מתנות מקוריות לאישה, עניין של תשומת לב! / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות מקוריות לאישה, עניין של תשומת לב!

נשים, נשים, נשים- זה הרבה יותר קל ממה שזה נשמע. מאוד קל לשמח את האישה. מעט תשומת לב בבחירת המתנה הנכונה ואין יותר שמחה ממנה. אבל לקנות מתנה, רבותי, זה לא העניין. העניין העיקרי הוא בבחירת  מתנות מקוריות לאישה. יש להטיל ווטו על מתנות נדושות ועל מתנות שנקנות כלאחר יד וללא תשומת לב.
זה לא בהכרח קשה, זה גם לא תמיד קל. אבל זה תמיד שווה את התגובה וההרגה הטובה של מקבלת המתנה. צריך להיות יצירתי, לצאת מהקופסא ולנסות להיזכר בדברים הקטנים שיכולים לרמז לך על אהבותיהן וגחמותיהן של הנשים להן אתה רוכש את המתנה.
אז מהן מתנות מקוריות לאישה? לא תאמינו, זה יכול להיות הרבה יותר חשוב ממה שחשבתם.
רעיון נחמד למשל הוא לרכוש מתנה כמו אביזר כלשהו ( נשים מאוד אוהבות אקססוריז כידוע) העטוף באריזה מדהימה עם ממתק מיוחד הידוע כחביב על מקבלת המתנה , המוצמד לנייר האריזה.
יש אינספור רעיונות בנושא מתנות מקוריות לאישה. נכון שזה הרבה יותר קל להיכנס לחנות כלשהי , לבקש את המוכרת לבחור עבורכם את המתנה ליקירתכם, לבקש אותה לארוז ולצאת שמחים וטבי לב עם המתנה שלא התאמצתם עבורה בכלל. אבל, אין לכם מושג כמה שמחה ואושר תוכלו לגרום לבעלת האירוע אם רק תשקיעו קצת יותר תשומת לב בבחירת המתנה. מיד היא תשים את ליבה לכך שטרחתם לפני הכל לחשוב על הדבר האחד שיכול להתאים רק לה. מיד היא תבין שלמתנה יש הרבה יותר משמעות. שהקדשתם יותר מאשר מספר דקות בחנות וחשבת עליה לא מעט.
מתנות מקוריות לאישה יכולות להותיר רושם רב, לשנות מערכות יחסים ולשמח כל לבב, בעיקר של נשים! 

Leave a Reply