תמונות ומתנות / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות
פיקאפיק משלוחים לכל הארץ 03-9529111 | 03-9517621
וואטסאפ 052-4666674
052-3327812 וואטסאפ
Lior800900@gmail.com

תמונות ומתנות

שילוב תמונות עם מתנות הם דרך יצירתית ומאוד אישית ליצור מתנה מקורית לבן זוג או לחברים קרובים. המתנה כוללת הן פן דקורטיבי והן יצרתי שמראה על השקעה ואכפתיות. לתמונות אופי נוסטלגי וכמובן חיצוניות אסתטית שמתאימה לקישוטי קירות או פינות חמד בבית.
תהליך היצירה
החנות שלנו (וגם האתר) מציע מגוון רחב של מתנות שמשלבות בתוכם תמונות, שכולם מבוצעות באופן מקצועי ביותר על ידי מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה ומודפסות על גבי הפריטים באיכות גבוהה.
תהליך רכישת המתנה הוא מאוד פשוט ונעשה ברוב רובו דרך האינטרנט. כל מה שעליכם לעשות, וכאן מגיע ההשקעה שלכם במתנה ובעצם מה שיצור לכם מתנה מקורית ואישית, היא לבחור את כמות התמונות בהתאם למוצר ולשלוח לנו. יש לנו המון רעיונות למתנה מקורית, מהם ומשלל הפריטים הקיימים בחרו לכם את המתאים ביותר.
התמונות צריכות להיבחר באופן הן רעיוני שיהיו קשורות לאירוע ולחתן/כלת/זוג השמחה והן מבחינת איכותן של התמונות, שכן טיב התמונה כך טיב המתנה. לאחר שתשלחו את התמונות דרך אתר האינטרנט שלנו אתם תקבלו סקיצה של המוצר הסופי ותחליטו אם אתם מעוניינים בו או לא בלי להתחייב לקנייה.
רעיונות למתנות
אם עוד לא מצאת רעיונות ל מתנה מקורית שכוללת בתוכה תמונות הינה כמה מהמוצרים שלנו, ליד כל מוצר נכתוב את כמות התמונות שרצוי לשלוח לנו איתם.
פסיפס - 80-100 תמונות + 2 תמונות יעד, שמהם תבחר המתאימה ביותר לפסיפס
קולאז' תמונות – 30- 40 תמונות
אבן בזלת מודפסת, כוס מודפסת, פאזל מותאם אישית, מחזיק מפתחות- תמונה אחת או במקרים של קולאז' כמה תמונות.
פוסטר מהסרטים- תמונת פנים ברורה.
אז זכרו לבחור תמונות יפות, סמכו עלינו שנבצע את עבודת העיצוב כך שתצאו עם מתנה מקורית ומרגשת.

Leave a Reply