לבחור מתנה לחבר הכי טוב / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

לבחור מתנה לחבר הכי טוב


הנה שוב מגיע תאריך יום ההולדת של החבר הכי טוב שלכם, וגם השנה כמו בכל שנה אתם צריכים לקנות לו מתנה מפנקת. הבעיה היא שלא פעם קניית מתנה לגברים היא משימה קשה, שלא לומר בלתי אפשרית ממש, שדורשת מכם להשקיע הרבה מחשבה ולא פעם גם הרבה כסף וזמן על מנת לשמח את החבר הכי טוב שלכם.
לאחר שכל שנה אתם בטוחים שמצאתם עבורו מתנה נפלאה ככל שחולפות השנים קשה יותר לחשוב על רעיונות מקוריים למתנות ועל מתנות שעוד לא קניתם עבורו . אנשים רבים מוותרים על הנסיון לקנות מתנה ועל התסכולים הרבים ומזמינים אתהחבר הכי טוב שלהם לכוס בירה בפאב או לארוחה טובה במסעדה .
 רעיונות עבור מתנה לחבר הכי טוב
 אם בכל זאת אתם רוצים לקנות מתנות לחבר הכי טוב שלכם ואתם לא רוצים רק להזמין אותו למסעדה או למשקה חריף הנה כמה רעיונות למתנות עבור גברים. הרעיון הראשון הוא לקנות לו שעון. אם ידכם משגת אתם יכולים לקנות לו שעון יוקרתי או שאתם יכולים לקנות לו שעון ספורט אשר מודד את הדופק .
 גברים רבים אינם אוהבים תכשיטים אך ישנם גברים שאוהבים מאוד תכשיטים. אם החבר שלכם אוהב תכשיטים אתם יכולים לקנות לו טבעת גברית יפה מכסף או לקנות לו צמיד מיוחד. ישנם תכשיטים גבריים מאוד ומרשימים מאוד, מזהב, מכסף וגם מאבנים טובות, שיכולים לשדרג את ההופעה של כל גבר .
 בושם משובח יכול גם הוא להיות מתנה לחבר . אל תשכחו לצרף פתק החלפה לבקבוק הבושם כדי שהוא יוכל להחליף אותו אם הריח לא כל כך מוצא חן בעיניו. מתנה נוספת שאתם יכולים להעניק לחבר שלכם הוא עט נובע יוקרתי. זוהי מתנה שגברים רבים היו שמחים לקבל ולהשוויץ בה במשרד מול עמיתיהם לעבודה .
 רעיון נוסף עבור מתנה לחבר הכי טוב
 בקבוק אלכוהול משובח יכול להיות מתנה נחמדה מאוד. אם החבר שלכם אוהב יין קנו לו יין אדום ואיכותי ואם הוא אוהב שתייה חריפה יותר קנו לו בקבוק וויסקי ישן ונחשב או בקבוק אחר של השתייה החריפה האהובה עליו .
 מתנה לחבר

Leave a Reply