מתנה מקורית לגבר / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנה מקורית לגבר

הדעה הרווחת שקל יותר לרצות לב של אישה עם מתנה היא, מה לעשות ברובה נכונה. קנה זר  פרחים, חפיסת שוקולד או אם תרצה להשקיע יותר לך על בושם והרי פניה של האישה זורחות.
לגבר, כך חושבים הרבה אנשים, קשה יותר לקנות מתנה מקורית.

אבל לא כך הענין באמת. גבר , אישה, כולם היום אוהבים משהו קצת שונה , משהו אחר. יחד עם זאת דברים שמעלים חיוך על השפתיים, בכל פעם שנתקלים בו מחדש – הוא תמיד טוב. בטח שלגברים שבחבורה.

אז יש לנו פרוייקט ואנחנו צריכים לחפש מתנה לגבר. חלילה לנו מלחטוא – גם אנחנו חייבים שהמתנה תהייה מתנה מקורית לגבר שלנו או לגבר שהזמין אותנו.

אם מדובר בבן זוג או בקרוב משפחה הרי שמתנה מקורית לגבר האהוב יכולה להיות משהו שמזכיר בית, שמזכיר קשר שמזכיר מערכת יחסים.
מערכת יחסים לא חייבת להיות מערכת בין זוג אוהבים אלא גם מערכת יחסים במשפחה. הורים, ילדים, נכדים.

מתנה מקורית לגבר לא חייבת להיות משהו בומבסטי ויקר. מחזיק מפתחות עם תמונת הילדים, הכלב, החתול יכולה להיות מתנה צנועה אבל מקורית.

שעון קיר ועליו מתנוססת תמונה או קולאז של תמונות הקשורות לדברים שהגבר המקבל את המתנה אוהב יכול להיות רעיון מקורי למתנה מגבר. למה? מאחר ושעון כזה אפשר לתלות בחדר בבית אבל גם בחדר במשרד. בכל פעם שהעיניים נשאות לשעון לבדוק מה השעה הרי שהתמונה תעלה חיוך. החיוך יוביל למחשבה על המתנה המקורית שהצלחתם למצוא לגבר שלכם.

מתנה מקורית לגבר יכולה להיות גם הדפס על קנבס של כמה תמונות מהטיול האחרון.

הרעיון הכי מקורי במתנות מסוג זה לגברים שבחבורה הוא שהביצוע איננו מטריח אתכם והמתנה יכולה להגיע באמצעות שליחות. בלחיצה על כמה מקשים במחשב, הקשה של כרטיס אשראי והופ מצאתם מתנה מקורית לגבר  החוגג או המופתע.

Leave a Reply