מתנה לחבר

הנה שוב מגיע תאריך יום ההולדת של החבר הכי טוב שלכם, וגם השנה כמו בכל שנה אתם צריכים לקנות לו מתנה מפנקת. הבעיה היא שלא פעם קניית מתנה לגברים היא משימה קשה, שלא לומר בלתי אפשרית ממש, שדורשת מכם להשקיע הרבה מחשבה ולא פעם גם הרבה כסף וזמן על מנת לשמח את החבר הכי טוב שלכם.
לאחר שכל שנה אתם בטוחים שמצאתם עבורו מתנה נפלאה ככל שחולפות השנים קשה יותר לחשוב על רעיונות מקוריים למתנות ועל מתנות שעוד לא קניתם עבורו . אנשים רבים מוותרים על הנסיון לקנות מתנה ועל התסכולים הרבים ומזמינים את החבר הכי טוב שלהם לכוס בירה בפאב או לארוחה טובה במסעדה .
רעיונות עבור מתנה לחבר הכי טוב -במקום רק לצאת לפאב – תקנה לו כוס בירה בהדפסה אישית! מפתיע וגם משמח.

הנה כמה רעיונות נוספים למתנות לגבר. הרעיון הראשון הוא לקנות לו מתנה מקורית, למשל מארז בירה במנשא עץ עם חריטה של הקדשה, או אולי מארז וויסקי מסוג שהוא אוהב, עם חריטת הקדשה וזוג כוסות תואם.
אם החבר שלך מעשן, זיפו בחריטת הקדשה יהיה בדיוק הפריט שלא יצא לו מהכיס 🙂
אם הוא נוהג לנסוע הרבה לחו”ל, או להיות בדרכים לצרכי עבודה – נרתיק נסיעות עם מטען נייד, זה בדיוק מה שהוא צריך כדי לארגן כמה פתקים, מסמכים, ולוודא שהסלולרי תמיד טעון.

גברים רבים אינם אוהבים תכשיטים אך ישנם גברים שאוהבים מאוד תכשיטים. אם החבר שלכם אוהב תכשיטים את יכולה לקנות לו
צמיד מיוחד עם חריטה של שמו, ראשי תיבות, או משפט קצר שמדבר אליו. ישנם תכשיטים גבריים מאוד ומרשימים מאוד, עשויים מעור שחור, או חום ובציפוי כסף או זהב, שיכולים לשדרג את ההופעה של כל גבר.

מתנה נוספת שאת.ה יכול.ה להעניק לחבר שלך היא עט עם הקדשה – זוהי מתנה שגברים רבים היו שמחים לקבל ולהשוויץ בה במשרד מול עמיתיהם לעבודה, כמו גם ארגונית לשולחן – מעמד לעט, לפתקים שגם עליו אפשר לחרוט הקדשה אישית או את שמו.
והפריט שתמיד שימושי כיוון שהוא תמיד מתבלה, עבור מתנה לחבר הכי טוב – ארנק מעור איכותי, בחריטת הקדשה אישית, כיוון שאף פעם לא נמאס מארנק חדש.