מתנות לגבר - מחשב נייד / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות לגבר - מחשב נייד

מחשב נייד יכול להוות מתנה מושלמת לגבר. אם לגבר שלך אין עדיין מחשב נייד, או שהמחשב הנייד שלו ישן וביתי, קני לו במתנה מחשב חדיש והפכי אותו לגבר המאושר ביותר בשכונה. ניתן לרכוש מחשביים ניידים משוכללים ויקרים, אך ניתן לרכוש מחשב נייד גם במחיר סביר בהחלט. כמו כן, אפשר לקנות מתנות לגבר בצורת אביזרים נלווים למחשב כמו עכבר אלחוטי, מצלמת רשת, סורק קטן, דיסק און קי, ועוד מגוון גדול של מוצרי מחשב נלווים. מומלץ לערוך סקר ולהשוות מחירים. תגלו שיש פער עצום במחירי מחשבים ואולי גם תעלו על מבצע מצוין .

מתנות לגבר עצמאי

נכון שבימינו אפשר לקנות הכול או להזמין איש שירות שיבצע את העבודה הנחוצה. אך קיימים עדיין הרבה גברים שמאוד אוהבים לתקן ולשפץ במו ידיהם. בחנויות עשה זאת בעצמך תוכלו למצוא מגוון מוצרים כמתנה לגבר המשפץ. מתנה נפלאה לגבר משפץ היא אולר לדרמן מפואר עם הרבה פונקציות מועילות  שאפשר להשוויץ בהן . מתנה נהדרת נוספת יכולה להיות תיק עם כלי עבודה טובים, מסור חשמלי מקצועי , פנס ראש מקצועי עם נורת לד ועוד ...

מתנות לגבר שמרבה לטוס

היום בעידן ההיי-טק גברים רבים עובדים במשרות הדורשות מהם לטוס מספר פעמים בשנה. כמה שהדבר נשמע טוב, לטוס הרבה למטרות עסקים זה לא תענוג  גדול עבור הגבר ובטוח שלא למשפחתו. אז פנקי אותו במתנה שתקל עליו את הנסיעות הארוכות מחוץ לבית ותזכיר לו כמה שהוא חשוב לך. תוכלו לרכוש עבורו אבזרי נוחות איכותיים לטיסה כמו כיסוי עיניים, כרית מתנפחת לצוואר ואטמי אוזניים נוחים . אפשר גם לקנות לו נרתיק נוח וטוב לכסף, ארנק למסמכי הטיסה כמו דרכוןוכרטיסים, תיק רחצה, נרתיק לעניבות, משחקים עם מסך מגע לטיסות, מחזיק מפתחות עם תפילת הדרך ועוד .

Leave a Reply