בחירת מתנות מקוריות - שוב אתם שוברים את הראש?! / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

בחירת מתנות מקוריות - שוב אתם שוברים את הראש?!

יש אנשים שעבורם הרגע בו יצטרכו לחפש מתנה עבור אדם קרוב, בן משפחה או חבר, הוא רגע מאיים ומלחיץ שמהווה מטרד ועול. התהליך כולו עשוי להיות התנגשות בין כמה רצונות: הרצון להעניק לאותו אדם מתנה שימושית, יפה, מיוחדת ואיכותית, הרצון להביע כלפיו את ההערכה ואת שלל הרגשות והרצון לעבור את התהליך בשלום, ולמצוא מתנה טובה שכזו מהר, בקלות ומבלי לקרוע את הכיס. אז מה עושים?

בחירת מתנות - כבר אין סיבה להילחץ

כיום, בשל הביקוש הרב למתנות שיהיו הן איכותיות, הן שימושיות, הן מקוריות והן מתאימות לכל כיס, ניתן בקלות למצוא מתנות שעונות על כל הפרמטרים שהצבתם לעצמכם, ואף יותר. איך? בעזרת שילוב של תמונות במתנה. שילוב שכזה מהווהמתנה מקורית , מרגשת, אישית ומקורית גם יחד. במקום לקנות עוד מוצר יקר ובלתי שימושי, או עוד פריט שלא יעורר שום רגש, השילוב של מתנה עם תמונה הוא קלף מנצח: מצד אחד מוצר שימושי לבית או למשרד, ומצד שני תמונות אישיות, שנעים להביט בהן וליהנות מהתחושות החמימות, הנוסטלגיות והמרגשות שהן מייצרות. לא משנה אם המתנה מיועדת לבת או בן זוג קרוב, להורים, לילדים, לחברים או אפילו לבוס מהעבודה - אין אדם שיישאר אדיש מול מתנה המשלבת את תמונותיו היפות והבלתי נשכחות בתוכה

תמונה על קנבס במבחר עיצובים

מתנה עם תמונה - השילוב המנצח למתנה מושלמת

למעשה, שילוב של תמונה במתנה יכול לבוא לידי ביטוי בשלל מוצרים ואפשרויות: החל משעון קיר מיוחד, המשלב תמונות של האדם לו מיועדת המתנה, עבור במעמד עץ מסתובב לתמונות אישיות, דרך שעון בצורה של ספר, המאפשר שילוב של תמונה אישית, לוח מגנטי לקיר שמורכבות בתוכו מספר מסגרות תמונה, ועד לשעון דיגיטלי עם מסגרת לתמונה בתוכו, בשלל עיצובים, גדלים ואפשרויות. לאחר שתבחרו את המוצר, תבחרו את התמונות הנכונות עבורכם, אלו שאינן מטושטשות, ומצליחות להעביר רגע מיוחד או מייצגות אדם יקר וקרוב אל הלב. לאחר הבחירה מתבצעות סקיצות של התאמה בין התמונות ובין המוצר תוך הקפדה על מיקום התמונות בצורה חכמה והרמונית.ברגע שתבינו, כי הדרך הנכונה ביותר לרגש ולשמח מישהו קרוב היא בעזרת שילוב של תמונות עם מוצר שימושי ומעוצב, תעמוד בפניכם בחירה מתוך מגוון האפשרויות הרחב. תהא הבחירה שלכם אשר תהא, דעו כי המתנה שהזמנתם תגיע כבר מודפסת, התמונות ישובצו במקום הנכון, המתנה תיארז באריזה מהודרת וחגיגית והמשלוח יתבצע בחינם לכל מקום שרק תרצו ברחבי הארץ. תארו לעצמכם את פניו הנדהמות של האדם היקר לכם, כאשר הוא יפתח את המתנה המיוחדת שהכנתם עבורו, ויגלה כמה הוא חשוב ויקר לכם.

 

Leave a Reply