מתנה ליום האהבה

אצלנו תמצאו מגוון מתנות ליום האהבה שידועות באיכות שלהן, בייחודיות ובמגוון.

מציג 1–16 מתוך 151 תוצאות

יום האהבה הגיע, היום הכי מפנק וכיף בשנה, יום שכל כולו נועד כדי להזכיר לנו ולבני הזוג שלנו כמה אנחנו והם אהובים. כדי להביע את האהבה, מקובל להעניק מתנות ליום האהבה, שעל חלקנו היא לעיתים מקשה בבחירת המתנה עבור בן או בת הזוג, מתנה שתשקף את האהבה והאכפתיות שלנו כלפי בני הזוג, תהיה מדויקת ומתאימה למחיר לפי הכיס שלנו. כדי להקל עליכם בבחירת מתנה ליום האהבה, הכנו עבורכם מספר הצעות וטיפים, שיקלו על התהליך ויעזור לכם לבחור במתנה הנכונה!

כיצד נבחר מתנה ליום האהבה

אנחנו רוצים לדייק את הבחירה עבור המתנות ליום האהבה לבני הזוג שלנו, כדי שהם גם ישקפו אותנו, נותני המתנה, אך גם יקלעו לטעם שלהם וימצאו חן בעיניהם. הנה מספר טיפים כיצד לבחור מתנה ליום האהבה:

מתנה פרקטית לעומת מתנה ייצוגית – ביום האהבה מקובל להביא מתנה שתייצג את אהבתכם והערכתכם לבני הזוג, אולם יש שיעדיפו מתנה שהיא יותר פרקטית מאשר רומנטית. כאן באתר תוכלו למצוא שילובים של שני ההיבטים.
טעם אישי של בני הזוג – בנתינת מתנה ליום האהבה חשוב שהיא תייצג אתכם, אך לא לשכוח לבדוק מה הטעם האישי של בן או בת הזוג.
תחביבים – אם יש לבני הזוג תחביב, ניתן לבחור במתנה שתתאים לאותו תחביב, וכך בעת העיסוק בו, יחשבו בני הזוג גם עליכם.
התאמה למשרד או לבית – כפי שתראו, ישנן מתנות שמתאימות לקישוט המשרד או הבית, שעליהן ניתן לחרוט או להדפיס תמונה או הקדשה אישית. ניתן להתאים את המתנה לחלל המשרדי או לקיר הבית.

הייחוד של מתנות ליום האהבה בפיקאפיק

כל מתנה היא ייחודית ובהתאמה אישית, שניתן להדפיס תמונה, הקדשה אישית או חריטה. אין ספק שבחירת מתנה כזו, תפגין את אהבתכם לבני הזוג, תרגיש הכי אישית שיש ולא פחות חשוב – רומנטית. המתנות שלנו משדרות אקסלוסיביות ומסר של אהבה, שמתאים במיוחד ליום הזה.
מתנות ליום האהבה הכי פופולריות באתר
הכנו לכבודכם המלצות למתנות ליום האהבה הכי פופולריות באתר:

שעונים – אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון שעוני קיר ושעוני יד. מדוע אנו ממליצים דווקא על מתנה זו ליום האהבה? פשוט מאוד, כי ניתן להדפיס תמונות אישיות על השעונים. שעוני יד הם מתנה יוקרתית וכשהרקע של השעון הינה תמונה של בני הזוג, היא הופכת להיות גם מתנה רומנטית, גם יוקרתית וגם פרקטית. מאידך, ניתן לבחור בשעון קיר, בתוספת של מגוון תמונות, שעון שהוא גם אלבום. מתנה שכל כולה משדרת מחשבה על בני הזוג ואהבה.
מארזי יין ואלכוהול – מדובר על מתנה קלאסית, שמתאימה לכל אירוע ובמיוחד ליום האהבה, כיוון שמעבר למתנה, בני הזוג יכולים להשתמש במארז בערב האהבה עצמו, לשתות לאכול ולהנות. תוכלו למצוא מגוון מארזים עם סוגי אלכוהול שונים בהתאם לחשק שלכם ושל בני הזוג.

מארז מתוק של אהבה – מדובר על מארז שכל כולו אהבה ומתאים לכל אחד, ובמיוחד לאוהבי המתוק. גם כאן, מעבר למסר של “חשבתי עליך” ניתן להשתמש במתנה למטרות בילוי בערב האהבה עצמו.

מארז “צרור של אהבה” – מדובר על מארזים מותאמים במיוחד ליום האהבה עם שלל פינוקים. המארזים מגיעים בהתאמה לגבר או לאישה, מפנקים ומזמינים.

מארז ספא – הכי מפנק שיש. מדובר על זוג חלוקים ושוקולד. בין אם אתם מתכננים חגיגה בספא, או פשוט ערב רומנטי בבית, מדובר על מתנה ליום האהבה עצמו ולפינוק שישאר לאורך זמן.