מרכז הזמנות ארצי חייגו:
073-7839301
לחץ לוואטסאפ 052-80-20-320

חזור לדף הקודם

מתנות לאישה

קבע סדר יורד

טבלה רשימה

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
לדף

קבע סדר יורד

טבלה רשימה

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
לדף

מתנות לאישה

אתה מחפש להפתיע את האישה, אמא או חברה שלך לקראת יום ההולדת, יום האם, יום האהבה או סתם להפיץ שמחה מסביב? אם כן, זה הזמן להיות יצירתי ולהשתמש בתמונות או לעצב מתנה אישית לאישה, שמייחדת ומציגה את רגעי היחד בצורה שונה.
מתנות תמונה מציעות זכרונות יקרים לאהובים. כולם אוהבים לנצור את רגעיהם המיוחדים, אז למה לא לשלב אותם במתנות? תמונות מתנה אישיות יכולות להיות דרך נפלאה להציג התחשבות לתוך מתנה השנה. כעת תוכל לייצר מתנת תמונה יפיפיה באמצעות תמונות משפחתיות במחיר סביר. הם יקרינו חמימות ויהיו נאהבים בכל מה שתשלח להם. רק דמיין את עצמך מעצב אלבום תמונות יפיפה שמכיל בתוכו תמונות של רגעים מיוחדים עם ורד אדום ויפה קשור בכריכה החיצונית - ואתה לא חייב לאבד אתץ כל כספך בשביל זה!
פיקאפיק מציעה מתנות אישיות לאישה שמעוצבות בתמונות אמתיות שלכם מודפסות על ספלים, קנבסים, או מוצגות באלבום תמונות מיוחד. בדרך זו, תוכלו בהצלחה להפוך את המתנה שלכם ל- 100% מקורית.  אתה יכול גם להשתמש בציטוטים להשאיר לה הקדשה או פשוט לקשט שעון קיר עם 12 תמונות הכי טובות שלכם - יש כל כך הרבה שאפשר לעשות כדי לעורר נוכחות של זכרונות באמצעות הרעיונות שלנו למתנה אישית!