מתנה מקורית ליום נישואין / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנה מקורית ליום נישואין


חגיגה של יום נישואין היא כמו חגיגה של יום הולדת – רק משותפת לשני אנשים. את יום הנישואין נהוג שמציינים בני הזוג אבל במשפחות רבות גם המעגלים הקרובים מצטרפים לחגיגה.

כמו בכל חגיגה, גם ביום זה מתחילות לרוץ המחשבות. מה נקנה להם, מה נקנה להם, מתנה.

הרעיון הוא להביא מתנה מקורית אבל שלא תגזול לנו את כל היום.

מתנה מקורית ליום נישואין יכולה בהחלט מתנה שמציינת את מתעדת את שני בני הזוג. עם או בלי המשפחה המורחבת.

מתנות מקוריות מהסוג הזה ליום נישואין יכולות בהחלט לכלול משהו זהה לשני בני הזוג.

מחזיק מפתחות בצורת לב עליו מופיעות תמונות של בן –בת הזוג או של שניהם.

היום, בעידן הפייסבוק – כשכל אחד חושף את תמונותיו ותמונות בני משפחתו – ברור לנו שזה משהו שאכפת לו ממנו ולכן אפשר לעשות בתמונות הללו שימוש ולתת להן פומביות.

לכן, מתנה מקורית נוספת ליום נישואין יכול להיות שעון קיר ועליו קולטז' תמונות של המשפחה או בני הזוג. את השעון יוכל מקבל המתנה לתלות בבית או במקום העבודה – לראווה למען יראו כולם. הרי אם כבר אנו חושפים באמצעות האינטרנט אין סיבה שלא לחשוף במקום העבודה.

הרבה אנשים מכניסים למחשב בעבודה, כתמונת רקע את תמונת בני משפחותיהם ולכן כרעיון נוסף למתנה מקורית ליום נישואין תוכלו  לטבוע את תמונת המשפחה או בני הזוג על אבן קריסטל שתוצב על שולחן העבודה –אף אחד לא יתעלם מזה.

ואם תרצו משהו קטן יותר הרי שתוכלו על אותו עקרון, של הדפסת תמונות שונות על גבי תחתיות לכוסות. במקרה זה גורם ההפתעה יהייה מעניין מאחר ועל כל תחתית תוכלו להדפיס תמונה אחרת. גם זה רעיון מקורי ליום נישואין.

לסיום תוכלו גם באמצעות הפוטושופ לעשות משחק של גזירת ראש והצמדה לגוף אחר – כך שהמתנה יכולה להיות מקורית עוד יותר ויצירתית במיוחד.
העיקר שיהייה יום נישואין שמייח.

Leave a Reply