מתנות לסבא מתנות לסבתא מתנות תמונה מקוריות במחירים מפתיעים / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות לסבא מתנות לסבתא מתנות תמונה מקוריות במחירים מפתיעים

מחפשים מתנה מקורית ומפתיעה עם משמעות? חוגגים לסבא או לסבתא יום הולדת?
מבחר ענק של מתנות תמונה מקוריות ומפתיעות ליום הולדת של סבא ושל סבתא

אנו בפיקאפיק מתנות תמונה מציעים מתנות תמונה אישיות ופרסונאליות עם הדפס ישירות על גבי מבחר מוצרים והכול ב-100% התאמה אישית! .

מתנות מקוריות לסבתא
מתנות לסבתא, עבור רבים נחשבות למשימה לא פשוטה בעליל ובמיוחד אם גם לכם נמאס מעוד עציץ סטנדרטי או קערת זכוכית לקישוט בית סבתכם. אם גם אתם מחפשים מתנות לסבתא מקוריות שאכן יצליחו לרגש את סבתא אין לנו ספק שבאתר פיקאפיק תמצאו את מבוקשכם ביתר קלות. עם המתנות האישיות שמוצעות באתר, תוכלו להביע את הערכתכם ואהבתכם הרבה כלפי סבתא. המתנות מגיעות כולן עם תמונות מודפסות לצד הקדשה אישית המודפסת ישירות על גבי המוצר הנבחר. בין המתנות תוכלו למצוא כריות עם תמונה והקדשה אישית במגוון גדלים משתנים, ספל הפלא החושף תמונה אחרת בכל מזיגה של מים חמים לתוכו ועוד מתנות רבות ומפתיעות לסבתא.

מתנות מקוריות לסבא
מתנות לסבא ובכלל לגיל השלישי מהוות אתגר לא קטן עבור הנכדים והילדים שבנינו. מה ניתן להביא לבן אדם שכבר יש לו הכל הנמצא במיטב שנותיו ונוהג לרוב להעניק לבני משפחתו ואף פעם לא דורש לקבל דבר לעצמו? מתנות לסבא מחייבות אותנו להשקיע מחשבה ולהעלות על הפרק מספר שאלות על מנת למצוא את המתנה המוצלחת והמרגשת ביותר. אתר פיקאפיק מזמין אתכם להתרשם ממגוון מתנות עם משמעות וערך מוסף המגיעות לצד תמונות והקדשה אישית אשר מודפסת ישירות על גבי סוג המוצר הנבחר. באתר פיקאפיק תמצאו מגוון מתנות תמונה כמו למשל פסיפס תמונות משפחתי המודפסות על גבי קנבס, עץ תמונות במגוון סגנונות ועיצובים מרשימים ועוד רבים..

Leave a Reply