אל תהיו כמו כולם, לכו על רעיונות למתנה מקורית ! / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

אל תהיו כמו כולם, לכו על רעיונות למתנה מקורית !

כמעט בכל עיר נחשבת קמה לה חנות גאדג'טים טובה המתיימרת להציע לכם מבחר רעיונות למתנה מקורית או מתנות מיוחדות ושונות שלא תראו בכל חנות.
המוצרים בחנות יכולים בהתחלה להפתיע אך במהרה נגלה שחצי עולם כבר מכיר את המוצר ואף משתמש בו.
אז איך נוכל בכל זאת למצוא רעיונות למתנה מקורית? איך נוכל אנחנו להפתיע את בעל השמחה? כל אחד רוצה להבא מתנה שהיא קצת אחרת, שונה, לא נדושה . כמה מאכזב לגלות שהמתנה שקניתם במיטב כספכם, לאחר התרוצצות לא מעטה, הוחלפה במשהו אחר. שהרי, תמיד נדמה לכם שהמתנה שהבאתם היא הכי מיוחדת ואין לכם ספק שהיא תשמח ביותר את היקר לכם מכל. אז זהו, שתמיד יש את האחד שהצליח לקלוע יותר למטרה והצליח להפתיע יותר מכולם. איך עושים את זה? מאין אפשר לדלות רעיונות למתנה מקורית? הרי לאתרי האינטרנט כולם כבר נכנסים. את חנויות הגאדג'טים כולם כבר מכירים. אז איך בכל זאת נוכל להפתיע?
אפשרות אחת היא לנסות לעשות סימולציה. לנסות להיכנס לראשו של בעל האירוע. לנסות להיזכר בפרטים קטנים מחיי היום יום שלו ולחשוב מה היה יכול להתאים לכם לו הייתם במקומו. למשל, אם החבר ידוע כחובב סקטבורד מושבע. נסו לתאר לעצמכם מה הייתם רוצים אתם כמתנה במקומו. אם הייתם רוכבים על הסקטבורד ביום חם מה הייתם רוצים שיהיה לכם ו"התקמצנתם" לקנות לעצמכם.
אפשרות אחרת היא לרכוש מוצר כלשהו ולהוסיף לו נימה אישית. רעיונות למתנה מקורית יכולים בהחלט גם להיות גם העניין הנוסף שתוסיפו למתנה. אפשר למשל להוסיף עוגיות שנאפו על ידיכם במיוחד לתוך צנצנת מדהימה שרכשתם בחנות לא יקרה.
חשבו על כך, רעיונות למתנה מקורית יכולות להיות עניין פשוט למדי. 

Leave a Reply