מתנה לחבר- כל מה שהוא אוהב / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנה לחבר- כל מה שהוא אוהב

מתנה לחבר יכולה להיות המון דברים, היא יכולה להיות מתנה זוגית, משהו ששניכם יכולים לחלוק, למשל להזמין לשניכם טיפול זוגי בספא ששניכם תעריכו, או מתנה שמיועדת רק לו והיא יכולה לסמל משהו עבורו, או משהו שמזכיר לו אירוע מיוחד, בכל מקרה מתנה לחבר היא מתנה מיוחדת שתיבחר על ידך עם כל תשומת הלב שלך בפנים. כשאת מחפשת מתנה בשבילו אין לו מושג וחצי מושג מה את הולכת לקנות לו, כי בנות איכשהו יודעות תמיד מה המתנה הנכונה עבור החבר שלהם, הן אולי תתייעצנה עם חברה טובה, אבל לרוב הן כבר יודעות בדיוק מה הן הולכות לקנות.

משהו במיוחד ליום ההולדת שלו

יום הולדתו מתקרב ועדיין אין לך מושג מה לקנות לו, תמיד תוכלי לשוטט באינטרנט ולקבל רעיונות כי יש שם המון, אבל סביר להניח שאת המתנה שלו כבר תכננת מראש, אולי איזו חולצה יפה שהוא ראה בחנות ונורא אהב, אולי איזה משחק לסוני פלייסטיישן שלו שהוא חיכה שיגיע לארץ ואולי תעדיפי מתנה שכל פעם שהוא יראה אותה הוא ייזכר בך בחיוך, כמו שעון יד עם הקדשה מיוחדת עבורו. קחי בחשבון שבנים תמיד מעדיפים משהו שימושי על פני סתם חפץ שיעמוד בלי תכלית. אם למשל חבר שלך לפני גיוס יש המון דברים שימושיים שתוכלי לקנות לו בשביל לפנק אותו.

מה למשל?

כרית חימום שיוכל להתכרבל איתה בשק השינה שלו כשקר, פנס שיש לו כמה שמתפרק והופך לכל מיני כלים, גופייה עם הקדשה במיוחד בשבילו, שכל החבר'ה יקנאו ועוד כל מיני דברים מגניבים שיש, צריך קצת לחשוב וזה כבר יבוא לך לבד. אם תרצי אנחנו נוכל לעזור לך לבחור, את יכולה לספר לנו קצת עליו ואנחנו יכולים להתאים לו מתנה שאפילו לא חשבת עליה.מתנה לחבר לא חייבת להיות עסק מסובך אנחנו יכולים להקל עלייך אם תרצי להתייעץ, יש לנו כמה רעיונות שיכולים לתת לך כיוון ואנו יכולים להראות לך כל מיני דברים שמהם את יכולה להרכיב לו מתנה אישית.

Leave a Reply