גבי תחתיות לכוסות. במקרה זה גורם ההפתעה יהייה מעניין מאחר ועל כל תחתית תוכלו להדפיס תמונה אחרת. גם זה רעיון מקורי ליום נישואין.

  לסיום תוכלו גם באמצעות הפוטושופ לעשות משחק של גזירת ראש והצמדה לגוף אחר – כך שהמתנה יכולה להיות מקורית עוד יותר ויצירתית במיוחד.
  העיקר שיהייה יום נישואין שמייח.

 • מתנות מקוריות ליום הולדת


  יום הולדת – סיבה למסיבה ולחגיגה. אבל כמו תמיד נשאלת השאלה המטרידה מה נקנה לה או לו מתנה?

  כולם מחפשים מתנה מקורית – בן, בזאת שיזכרו, כזאת שתזכיר אתכם, כזאת שתכנס לליבו של מקב המתנה.

  היום, בעידן בו רב האנשים חשופים באמצעות אתרי אינטרנט שונים. בעידן בו רב האנשים משתפים האחד את השני ואת חבריו בחוויות שעברו – יש מקום לחשוב על רעיון למתנה מקורית הקשורה לחוויות הללו.

  למה בעצם? כי מן הסתם הדברים הללו חשובים למי שפרסם אותם ברבים. המפרסם רצה שעוד אנשים יהיו שותפים לחוויה שעבר.

  אז אם עוצמת החוויה היא כזו אפשר לגזור ממנה רעיון למתנה מקורית ליום הולדתו. אם הפרסום עשה את המפרסם מאושר אז להפוך את זה למתנה – יכול להיות רעיון מקורי למתנת יום הולדת.

  תנה כזו תרגש את מקבלה כי היא למעשה תהפוך את השיתוף שלו למשהו ממשי יותר – משהו שתמיד יהייה בהישג יד ועין.

  בחרו תמונות שבחר בעל יום ההולדת לשתף בהן את חבריו – מסרו אותה לאתר או חנות המתמחה בהפיכתה לפסיפס של תמונות והרי לכם מתנה מקורית ליום ההולדת.

  למה מקורית? כי אתם בחרתם את התמונות שרציתם? תגידו כל אחד יכול לבחור ולהכין קולאז. התשובה היא נכון אבל הבחירה שלכם, היא הבחירה הייחודית המקורית שלכם. לא כולם יבחרו באותן תמונות. כל קולאז יראה שונה. ואם זו לא מתנה מקורית ליום הולדת – אז מהי מתנה מקורית ליום הולדת?

  רעיון מקורי נוסף למתנת יום הולדת הוא  הדפסה של תמונה על גבי ספל שבכל פעם שמקבל המתנה ישתה בה משקה חם התמונה תופיע. לכאורה מדובר בספל שאין עליה הדפס אבל החום חושף את ההפתעה. זוהי מתנה מקורית במיוחד ליום הולדת משום שברגע הראשון שמקבל המתנה מתבונן בספל הוא אינו מבין איזו מתנה זו.

   

 • מתנה מקורית לגבר

  הדעה הרווחת שקל יותר לרצות לב של אישה עם מתנה היא, מה לעשות ברובה נכונה. קנה זר  פרחים, חפיסת שוקולד או אם תרצה להשקיע יותר לך על בושם והרי פניה של האישה זורחות.
  לגבר, כך חושבים הרבה אנשים, קשה יותר לקנות מתנה מקורית.

  אבל לא כך הענין באמת. גבר , אישה, כולם היום אוהבים משהו קצת שונה , משהו אחר. יחד עם זאת דברים שמעלים חיוך על השפתיים, בכל פעם שנתקלים בו מחדש – הוא תמיד טוב. בטח שלגברים שבחבורה.

  אז יש לנו פרוייקט ואנחנו צריכים לחפש מתנה לגבר. חלילה לנו מלחטוא – גם אנחנו חייבים שהמתנה תהייה מתנה מקורית לגבר שלנו או לגבר שהזמין אותנו.

  אם מדובר בבן זוג או בקרוב משפחה הרי שמתנה מקורית לגבר האהוב יכולה להיות משהו שמזכיר בית, שמזכיר קשר שמזכיר מערכת יחסים.
  מערכת יחסים לא חייבת להיות מערכת בין זוג אוהבים אלא גם מערכת יחסים במשפחה. הורים, ילדים, נכדים.

  מתנה מקורית לגבר לא חייבת להיות משהו בומבסטי ויקר. מחזיק מפתחות עם תמונת הילדים, הכלב, החתול יכולה להיות מתנה צנועה אבל מקורית.

  שעון קיר ועליו מתנוססת תמונה או קולאז של תמונות הקשורות לדברים שהגבר המקבל את המתנה אוהב יכול להיות רעיון מקורי למתנה מגבר. למה? מאחר ושעון כזה אפשר לתלות בחדר בבית אבל גם בחדר במשרד. בכל פעם שהעיניים נשאות לשעון לבדוק מה השעה הרי שהתמונה תעלה חיוך. החיוך יוביל למחשבה על המתנה המקורית שהצלחתם למצוא לגבר שלכם.

  מתנה מקורית לגבר יכולה להיות גם הדפס על קנבס של כמה תמונות מהטיול האחרון.

  הרעיון הכי מקורי במתנות מסוג זה לגברים שבחבורה הוא שהביצוע איננו מטריח אתכם והמתנה יכולה להגיע באמצעות שליחות. בלחיצה על כמה מקשים במחשב, הקשה של כרטיס אשראי והופ מצאתם מתנה מקורית לגבר  החוגג או המופתע.

 • רעיון למתנה מקורית

  מתנה מקורית הפך להיות שם נרדף לכל מתנה. אף אחד לא רוצה להביא מתנה בנאלית, כזאת שמי שקיבל אותה יודע שרכשת אותה כלאחר יד ללא מחשבה, מקסימום עם השקעה כספית מכובדת.

  רעיון למתנה מקורית הוא מושג שלא צריך לחשוש ממנו. צריך להקדיש לו מעט זמן למחשבה.

  מי האיש שעומד לקבל את המתנה? לא תמיד הרעיון למתנה המקורית צריך להיות כל כך מפוצץ. לפעמים גם אם תרכשו סט כוסות לשתיה קלה – זה יהייה סוג של רעיון מקורית למתנה מאחר ולאותו אדם בדיוק נשברו ארבע מתוך שש הכוסות בהן הוא השתמש. כך שהמושג רעיון למתנה מקורית לא מחייב שהמתנה תהייה ייחודית אלא תתאים למקבל המתנה.

  יחד עם זאת אפשר לשדרג כל רעיון כזה ולהפוך את המתנה למתנה מקורית יותר.
  איך? בצורה מאוד פשוטה. לרב האנשים היום יש חשבון או מנוי  או חברות בפייסבוק. אם אתם חברים שלהם וסביר להניח שאתם כן, הרי ך תוכלו לדפדף ולמצוא תמונות שהוא פרסם.
  חטטו היטב, בחרו תמונה או תמונות מיוחדות ומכאן הדרך ליישום הרעיון למתנה המקורית שלכם פשוטה.

  אז מה עושים עם תמונה מהפייסבוק?

  מחפשים קישור לחוגג. אם הוא אוהב לשתות שתיה חמה –אפשר להדפיס את התמונה על ספל.
  הספל המודפס והארוז הוא מתנה מקורית במיוחד מאחר ובכל פעם כשמקבל המתנה יכין לעצמו שתיה חמה הוא יזכר במביא המתנה.

  יתרה מזאת, גם אם ישב בחברת חברים הספל עם התמונה תלכוד את עיניהם והם בוודאי ישאלו מאין הכוס.
  כמובן שאז יעלה שמו של מביא המתנה. קרנו תעלה והחיך ינסך על פני האורחים.

  זוהי רק דוגמא אחת לרעיון למתנה מקורית לא יקרה, לא מכבידה בחיפוש אחריה ובטח לא במחירה.

   

 • מתנות מקוריות לאישה, עניין של תשומת לב!

  נשים, נשים, נשים- זה הרבה יותר קל ממה שזה נשמע. מאוד קל לשמח את האישה. מעט תשומת לב בבחירת המתנה הנכונה ואין יותר שמחה ממנה. אבל לקנות מתנה, רבותי, זה לא העניין. העניין העיקרי הוא בבחירת  מתנות מקוריות לאישה. יש להטיל ווטו על מתנות נדושות ועל מתנות שנקנות כלאחר יד וללא תשומת לב.
  זה לא בהכרח קשה, זה גם לא תמיד קל. אבל זה תמיד שווה את התגובה וההרגה הטובה של מקבלת המתנה. צריך להיות יצירתי, לצאת מהקופסא ולנסות להיזכר בדברים הקטנים שיכולים לרמז לך על אהבותיהן וגחמותיהן של הנשים להן אתה רוכש את המתנה.
  אז מהן מתנות מקוריות לאישה? לא תאמינו, זה יכול להיות הרבה יותר חשוב ממה שחשבתם.
  רעיון נחמד למשל הוא לרכוש מתנה כמו אביזר כלשהו ( נשים מאוד אוהבות אקססוריז כידוע) העטוף באריזה מדהימה עם ממתק מיוחד הידוע כחביב על מקבלת המתנה , המוצמד לנייר האריזה.
  יש אינספור רעיונות בנושא מתנות מקוריות לאישה. נכון שזה הרבה יותר קל להיכנס לחנות כלשהי , לבקש את המוכרת לבחור עבורכם את המתנה ליקירתכם, לבקש אותה לארוז ולצאת שמחים וטבי לב עם המתנה שלא התאמצתם עבורה בכלל. אבל, אין לכם מושג כמה שמחה ואושר תוכלו לגרום לבעלת האירוע אם רק תשקיעו קצת יותר תשומת לב בבחירת המתנה. מיד היא תשים את ליבה לכך שטרחתם לפני הכל לחשוב על הדבר האחד שיכול להתאים רק לה. מיד היא תבין שלמתנה יש הרבה יותר משמעות. שהקדשתם יותר מאשר מספר דקות בחנות וחשבת עליה לא מעט.
  מתנות מקוריות לאישה יכולות להותיר רושם רב, לשנות מערכות יחסים ולשמח כל לבב, בעיקר של נשים! 

 • מתנות מיוחדות

  מי לא מחפש להיות האחד והיחיד שמביא תמיד את המתנות המיוחדות ומפתיע? ולחילופין, מי מאיתנו לא רוצה להיות מופתע ולקבל בימי הולדתו ובשאר אירועים משמחים אחרים מתנות מיוחדות. מתנות שנתנו עליהן את הדעת, מתנות יצירתיות שהשקיעו בהן מחשבה רבה.
  מתנות מיוחדות לא חייבות להיות בהכרח יקרות או גרנדיוזיות. הן יכולות להיות פשוטות, לא יקרות אך מפתיעות. זה לא ממש עניין פשוט ולעיתים עלינו "לשבור את הראש", להשקיע מחשה ולנסות לקלוע למטרה.
  מתנות מיוחדות הן מתנות מאוד ספציפיות. מתנות שיכולות להתאים לאדם אחד בלבד. לאדם היקר אשר חפצת ביקרו.
  אפשר כמובן למצוא מגוון רחב ומגוון במיוחד באתרי האינטרנט . לרעיונות ולהצעות אין גבול ואפילו  את השמים כבר חצו עם הרעיונות למתנות מיוחדות כשהציעו לטוס לחלל.
  כן, אם כך, השמיים מזמן כבר לא הגבול.
  אם אתה בעניין היצירתי , רצוי להוסיף למתנה את הטו'יסט שלך. למה הכוונה?
  מתנות מיוחדות הן מתנות בעלי אופי אישי. נאמר ורכשתם צנצנת יפה או כלי הגשה יפים. כיצד תוכלו להפוך אותם למתנות מיוחדות? העניין הוא פשוט ואף לא מסובך. כל שעליכם לעשות הוא לאפות! כן, לאפות. אפשר למלא את הכלים בממתקי  אפייה הידועים לכם כחביבים על בעל השמחה והרי לכם מתנות מיוחדות. גם קניתם כלי נחמד והכי חשוב- הוספתם לזה את הטו'יסט האישי שלכם. כוונתם את המתנה באופן אישי לב לבעל השמחה שיבין שהשקעתם מחשבה רבה בקניית המתנה.
  יש הרבה רעיונות טובים אחרים. כל שעליכם לעשות הוא "לגנוב" רעיון ולהוסיף לו את הפן האישי שלכם. זה לא חייב להיות יקר ולעיתים זה אף זול יותר. אולם יש בכך את הזמן והנשמה שהשקעתם. בעל האירוע מיד ישים את ליבו למתנות המיוחדות שקבל מתוך ערמת כרטיסי הברכה וה"גיפט קארד" שיקבל.

 • מתנות מקוריות ליום הולדת

  יום הולדת – סיבה למסיבה ולחגיגה. אבל כמו תמיד נשאלת השאלה המטרידה מה נקנה לה או לו מתנה?

  כולם מחפשים מתנה מקורית – בן, בזאת שיזכרו, כזאת שתזכיר אתכם, כזאת שתכנס לליבו של מקב המתנה.

  היום, בעידן בו רב האנשים חשופים באמצעות אתרי אינטרנט שונים. בעידן בו רב האנשים משתפים האחד את השני ואת חבריו בחוויות שעברו – יש מקום לחשוב על רעיון למתנה מקורית הקשורה לחוויות הללו.

  למה בעצם? כי מן הסתם הדברים הללו חשובים למי שפרסם אותם ברבים. המפרסם רצה שעוד אנשים יהיו שותפים לחוויה שעבר.

  אז אם עוצמת החוויה היא כזו אפשר לגזור ממנה רעיון למתנה מקורית ליום הולדתו. אם הפרסום עשה את המפרסם מאושר אז להפוך את זה למתנה – יכול להיות רעיון מקורי למתנת יום הולדת.

  תנה כזו תרגש את מקבלה כי היא למעשה תהפוך את השיתוף שלו למשהו ממשי יותר – משהו שתמיד יהייה בהישג יד ועין.

  בחרו תמונות שבחר בעל יום ההולדת לשתף בהן את חבריו – מסרו אותה לאתר או חנות המתמחה בהפיכתה לפסיפס של תמונות והרי לכם מתנה מקורית ליום ההולדת.

  למה מקורית? כי אתם בחרתם את התמונות שרציתם? תגידו כל אחד יכול לבחור ולהכין קולאז. התשובה היא נכון אבל הבחירה שלכם, היא הבחירה הייחודית המקורית שלכם. לא כולם יבחרו באותן תמונות. כל קולאז יראה שונה. ואם זו לא מתנה מקורית ליום הולדת – אז מהי מתנה מקורית ליום הולדת?

  רעיון מקורי נוסף למתנת יום הולדת הוא  הדפסה של תמונה על גבי ספל שבכל פעם שמקבל המתנה ישתה בה משקה חם התמונה תופיע. לכאורה מדובר בספל שאין עליה הדפס אבל החום חושף את ההפתעה. זוהי מתנה מקורית במיוחד ליום הולדת משום שברגע הראשון שמקבל המתנה מתבונן בספל הוא אינו מבין איזו מתנה זו.

 • אל תהיו כמו כולם, לכו על רעיונות למתנה מקורית !

  כמעט בכל עיר נחשבת קמה לה חנות גאדג'טים טובה המתיימרת להציע לכם מבחר רעיונות למתנה מקורית או מתנות מיוחדות ושונות שלא תראו בכל חנות.
  המוצרים בחנות יכולים בהתחלה להפתיע אך במהרה נגלה שחצי עולם כבר מכיר את המוצר ואף משתמש בו.
  אז איך נוכל בכל זאת למצוא רעיונות למתנה מקורית? איך נוכל אנחנו להפתיע את בעל השמחה? כל אחד רוצה להבא מתנה שהיא קצת אחרת, שונה, לא נדושה . כמה מאכזב לגלות שהמתנה שקניתם במיטב כספכם, לאחר התרוצצות לא מעטה, הוחלפה במשהו אחר. שהרי, תמיד נדמה לכם שהמתנה שהבאתם היא הכי מיוחדת ואין לכם ספק שהיא תשמח ביותר את היקר לכם מכל. אז זהו, שתמיד יש את האחד שהצליח לקלוע יותר למטרה והצליח להפתיע יותר מכולם. איך עושים את זה? מאין אפשר לדלות רעיונות למתנה מקורית? הרי לאתרי האינטרנט כולם כבר נכנסים. את חנויות הגאדג'טים כולם כבר מכירים. אז איך בכל זאת נוכל להפתיע?
  אפשרות אחת היא לנסות לעשות סימולציה. לנסות להיכנס לראשו של בעל האירוע. לנסות להיזכר בפרטים קטנים מחיי היום יום שלו ולחשוב מה היה יכול להתאים לכם לו הייתם במקומו. למשל, אם החבר ידוע כחובב סקטבורד מושבע. נסו לתאר לעצמכם מה הייתם רוצים אתם כמתנה במקומו. אם הייתם רוכבים על הסקטבורד ביום חם מה הייתם רוצים שיהיה לכם ו"התקמצנתם" לקנות לעצמכם.
  אפשרות אחרת היא לרכוש מוצר כלשהו ולהוסיף לו נימה אישית. רעיונות למתנה מקורית יכולים בהחלט גם להיות גם העניין הנוסף שתוסיפו למתנה. אפשר למשל להוסיף עוגיות שנאפו על ידיכם במיוחד לתוך צנצנת מדהימה שרכשתם בחנות לא יקרה.
  חשבו על כך, רעיונות למתנה מקורית יכולות להיות עניין פשוט למדי. 

93 פריט(ים)