איך לבחור מתנות מקוריות ואת התמנות שישולבו בה? / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

איך לבחור מתנות מקוריות ואת התמנות שישולבו בה?


בשביל להכין מתנות מקוריות שיש בתוכם תמונות, יהיה צורך  לקחת על עלינו במידה מה פרויקט יצירתי. השילובים שניתן לעשות עם תצלומים הם רבים ומגוונים ואנחנו נרצה שהם יקלעו בול למקבל, שהוא יהיה שמח ויוקיר את ההשקעה שלנו.

איך בוחרים את המתנות?

קודם כל כדאי להחליט על איזה מתנה כדאי, האם נלך על משהו מרשים ומפואר או דווקא על משהו רגיל. בשביל להחליט נתחשב בסוג האירוע שלכבודו אנחנו מביאים את המתנות המקוריות וכמו כן בהעדפות של המקבל.

קיים מגוון רחב של אפשרויות של רעיונות מקורים ל מתנות מקוריות עם תמונות: ספל עם תמונה, תמונה על גבי אבן בזלת, תמונה בקריסטל – מתנה מהממת, קולאז' של תמונות על בד קנבס, פאזל בצורת לב ועוד ועוד.... תעיינו בדוגמאות ותחליטו מבין כל אלו מה יתאים בתור רעיון למתנה מקורית.

איך לבחור את תמונות?

אחרי שבחרנו להשקיע במתנות מקוריות שמשלבות תמונות ואחרי שבחרנו רעיון מקורי למתנה, נשאר לנו לבחור את התמונה המרכזית למתנה, כמובן שניתן לעשות על כל מוצר קולאז של תמונות בעיצוב ייחודי .

תוכן התמונה

תוכן התמונות צריך לשקף את המתנה עצמה, אם בחרנו להעניק מתנות מקוריות לבר/בת מצווה נבחר בתמונה של החתן/כלת האירוע, באותו המידה גם בקולאז'י תמונות או במתנות לזוג נשלב תמונות של הזוג ביחד – ניתן גם לחוד. במתנות המקוריות של הדפסה על קנבס גדול או על אבן בזלת נעדיף לבחור תמונות יותר אלגנטיות ומכובדות, למרות שהבחירה היא חופשית.

איכות התמונה

רוחב ואורך התמונה לא רלוונטי, נרצה לבחור תמונה איכותית וטובה בעלת DPI טוב עדיף מסוג JEPG או PDF, עדיפות לתמונות לא בעלות רקע לבן, עם רמת בהירות סבירה. זכרו איכות התמונה קובעת את איכות התוצר הסופי.

Leave a Reply