במציאות של היום ובעידן המודרני והטכנולוגי בו אנו חיים, הטלפון הנייד הוא מוצר חובה בחיים, לכן עלינו להגן עליו ולשמור עליו מכל משמר מפני נפילות והיווצרות סדקים, שברים ושריטות. הפתרון למניעת נזקים לסמארטפון הוא מגן לטלפון הנייד, ואנחנו בפיקאפיק מציעים שלל כיסויים מעוצבים ועמידים בהתאמה אישית מלאה.

כולנו משתמשים בסמארטפון המתקדם והמשוכלל שלנו כל הזמן, והמכשיר הסלולרי הנייד כבר מזמן הפך לחלק בלתי נפרד בחיינו. הסמארטפון משמש אותנו לתיעוד חיינו באמצעות המצלמה, לניווט בדרך, לגלישה באינטרנט, לעבודה, לשיחות עם בני או בנות הזוג, לשיחה עם הילדים ולשמירה על קשר עם ההורים, קרובי משפחה, חברים ועוד.

כיצד נבחר מגן לטלפון שלנו או כמתנה לקרוב משפחה או לחבר?

כאמור, מגן לטלפון הנייד הוא מוצר חובה לכל אחד או אחת. יש מגוון עצום של דגמי מגנים וכיסויים לסמארטפונים השונים, החל ממגנים לכל הסדרות של האייפונים המשוכללים, יש מגנים לניידים לסמסונג, שיאומי, וואווי ועוד.

כדי לבחור נכון מגן לטלפון הנייד שלנו ועל מנת לבחור כיסוי מגן לאחד מבני המשפחה הקרובה או כמתנה לחבר או לחברה, כדאי לבדוק כאן באתר האם יש מגן לדגם הספציפי שאתם מחפשים, למשל מגן לאייפון או לסמסונג, ועליכם לזכור כי לכל דגם ומותג יש גדלים ועיצובים שונים של מגנים, לכן חשוב לדייק בסוג הנייד.

לאחר שבדקתם איזה דגם של טלפון נייד יש לקרוב המשפחה או לחבר או לחברה, תוכלו להעלות תמונה מרגשת באמצעות המערכת המתקדמת שלנו, וכדאי להוסיף מלל כדי להפוך את המתנה לאישית ולייחודית. אגב, ניתן להעלות קבצים בגודל עד 5 מגה בייט.

מה הייחוד של מגן לטלפון בפיקאפיק

אנחנו בפיקאפיק משווקים מגן לטלפון בהתאמה אישית מלאה. כאן באתר תוכלו להתרשם מכל המגנים האיכותיים והבטיחותיים המתאימים לסמארטפונים הנפוצים בישראל. אנחנו מדפיסים באיכות גבוהה וברזולוציה גבוהה על הכיסוי עצמו, ויש מגנים במגוון צבעים לבחירה. הדפסה של תמונה אישית על כיסוי המגן לטלפון הנייד הופכת את המגן לטלפון למתנה מרגשת, פרקטית וייחודית.

כולם אוהבים את המגן החשוב לנייד שמגיע עם תמונה אישית או הקדשה מרגשת, לכן רבים מזמינים את הכיסויים הממותגים שלנו גם לעצמם, ולא רק כמתנה לאחרים. אפשר להעניק את המגן המעוצב והמותאם אישית כמתנה מרגשת ליום הולדת, ואפשר להפתיע חברים ומשפחה עם מתנה מפנקת ופרקטית גם ללא מטרה ספציפית. זו מתנה שימושית ומרשימה המתאימה לכל גיל ומטרה, ואנחנו ממליצים גם לכם לשדרג את הכיסוי הרגיל עם המגן המעוצב שלנו.

מהם המוצרים הכי פופולריים?

מגן לאייפון 11 פרו – הדפסה על כיסוי מגן המתאים לאייפון 11 פרו, עם או ללא כיתוב לבחירתכם. ההדפסה איכותית במיוחד בטכנולוגיית UV מתקדמת, המגן עמיד ומגן על הנייד ויש מספר צבעים לבחירה.

מגן בהדפסת UV לאייפון 11 – מגן ייעודי המתאים לאייפון 11 עם מסך בגודל 6.1 אינץ’. אנחנו מדפיסים ישירות על המגן האיכותי והעמיד באמצעות הדפסה מדויקת בטכנולוגיית UV. ההדפסה האיכותית אינה דוהה וקל להלביש את הכיסוי על הנייד. יש מספר צבעים לבחירה.

מגן לאייפון 12 – מגן בטיחותי להגנה על מכשיר אייפון 12, עם הדפסה אישית לצורך מיתוג ועיצוב הכיסוי, ניתן לשלב כיתוב ייחודי.

מגן לאייפון 13 פרו מקס – מגן בטיחות למניעת שברים וסדקים בנייד היקר. אייפון 13 פרו מקס הוא אחד ממוצרי הדגל של המותג APPLE, המכשיר נפוץ מאוד גם בישראל, ואנחנו מדפיסים ישירות על הכיסוי באמצעות מדפסת מתקדמת בטכנולוגיית UV, ההדפסה צבעונית ואפשר לשלב כיתוב מקורי.

מגן לסמסונג 22S – מגן איכותי ועמדי המתאים לסמסונג 22S, עם הדפסה בהתאמה אישית ואפשרות לשילוב כיתוב מקורי ומרגש. המגן גמיש ועמיד לאורך זמן וההדפסה איכותית ואינה דוהה.