קולאז' תמונות בתור מתנה / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

קולאז' תמונות בתור מתנה

האם חשבתם על להביא ליקיריכם קולאז' תמונות כמתנה לאירוע? כנראה שהתשובה היא לא, אבל כדאי שתתחילו לחשוב על זה כאופציה, כי בהחלט יש סיבה טובה להביא קולאז' תמונות כמתנה.

למה דווקא קולאז'?

כשאתם נותנים מתנה, אתם רוצים להביא מתנה שתישאר עם המקבל. לא רק כדי לצאת מידי חובה, בשביל להרגיש שעשיתם את שלכם ועכשיו אתם יכולים להרגיש בסדר עם עצמכם, אלא גם כדי לגרום למקבל להרגיש טוב, במקום כשהוא חושב עליכם. קולאז' תמונות נותן בדיוק את זה למקבל המתנה – על ידי כך שאתם מרכיבים יחדיו את כלל התמונות הטובות שהוא היה רוצה לזכור, אתם מביאים מתנה שתישאר עם המקבל. לא סתם עוד קערה שרק תתפוס מקום בבית, אלא משהו עם משמעות אישית סנטימנטלית אמיתית.

למי זה מתאים?

אז למי נועד הקולאז', ומתי נותנים אותו? קודם כל, וזה כמובן ברור, לא נותנים קולאז' לכל מכר. רק למי שיש לכם איזשהו קשר עמוק יותר איתו, שצברתם איתו חוויות שיכולות להיכלל בתמונות שבקולאז' – לדוגמה, חבר קרוב, או קרובי משפחה (בעיקר הורים). קולאז' פחות מתאים כמתנה לבן או בת זוג, כי הרי אתם אמורים להישאר לגור עם בן הזוג גם אחרי שנתתם את המתנה, בזמן שהקולאז' נועד להזכיר למקבל רגעים יפים בחייו, במיוחד רגעים שבהם גם אתם הייתם שם, ולכן אין שום טעם בלנסות להזכיר את זה לבן או בת הזוג.

מתי נותנים קולאז'?

אז באילו אירועים מומלץ לתת קולאז' כמתנה? בדרך כלל, בעיקר באירועים שבהם אתם רוצים שמקבל המתנה יזכור משהו – כלומר, לא סתם בחג, או כשחוגגים קידום בעבודה, אלא במקרים שבהם הנושא של זכרון העבר הוא חשוב: לדוגמה, יום נישואין, או גם אפילו יום הולדת.

מה הקולאז' צריך לכלול?

את הקולאז' עדיף להדפיס על בד קנבס, והוא צריך אוסף של תמונות של מקבל המתנה שהוא היה רוצה לזכור (תמונות איתכם או בלעדיכם, בהתאם להחלטה האישית שלכם), יחד עם הקדשה אישית, כמובן.