שעוני קיר

אצלנו תוכלו למצוא מגוון מפתיע של שעוני קיר, בהתאמה אישית ובעיצוב הכי מדהים ומיוחד

מציג 1–16 מתוך 23 תוצאות

אם אתם מחפשים אחר המתנה המושלמת, לבית או למשרד, האם חשבתם על שעון קיר? מדובר על מתנה שהיא גם קלאסית וגם חדשנית, מפתיעה, מרגשת וייחודית. הטרנד של שעוני קיר, חוזר ובגדול.

שעון קיר- ישן לצד חדש

כשמדברים על שעון קיר חושבים על  קלאסיקה עתיקה ואותנטית, שהיה נהוג בבתים של המאה הקודמת. מאז עידן הפלאפונים נדמה ששעוני קיר הפכו להיות פחות פרקטיים, אולם הם עדיין רלוונטים מתמיד, כשכיום הם לא רק פרקטיים ומורים על שעה, אלא מגיעים במגוון עיצובים שיקשטו את הבית והמשרד מחד, ומצד שני יכולים להגיע גם בסגנונות אישיים עם תמונות והקדשות ולהוות תזכורת למשפחה ולחברים שמלווים אתכם בכל רגע. השעון יכול להיות מתנה אישית ונפלאה לאדם קרוב, אך יכולה להיות גם מתנה נפלאה עבור עצמכם והמשפחה, אם תרצו להנציח בשעון רגעים משמעותיים דרך תמונות. כך השעון הופך להיות גם אלבום תמונות , גם קישוט לקיר, וגם שעון פרקטי.

כיצד נבחר שעון קיר

שעוני קיר מגיעים בשלל עיצובים. ישנם שעונים קלאסיים מעץ, המתחקים אחר סגנון עתיק של פעם. ישנם שעונים בסגנון עכשווי ומחומרים עכשווייים, המהווים קישוט לבית מעבר להיותם שעון. כיום ישנם מגוון עיצובים של שעונים בסגנונות אישיים, כשניתן להוסיף להם תמונות או הקדשה אישית. הם מתאימים מאוד למתנות סוף שנה, למתנות למשרד, לבני הזוג או למשפחה. לרוב, שעונים אלה עשויים מעץ או חומרים קלים המותאמים מאוד להדפה של תמונות, אולם במקרים מסויימים גם ממתכת.

בבחירת שעון קיר, חישבו מהו הצורך שלשמו אתם מייעדים את השעון. אם מדובר על מתנה, מה הטעם האישי וההעדפות של מקבל המתנה, ומה הוא יעריך? מהו החלל המתאים לשעון והאם העיצוב שלו ימלא בצורה מיטבית את החלל?

מהו הייחוד של מתנות שעוני קיר בפיקאפיק

אצלנו בפיקאפיק תוכלו למצוא מגוון של שעוני קיר בסגנונות עכשווים וייחודיים, שאליהם ניתן להוסיף תמונות או הקדשה אישית. השעונים שלנו מגיעים באיכות גבוהה, בעיצובים הכי פופולריים ומתאימים לכל קיר ולכל כיס. השעונים מגיעים במגוון סגנונות ועיצובים, ומתאימים לכל סוגי המתנות. לכל שעון ניתן להוסיף הקדשה אישית.
חלק מהשעונים הם כמו אלבומי תמונות, כשניתן להוסיף להם מגוון תמונות שמעטרות את השעון מסביב. בשעונים אחרים ישנה חריטה של תמונה או הקדשה בחלק הפנימי של השעון, כשהתמונה עדינה יותר וכאילו נטמעת בתוכו. ניתן גם לבחור בתמונה משפחתית או זוגית אחת שתהווה את הרקע של השעון כולו. גם גודל השעונים עצמו משתנה, וניתן להתאימו לחלל שבו תחפצו לתלות את השעון. אין ספק שמדובר במתנה שהיא גם אישית, גם פרקטית וגם מקורית.

5 שעוני קיר הכי פופולריים באתר

כל השעונים אצלנו באתר הם מבוקשים ואיכותיים, אך כדי להקל על בחירה, מוצגות כאן 5 הקטגוריות המבוקשות ביותר:

  • שעון קיר עגול מעץ עם הדפס תמונה – מדובר על שעון שבו התמונה ממש נטמעת בשעון ושומרת על סגנון העץ שלוף כך שהוא יותר קלאסי. מדובר בשעות שמתמזג עם הקיר ופחות “צועק”.
  • שעון קיר עגול, 12 תמונות מעץ – מדובר על שעון שמחד מערב את הסגנון הקלאסי, ומצד שני מערב סגנון חדשני מלא תמונות. כך נוצר שעון עדין יחסית אולם הוא אלבום תמונות בפני עצמו.
  • שעון 12 תמונות מלבנים – מדובר על שעון בעיצוב חדשני יותר, ומאוד פופולרי. מבנים שעון שחור קלאסי, ומבחוץ מעוצבות 12 תמונות כשכל אחת במסגרת אחרת, היוצרות עיצוב אחר.
  • שעון קיר דגם מעגלים מעץ – מדובר על שעון בעיצוב דומה לזה של 12 המלבנים, רק שכאן מדובר על עיגולים, רכים יותר. כך או כך הדגמים פופולרים ותלויים בטעם אישי.
  • שעון אקריליק עגול – לאלו שחפצים בתמונה אחת, ולא במגוון תמונות, שעון שהוא גם שעון וגם תמונה, שעון זה יתאים במיוחד.