מתנות מקוריות - קל למצוא אותן, כיף לתת אותן / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות מקוריות - קל למצוא אותן, כיף לתת אותן

אם הכותרת של המאמר נשמעת לכם מופרכת לחלוטין, ומהנסיון שלכם חיפוש של מתנות מקוריות הוא דווקא פעילות אתגרית למדי, הגעתם למקום הנכון. כיום, בזכות הביקוש האדיר ובזכות יצירתיות רבה והתפתחויות בתחום המתנות, ניתן למצוא בקלות מתנות מקוריות מדהימות לכל מטרה ועבור כל אדם, שהופכות את כל הטקס של מתן המתנה למרגש ונעים עבור כל הצדדים, ומשאירות לשנים ארוכות לא רק זיכרון מתוק, אלא גם מוצר נהדר.

מתנות מקוריות לכל מטרה

אין אדם שחי בחברה, שאינו מכיר את המצב הזה: לעיתים קרובות למדי אנחנו נדרשים לחפש מתנות מקוריות עבור זמנים מיוחדים. לא רק לבן או לבת הזוג בימי ההולדת והנישואין, אלא גם לבוס, לעמיתים מהעבודה, לחמות, לגיסה ולשכנים, בהזדמנויות כמו חגים ומועדים, ימי הולדת, לידות, ארוחות חגיגיות, אמירת תודה או סליחה וכן הלאה. כל אחד מהאירועים הללו, וכל אחד מהאנשים האלו, מעמתים אותנו עם הצורך לבחור מתנות מקוריות בהתאמה מלאה למטרה ולאדם, ולפעמים נדמה לנו כי מדובר במשימה קשה למדי, כאשר למעשה כיום ישנן מתנות מקוריות ומרגשות למדי שפותרות את כל הקושי והופכות אפילו את התהליך לנעים. בעזרת בחירה של מתנות מקוריות אנחנו זוכים לא רק לשמח את האדם או האנשים להם אנחנו מגישים את המתנה, אלא גם הופכים את תהליך החיפוש לנעים ולקל יותר עבורנו.

תמונה על קנבס במבחר עיצובים

דוגמאות של מתנות מקוריות נכונות

המבחר של מתנות מקוריות הוא עצום, אך הכיוון הנכון הוא ללא ספק הכיוון המרגש, העמוק והמיוחד של מתנות מקוריות על בסיס תמונה. מתנות אלו מהוות הצלחה בטוחה בשל המימד הסנטימנטלי שהן מציעות. דמיינו לעצמכם את ההבדל בין מתנה של בקבוק יין יקר או אגרטל מהודר, מול קבלה של תמונה אישית מרהיבה ומעוצבת על בסיס תמונה. יחי ההבדל!

עומדות בפניכם אפשרויות מגוונות: תוכלו לבחור פסיפס תמונות שהוא שילוב של תמונות רבות, המייצרות יחד תמונה
אחת מרתקת ומיוחדת; או להעדיף קולאז' תמונות שבו מסודרות יחד תמונות רבות המייצרות מראה מרהיב המזמין להתקרב, להתבונן ולהתרגש; תוכלו לבחור תמונה אחת ולבצע הדפסות על קנבסים בגדלים שונים לתלייה בבית או במשרד.

בנוסף, קיימת אפשרות של יצירת תמונה מהסרטים על בסיס תמונה קיימת שלכם, המהווה מתנה מקורית ומעוררת חיוך גם יחד. כמו כן, בחירה של מתנות מקוריות בדמותם של שעוני קיר מעוצבים ומיוחדים, המשלבים מספר תמונות לבחירתכם, מהווה בחירה מנצחת ומרגשת גם יחד.

 

Leave a Reply