מתנות מקוריות- רק קצת מחשבה / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות מקוריות- רק קצת מחשבה

מתנות מקוריות כולם אוהבים ומופתעים לקבל, בדרך כלל מתנה מקורית היא משהו שהבן אדם לא ציפה לו, בעיקר אם הוא קיבל אותה ביום רגיל, שהוא לא יום ההולדת שלו, או חג או שום יום מיוחד, סתם יום שנפלא לתת בו איזו מתנה שכבר תהפוך אותו ליום מיוחד, אתם יכולים לקנות למשל ספר של סופר שאהוב על אותו אדם, עם הקדשה מיוחד מהסופר עצמו, נכון שצריך להגיע לסופר עצמו, אבל המחשבה כמה אותו אדם ישמח לקבל את זה, מסירה מלפנינו כל קושי או מכשול, פשוט צריך להיות יצירתיים ולתת למוח לעבוד קצת שעות נוספות, השאר יגיע מעצמו.

אילו מתנות יכולות להיות מתנות מקוריות?

בעיקר כל מה שהבן אדם יאהב לקבל בתוספת קצת יצירתיות וזאת מלבד העובדה שהוא יעריך את זה גם ככה כי זה בא מכם. כרטיסים למשחק ספורט עם קבוצות אהובות ושם לתת לאחד השחקנים לברך את האדם שמקבל את המתנה, ההפתעה תהיה כל כך גדולה שהוא לא יאמין, אם אותו אדם אוהב סרטים, אפשר לרשום אותו להיות ניצב בסרט, זו חוויה שהוא לא ישכח, ברגע שאיתרתם למה הבן אדם נמשך, משם אפשר לקחת את זה רחוק ובאמת להביא מתנה שהוא לא העלה בדעתו שהוא יקבל. מתנות מקוריות יכולות להיות דברים באמת פשוטים, מה שמכניס את המקוריות זה אנחנו.

אז מה לבחור?

כל מה שרק עולה בדעתכם ויכול להתאים, יכול להוות את המתנה המושלמת, היום יש כל כך הרבה אפשרויות, למשל לאסוף תמונות מהרגעים הכי מיוחדים שלכם, לערוך אותם במחשב, אפשר אפילו להוסיף להן כל מיני אפקטים מיוחדים ולכרוך אותן לספר תמונות דיגיטלי, ספר תמונות זה האלבום של שנות ה-2000, כל אחד ישמח לקבל מתנה כזאת, בעיקר מי שאין לו אף פעם זמן לשבת ולסדר את כל התמונות שהצטברו, ככה הן מופיעות בסדר ולפי נושאים והכל בספר אחד, מי שיקבל את זה יעריך מאוד את המחשבה וההשקעה, זו רק דוגמא לאחת מאלפי מתנות אפשריות, רק תבחרו..

Leave a Reply