בחירת מתנה מקורית - משימה בהחלט אפשרית / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

בחירת מתנה מקורית - משימה בהחלט אפשרית


המשימה של בחירת מתנה מקורית עבור אדם קרוב או אהוב, או אפילו חיפוש של מתנה לחג לצורך סימון וי, נראית לנו לעיתים קרובות כמו משימה קשה למדי, שלא לומר כאב ראש אמיתי. כזו שגורמת לנו לחשוב שעות ארוכות מה להביא ומאיפה, לבזבז זמן עבודה יקר על חיפושים של מתנה מקורית בכל מקום ובכל דרך, ויוצרת מתחים בעקבות כל התהליך, כאשר למעשה כיום חיפוש של מתנה מקורית יכול להיות קל ופשוט למדי, ולהסתיים מהר יותר ממה שחשבתם.

על החשיבות של חיפוש מתנה מקורית

אין מי שלא אוהב מתנות. ההתרגשות של קבלת דבר מה עטוף בנייר צבעוני, הרשרוש בעת הפתיחה, דפיקות הלב והמחשבות מה זה יכול להיות, כולם אלמנטים מבורכים ונעימים למדי, המלווים אותנו בנקודות מסויימות בחיים שבהן אנחנו מקבלים מתנה מקורית מחבר, בן משפחה, בן זוג או אפילו מהבוס בעבודה, כאשר מגיע לנו באמת, ולכן כשאנחנו מחפשים מתנה מקורית כדי לתת לאדם אחר, חשוב לנו לבחור את הדבר הנכון ביותר עבורו שייצר עבורו את ההתרגשות והציפיה, וכן את השמחה האמיתית בעת קבלת המתנה, ויעביר לו את המסר כי הוא חשוב לנו ונמצא בליבנו.

אנחנו מתלבטים איזו מתנה מקורית תשמח את אותו אדם, איזו מתנה מקורית תפער את פיו בתדהמה ותשמש אותו בהנאה, ואיזו מתנה מקורית לא ירצה להחליף לעולם. מבחר האפשרויות העצום של המתנות עלול לבלבל אותנו מאוד, אך כיום לכל המטרות האלו גם יחד יש כתובת אחת פשוטה שנקראת: מתנה מקורית מתמונה.

שעון קיר עם תמונות שעון קיר עם תמונות שעון קיר עם תמונות

מתנה מקורית מתמונה - כזו עוד לא ראיתם!

למעשה, מתנה מקורית מתמונה היא שם קוד אחד הכולל אינסוף אפשרויות מדהימות. לאחר שתבחרו תמונה אחת מיוחדת ויפה של האדם לו מיועדת המתנה, עומדות בפניכם מספר אפשרויות של יצירת מתנה מקורית מהתמונה. תוכלו לבחור האם לייצר ממנה פסיפס תמונות, כלומר לשלב תמונות רבות לתמונה אחת שלמה ומרהיבה; תוכלו להעדיף מתנה מקורית של קולאז' תמונות בעל נוכחות מרשימה וייחוד ויזואלי; תוכלו לבחור מתנה מקורית של תמונה מאויירת על בסיס התמונה המקורית, בסגנון מיוחד לבחירתכם; תוכלו לייצר מהתמונה המקורית מתנה מקורית של תמונה מהסרטים על פי העדפותיו של מקבל המתנה; לבצע הדפסה על קנבס, תחריט מיוחד, תמונה בקריסטל או אפילו להכניס אפקטים מיוחדים לתמונה. רק תבחרו! מתנה מקורית מתמונה היא המתנה שתגרום לכם להעפיל על כל נותני המתנות הקודמים אי פעם, ותהפוך את מקבל המתנה למאושר באמת!

Leave a Reply