מתנות מקוריות ליום הולדת / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות מקוריות ליום הולדת

יום הולדת – סיבה למסיבה ולחגיגה. אבל כמו תמיד נשאלת השאלה המטרידה מה נקנה לה או לו מתנה?

כולם מחפשים מתנה מקורית – בן, בזאת שיזכרו, כזאת שתזכיר אתכם, כזאת שתכנס לליבו של מקב המתנה.

היום, בעידן בו רב האנשים חשופים באמצעות אתרי אינטרנט שונים. בעידן בו רב האנשים משתפים האחד את השני ואת חבריו בחוויות שעברו – יש מקום לחשוב על רעיון למתנה מקורית הקשורה לחוויות הללו.

למה בעצם? כי מן הסתם הדברים הללו חשובים למי שפרסם אותם ברבים. המפרסם רצה שעוד אנשים יהיו שותפים לחוויה שעבר.

אז אם עוצמת החוויה היא כזו אפשר לגזור ממנה רעיון למתנה מקורית ליום הולדתו. אם הפרסום עשה את המפרסם מאושר אז להפוך את זה למתנה – יכול להיות רעיון מקורי למתנת יום הולדת.

תנה כזו תרגש את מקבלה כי היא למעשה תהפוך את השיתוף שלו למשהו ממשי יותר – משהו שתמיד יהייה בהישג יד ועין.

בחרו תמונות שבחר בעל יום ההולדת לשתף בהן את חבריו – מסרו אותה לאתר או חנות המתמחה בהפיכתה לפסיפס של תמונות והרי לכם מתנה מקורית ליום ההולדת.

למה מקורית? כי אתם בחרתם את התמונות שרציתם? תגידו כל אחד יכול לבחור ולהכין קולאז. התשובה היא נכון אבל הבחירה שלכם, היא הבחירה הייחודית המקורית שלכם. לא כולם יבחרו באותן תמונות. כל קולאז יראה שונה. ואם זו לא מתנה מקורית ליום הולדת – אז מהי מתנה מקורית ליום הולדת?

רעיון מקורי נוסף למתנת יום הולדת הוא  הדפסה של תמונה על גבי ספל שבכל פעם שמקבל המתנה ישתה בה משקה חם התמונה תופיע. לכאורה מדובר בספל שאין עליה הדפס אבל החום חושף את ההפתעה. זוהי מתנה מקורית במיוחד ליום הולדת משום שברגע הראשון שמקבל המתנה מתבונן בספל הוא אינו מבין איזו מתנה זו.

Leave a Reply