מתנות רבותיי!!! / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות רבותיי!!!

מתנות רבותי!!!
מי לא מכיר את זה שכמעט בכל חודש יש לחבר/ה או קרוב משפחה יום הולדת או אירוע מרגש הקרב ובא, אז מה נקנה לו? איך נפתיע אותו הפעם? אתם בטח שואלים….
כמובן מתנות וכמה שיותר יצירתיות ומקוריות בשביל שתיהיו ייחודים ומקוריים.
אז איזה מתנות ניתן לקנות?
דבר ראשון מתנה לא צריכה להיות משהו שקונים אותו דוקא, היא בהחלט יכולה להיות דבר שיצרתם בעצמכם בבית או כתבתם כמו מכתב אישי לחוגג, מכתב מושקע ויפה שמתאר את אהבתכם לחוגג שמפרט את כל התכונות שאתם אוהבים בו ואת כל האיחולים שאתם מאחלים לו לשנה הקרובה (במיוחד שמדובר ביום הולדת), כרטיסי ברכה מעוצבים ומושקעים עם נימה אישית והקדשה יעשו בהחלט את העבודה וירגשו באותה הזדמנות.
מתנות נוספות אשר ניתן להעניק, כמובן ללא תשלום, הינם: שליחת מסרון עם ברכה ושיר לחוגג ביום הולדתו, לארגן מסיבת הפתעה עם המשפחה שלו, לאפות עוגה ביחד עם חברים ומשפחה, להרים אליו טלפון ולשיר לו "יום הולדת שמח", לארגן לו מסיבת הפתעה מהחברים הכי טובים שלו , לתת לו ספר שקראת ומאוד אהבת לארוז אותו מחדש ולתת לו כמתנה, ברכה מצולמת בוידאו ועוד.. ועוד…

מתנות הינם נושא מאוד רגיש אצל חלק מהחברים, מקבלי המתנה תמיד מצפים למתנות מיוחדות ומפתיעות ותמיד נוכל לראותם מלאי ציפיות והתרגשות.
כמובן מה שחשוב במתנה זה לא הפן הכספי אלא דווקא האישי ובמיוחד שמדובר בהשקעה מצידך להכין את המתנה.

היום נהוג יותר לקנות מתנה, לארוז ולתת. בעבר היו מעניקים מתנות מיצירה אישית, למרות שבחלק
מהמדינות בעולם הנוהג הזה עדין קיים וכך מחזק את הקשר עם החוגג.

אז כמה זמן צריך להתארגן מראש?
כמובן הכול שאלה של קרבה לחוגג , קרבה ראשונה תמיד זוכה לתשומת לב גדולה יותר וכך ניתן להכין מתנה במשך שבוע שלם ואפילו שבועיים שלמים וכל זה עם המון מרץ ואנרגיה.

אריזות מתנה
תתפלאו לשמוע שאפשר גם פה להיות מאוד יצירתיים ומקוריים ולעטוף את המתנה באריזות אשר נמצאות בבית כמו חתיכת בד עם טקסטורה, נייר צלופן שיש בבית או פשוט לצבוע את הקופסא של המתנה.

Leave a Reply