מתנה למפקד

המתנה למפקד נועדה כמחווה מרגשת וכל המפקדים בצבא שמחים לקבל את השי האישי במיוחד שמדובר במתנה אישית וייחודית שאנחנו מציעים.

מציג 1–16 מתוך 121 תוצאות

במהלך השירות הצבאי המפקדים משפיעים על חיי עשרות ואפילו מאות או אלפי חיילים וחיילות. כאשר המפקד מודיע על פרישה משירות בצה”ל או על קידום לתפקיד אחר, הפקודים שלו עורכים לכבודו מסיבת סיום בה הם מעניקים מתנה יוקרתית ומרגשת.

כדי לבחור מתנה איכותית ואישית למפקד שלכם בצבא כדאי גם לכם לבחור את אחת מהמתנות המופיעות בקטגוריה. המומחים שלנו איגדו עבורכם את מיטב המתנות והרעיונות שכל מפקד בצה”ל, בשב”ס ובמשטרה ישמח לקבל.

כיצד לבחור נכון מתנה למפקד?

את המתנה המקורית והמדליקה למפקד קונים בדרך כלל באירועים כגון: המפקד זכה לקידום בדרגה, המפקד קודם לתפקיד אחר, המפקד מסיים את השירות בצבא, חגיגת יום הולדת וכיוצא בזה. המתנה נועדה לאפשר לפקודיו של המפקד להביע את הערכתם, להוקיר את המפקד ולהעביר לו מסר של כבוד והערכה אישית. כדי לבחור נכון מתנה למפקד יש להתייחס לגורמים הבאים:

מטרת המתנה – חשוב לאפיין את האירוע ובהתאם לכך לבחור את המתנה המקורית והמתאימה ביותר למפקד. יש הבדל בין קניית מתנה עבור מפקד שמסיים שירות ארוך ומפואר בצבא לבין קניית מתנה עבור מפקד שעלה בדרגה או חוגג יום הולדת.
תקציב – בדרך כלל קונים מתנה משותפת למפקד, לכן עושים מגבית מהחיילים והחיילות. את המתנה בוחרים בהתאם לתקציב עליו הוחלט מראש ובהתאם לסכום שנאסף לרכישת המתנה.
סגנון המתנה – חשוב לבחור מתנה שמתאימה למפקד, כלומר כדאי לבחור מתנה הקשורה לתחומי העניין של המפקד. אם המפקד בצבא אוהב לבשל אפשר לבחור עבורו מתנה הקשורה לעולמות הקולינריה והבישול, אם הוא אוהב טכנולוגיה ניתן להפתיע אותו עם גאדג’ט מקורי וחדשני וכך הלאה.
מתנה ייצוגית או שימושית – כדאי להחליט מראש האם מעדיפים מתנה ייצוגית למפקד, למשל מגן הוקרה מעוצב במראה יוקרתי ומרשים, או שמעדיפים להעניק למפקד האהוב מתנה שימושית בהתאמה אישית.

מה מייחד את המתנה למפקד בפיקאפיק?

המומחים שלנו בחברת פיקאפיק מייבאים את המתנות המתאימות ביותר למפקדים בשירות כוחות הביטחון. אנו מרעננים בתכיפות את המתנות שמתאימות למפקדים כדי לאפשר לכם לבחור את המוצר המתאים ביתר למפקד שלכם.

כל המתנות שאנו משווקים ניתנות למיתוג, אפשר להוסיף הקדשה אישית מרגשת למפקד האהוב והנערץ, וכך הופכים את המתנה לאישית ולמרגשת יותר. אנחנו משווקים מתנות מקוריות ואיכותיות בלבד, כל מוצר בקטגוריה מתנה למפקד נבחר בקפידה ועבר תהליכי מיון ובדיקה ממושכים על ידי המומחים שלנו. לאחר בחירת המתנה למפקד אנחנו נדאג למיתוג שלה ולהתאמה אישית מלאה.

5 רעיונות למתנות פופולריות למפקדים

מגן הוקרה עם הקדשה אישית – חברת פיקאפיק מציעה מגוון דגמים של מגן הוקרה מעוצב. מגן הוקרה מהווה מתנה מרגשת למפקד, וניתן לחרוט על המגן בלייזר ולהוסיף הקדשה אישית. יש שלל אפשרויות לעיצוב המגן.
ארנק עור יוקרתי – מתנה נפלאה ומקורית למפקד האהוב בצבא, ארנק עור נחשב למתנה מדליקה ושימושית, ניתן לחרוט על גבי הארנק ולהוסיף הקדשה אישית מרגשת למפקד. יש מגוון דגמים של ארנקים מעור, כל ארנק מגיע עם תאים וכיסים לשטרות, למטבעות, לכרטיסי אשראי לתעודת זהות ועוד.
מארז ויסקי – מארז יוקרתי ומפנק המתאים מאוד כמתנה ייחודית ומרגשת למפקד. המארז מגיע עם שלושה בקבוקי ויסקי איכותי מסוגים שונים, כוסות צ’ייסר עם חריטה בלייזר ומארז פרלינים. ניתן להוסיף כיתוב על בקבוקי הוויסקי והכוסות.
מארז קופסת יין – מתנה מדליקה למפקד שאוהב לשתות יין. המארז היוקרתי כולל קופסה אלגנטית מעץ מהגוני עם בקבוק יין וסט אביזרים למביני עניין ולחובבי היין.
זיפו עם חריטה – למפקד המעשן סיגריות ניתן לרכוש זיפו מעוצב עם חריטה בלייזר, מתנה מדליקה ושימושית לכל אדם מעשן.