אחת המתנות השימושיות ביותר שנוכל להעניק, הוא הבקבוק התרמי.
מדובר בפריט פופולרי ביותר, כזה שיש בו שימוש למגוון רחב במיוחד של פעילויות והוא מתאים לכל גיל ומגדר. הבקבוק האישי שלך הוא זה שניתן להדפיס עליו את השם, כיתוב מיוחד, משפט קולע עם מסר או אפילו ציור או תמונה אישית.
זוהי מתנה מפתיעה בעיצוב מיוחד, גם מזכרת וגם דרך מיוחדת להבדיל את הכלי האישי שלי, מזה של אחרים. העיצוב האישי נעשה בהדפסה או חריטה בלייזר – בהתאם לחומר ממנו עשוי הבקבוק.

סוגים שונים של בקבוק תרמי

  • בקבוק תרמי ׳באולינג׳, בנפח גדול של 500 מ״ל, אשר בצורתו המעוגלת מאפשר הדפסה צבעונית מדוייקת של תמונה או איור. זהו בקבוק פופולרי, נוח במיוחד לנשיאה לפעילויות ספורט, או למשך יום שלם מחוץ לבית.
  • בקבוק תרמי עם מכסה במבוק, בקבוק נירוסטה לבן אשר ניתן להדפיס כיתוב צבעוני על צידו ובראשו מכסה במבוק מיוחד המבליט את עיצובו. כך שהבקבוק נוח ושימושי למשרד.
  • בקבוק תרמי דגם ״פשינסטה״, או בקבוק תרמי ״מעוצב פסטל״ – שני הדגמים הללו בולטים בעיצוב קרמי מיוחד וצבעוני, מבית הייצור של asobu ו H2O , מובטח כי הדגם המיוחד שלך בולט ושונה מכל האחרים. בגוונים מיוחדים של כחול, פנינה, ורוד, שחור, או פרחוני – דגם שכזה, ישמח אותנו כשהוא צמוד אלינו לתיק ולשולחן העבודה או הלימודים.
  • בקבוק תרמי עם מד טמפרטורה, זהו בקבוק אלגנטי בעיצוב לבן עם מכסה שחור, ועיקר ייחודו במד הטמפרטורה על הצג הדיגיטלי אשר בראשו – כך ניתן לקבל מידע מדויק על טמפרטורת הנוזל בבקבוק. בקבוק זה, לדוגמא, יהיה מתנה מושלמת ליולדת הצעירה, לאם לתינוק, או לאבא מטפל – כיוון שסוף סוף ניתן יהיה לדעת בוודאות מה טמפרטורת המים החמים שאנו נושאים איתנו בתיק לתינוק. כמובן שזה משתלם במיוחד גם כשנרצה למלא את הבקבוק בתה.

למי מיועדת המתנה?

בקבוק תרמי בנפח גדול יתאים לבן הזוג או בת הזוג שיוצאים מן הבית למשך זמן ממושך, ליום עבודה, או לנסיעה, לחדר הכושר, או פעילות ספורטיבית ארוכה. בהדפסת תמונה עם שם, תתקבל מתנה אישית ומלהיבה.
את בקבוק הבאולינג נשמח גם להדפיס לפעילויות קבוצתיות עבור ימי גיבוש, ערב חברה לעובדים, או מזכרת מאירוע חברה.

בקבוק תרמי מעוצב ישמש גם את אבא ואת אמא כאשר הם יוצאים ליום עבודה, זהו בקבוק יפייפה, ייחודי, צבעוני, כזה שיקשט כל שולחן משרדי.
מתנה מתאימה לתחילת עבודה חדשה, או לסיום קדנציה כמתנת פרישה ממקום העבודה.

אם אמא, סבתא, או בת הזוג – חובבות תה – נשמח לעצב עבורך גם את בקבוק הזכוכית ובמבוק לחליטת תה, זהו בקבוק תרמי שקוף ומרשים, מיועד לשימוש ביתי או במשרד. ובחריטת כיתוב של שם על גבי ציפוי הבמבוק – מובטחת מתנה אלגנטית ויפיפיה.

ייחודו של סטודיו פיקאפיק בעיצוב בקבוק תרמי

מלבד יכולות טכניות גבוהות בייצור והדפסה מתקדמת במיוחד, הוא בשירותי העיצוב הגרפי המקצועי והאישי. עיצוב מותאם לכל לקוח ולכל אירוע עבורו נדרשת המתנה.

אם מדובר במתנת שחרור או פרידה, מתנת יום הולדת, יום נישואין, או מתנה לחברה – הגרפיקאים המנוסים שלנו יעצבו עבורך את ההקדשה האישית המתאימה, בהדפסה צבעונית מלאה או בחריטת לייזר מרשימה. בסופו של התהליך את הבקבוק התרמי אנו שולחים באריזת מתנה מרשימה ובצירוף כרטיס ברכה.