איך תבחרו מתנה לחבר? / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

איך תבחרו מתנה לחבר?


מרבית האנשים אשר נאלצים לקנות מתנה לחברה טובה מצליחים במשימה בקלות רבה. מדוע? משום שלנשים בדרך כלל קל מאוד לקנות מתנה. ניתן להעניק להן יום כיף אל מכון ספא, ערכת טיפוח מפנקת לגוף או כמובן תכשיטים שכל אישה תקבל בברכה. גם תיקים, ארנקים, בגדים והלבשה תחתונה הם מתנות נהדרות.

עם זאת, לגברים קשה הרבה יותר לקנות מתנות. נדמה כי יש מספר מצומצם יותר של מתנות אשר מתאימות לגברים מאשר מתנות אשר מתאימות לנשים. לכן, אם אתם מכירים את אותו חבר כבר כמה וכמה שנים סביר להניח שבשלב מסויים ייגמרו לכם הרעיונות למתנות שתוכלו להעניק לו לכבוד יום ההולדת הקרוב שלו.

אם כן, איך בכל זאת תוכלו לבחור מתנה לחבר? נסו לחשוב מחוץ לקופסא ואל תחשבו רק על מתנות שגרתיות שיכול להיות שהוא קיבל כבר פעמים רבות במהלך חייו. כמו כן, התחשבו באופי של החבר על מנת לבחור לו מתנה. אם הוא הרפתקן אתם יכולים לקנות לו לדוגמא צניחה חופשית יחד עם מדריך או מתנה מלהיבה אחרת.

רעיונות עבור מתנה לחבר

כאמור לעיל, מתנות לחברים הרפתקנים, כאלו אשר אוהבים מאוד אדרנלין ופעולות מלהיבות, לא תתקשו להעניק להם. מתנות אלו כוללות לא רק צניחה חופשית אלא גם כמה שעות טיסה על מטוס קל, דאייה על דאון, סקי מים, קורס השטת יאכטה או משחק פיינטבול מסעיר עם כל החברים יכולים להיות מתנות נפלאות.

לא כל הגברים אוהבים אדרנלין ואוהבים ספורט וגם לגברים אלו תוכלו למצוא מתנות נהדרות. כל גבר צריך בקבוק בושם טוב כך שזוהי בהחלט מתנות לחבר שיכולה להיות נהדרת. גם חולצה יפה ואלגנטית או חגורה נאה מעור יכולה להיות מתנה נחמדה. מתנה אישית יותר יכולה להיות תחתוני בוקסר מצחיקים.

רעיון נוסף עבור מתנה לחבר

אם החבר שלכם אוהב את החיים הטובים אתם יכולים לקנות לו מתנה גברית במיוחד כמו בקבוק וויסקי משובח  או מארז מהודר של כמה סיגרים. אלו הן מתנות אשר מתאימות לגברים שכבר יש להן הכל אך הן עדיין מעידות שהשקעתם בו מחשבה והענקתם לו מתנה נאה.

רעיון מקורי נוסף למתנת יום הולדת הוא  הדפסה של תמונה על גבי ספל שבכל פעם שמקבל המתנה ישתה בה משקה חם התמונה תופיע. לכאורה מדובר בספל שאין עליה הדפס אבל החום חושף את ההפתעה. זוהי מתנה מקורית במיוחד ליום הולדת משום שברגע הראשון שמקבל המתנה מתבונן בספל הוא אינו מבין איזו מתנה זו.

Leave a Reply