מתנות מיוחדות / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות מיוחדות

מי לא מחפש להיות האחד והיחיד שמביא תמיד את המתנות המיוחדות ומפתיע? ולחילופין, מי מאיתנו לא רוצה להיות מופתע ולקבל בימי הולדתו ובשאר אירועים משמחים אחרים מתנות מיוחדות. מתנות שנתנו עליהן את הדעת, מתנות יצירתיות שהשקיעו בהן מחשבה רבה.
מתנות מיוחדות לא חייבות להיות בהכרח יקרות או גרנדיוזיות. הן יכולות להיות פשוטות, לא יקרות אך מפתיעות. זה לא ממש עניין פשוט ולעיתים עלינו "לשבור את הראש", להשקיע מחשה ולנסות לקלוע למטרה.
מתנות מיוחדות הן מתנות מאוד ספציפיות. מתנות שיכולות להתאים לאדם אחד בלבד. לאדם היקר אשר חפצת ביקרו.
אפשר כמובן למצוא מגוון רחב ומגוון במיוחד באתרי האינטרנט . לרעיונות ולהצעות אין גבול ואפילו  את השמים כבר חצו עם הרעיונות למתנות מיוחדות כשהציעו לטוס לחלל.
כן, אם כך, השמיים מזמן כבר לא הגבול.
אם אתה בעניין היצירתי , רצוי להוסיף למתנה את הטו'יסט שלך. למה הכוונה?
מתנות מיוחדות הן מתנות בעלי אופי אישי. נאמר ורכשתם צנצנת יפה או כלי הגשה יפים. כיצד תוכלו להפוך אותם למתנות מיוחדות? העניין הוא פשוט ואף לא מסובך. כל שעליכם לעשות הוא לאפות! כן, לאפות. אפשר למלא את הכלים בממתקי  אפייה הידועים לכם כחביבים על בעל השמחה והרי לכם מתנות מיוחדות. גם קניתם כלי נחמד והכי חשוב- הוספתם לזה את הטו'יסט האישי שלכם. כוונתם את המתנה באופן אישי לב לבעל השמחה שיבין שהשקעתם מחשבה רבה בקניית המתנה.
יש הרבה רעיונות טובים אחרים. כל שעליכם לעשות הוא "לגנוב" רעיון ולהוסיף לו את הפן האישי שלכם. זה לא חייב להיות יקר ולעיתים זה אף זול יותר. אולם יש בכך את הזמן והנשמה שהשקעתם. בעל האירוע מיד ישים את ליבו למתנות המיוחדות שקבל מתוך ערמת כרטיסי הברכה וה"גיפט קארד" שיקבל.

Leave a Reply