מי לא אוהב מתנות? / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מי לא אוהב מתנות?

יום נישואין הוא הזדמנות מיוחדת להביע הערכה והוקרה האחד כלפי השני. ביום זה חוזרים שוב לאותו תאריך שבו נהייתם זוג ומתמלאים בשמחה והתרגשות על עוד שנה שלכם יחד.

כיצד ניתן להביע הערכה והוקרה למי שאתם אוהבים באמת?
מתנה היא דרך טובה להביע הוקרה והערכה כלפי מי שאתם אוהבים באמת. אין אדם שלא אוהב מתנות והפתעות במיוחד בימים המשמעותיים בחייו וממי שהוא באמת מחבב.
ולכן, רצוי לבקר בחנויות מיוחדות למתנות, זרים, סידורים מיוחדים ועוד בשביל להתרשם מהשפע, האפשרויות, המחירים והשילוב בין סוגי המתנות.
לרוב בוחר או בוחרת המתנה מכירה את הטעם האישי של בן או בת זוגה- צבעים נבחרים, טעם  מועדף בשוקולדים, פרחים אהובים במיוחד ועוד.
באילו מתנות ליום נישואין ניתן לפנק את בן או בת הזוג ביום נישואין?
לאישה- ניתן לשלב זרים של כלי בית או כלי מטבח משובבי עין (כאלו שתמיד היא אמרה שהיא חולמת שיהיו לה) חלוק מגבת מפנק עם שם חיבה רקום באותיות מוזהבות, בושם יוקרתי, שוקולדים מהסוג המובחר, ספל קפה עם תמונה פסטורלית שלכם מודפסת עליה, ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.
לאיש- ניתן לקנות בושם יוקרתי, עניבה, עט איכותי, חלוק מגבת רקום, או כל רעיון או פריט שאתם יודעים שהוא זקוק להם.
וזהו ?
פרט נוסף קטן אבל חשוב מאוד, רצוי לצרף למתנה כרטיס ברכה של כמה ברכות ואיחולים שלכם : .....ביחד שנים רבות נעימות וטובות. או תמשיך\כי להיות הבעל\האישה הכי הכי שיש, או איזה נס שהתחתנתי עם אדם כמוך...
הניסיון מוכיח כי יותר מהמתנה חשובה הברכה לא פחות ואף יותר, ומה שנישאר בזיכרון אלו המילים היפות שזכיתם לקבל מבן\בת הזוג ביום המיוחד.
לתת בעצמכם או לשלוח עם משלוחן?
כדאי מאוד לתת את הדעת על נתינת המתנה. בחנויות מתנות מובחרות ישנו משלוחן שעליו מוטלת המשימה להעביר את המשלוח לכתובת המתאימה, לפעמים תעדיפו דווקא אתם להפתיע את בן\בת זוגכם ולהביא את המתנה בעצמכם.
במה שלא תבחרו, זכרו! יום נישואין הוא הזדמנות שחוזרת רק פעם בשנה והיא מציינת את היום המיוחד שבו בחרתם להמשיך את חייכם יחד.
אל תחכו לרגע האחרון, פנו אלינו עוד היום ותתרשמו מהשפע הרחב שיש לנו להציע לכם.

Leave a Reply