מתנות מקוריות – כמה רעיונות / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות מקוריות – כמה רעיונות

מתנות לחג, מתנות לחנוכת בית, מתנות לימי הולדת... יש כל כך הרבה אירועים שבהם מקובל להביא מתנות, עד שנראה שהמתנות מתחילות לחזור על עצמן. כבר אין מתנות מקוריות , כך נראה, פשוט כי כבר ניסו הכל. אז זהו שלא – דווקא זה לחלוטין אפשרי, גם בימינו, לחשוב על מתנה שתהיה מקורית מספיק, למרות שנראה שכולם חוזרות על עצמן. הנה כמה רעיונות מקוריים שיעזרו לכם לבחור מתנות מקוריות:

הגשמת חלום ליום

תחשבו איזו מתנה מדהימה זו הייתה יכולה להיות לו רק יכולתם להגשים למישהו או מישהי חלום ליום אחד. מה שמסתבר הוא – שזה לחלוטין אפשרי! יש מספר ארגונים וחברות שמציעים שירותים מיוחדים שמאפשרים לכם לרכוש יום אחד של הגשמת חלום ספציפי – לדוגמה, להיות טייס ליום אחד, וללמוד איך להטיס מטוס; להיות נהג מירוץ ליום אחד; צלילה; שיט; ועוד...

ציור אישי

עוד רעיון למתנה מקורית וטובה יכול להיות ציור אישי שמוקדש במיוחד לחתן\כלת האירוע. מותר לפעמים להיות קצת מגלמונים ולשמוח שיש לנו ציור בעבודת יד במיוחד בשבילנו, ואולי גם אפילו לתלות אותו בבית, כדי שכולם יראו אותו ויתפעלו. לאלו מבינינו שקצת פחות מגלמונים אולי תתאים דווקא קריקטורה – גם קריקטורות של חתן\כלת האירוע לעתים יתקבלו בברכה, בעיקר בימי הולדת, שנהוג לתת בהם מתנות מותאמות אישית.

יום ספא

או שאתם יכולים לתת כמתנה הפסקה מפנקת מהחיים ומהדאגות הרגילות שלהם. מגוון אתרים ומקומות כיום מציעים סוגים שונים של פינוקי ספא. חבילות ספא כאלו בדרך כלל כוללות יום שלם של טיפולים ומסאג'ים, שאחריהם בטוח שמקבל המתנה יהיה מרוצה ומאושר קצת יותר.

מתנות רומנטיות?

איך מביאים מתנות מקוריות רומנטיות? במידה ואתם רוצים לשמח את בן\בת זוגכם לכבוד יום ההולדת, או לחגוג את יום השנה שלכם, אתם רוצים מתנה משותפת, ששניכם תוכלו ליהנות ממנה. במקרים כאלו, של מתנות רומנטיות, כדי להיות מקורי מומלץ לאו דווקא להביא מתנה חומרית, אלא מתנה שהיא למעשה חוויה שתישאר אתכם כל החיים – חופשה זו דוגמה נפוצה, אם כי לא מקורית במיוחד.