מתנות- גם למבוגרים שבינינו / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנות- גם למבוגרים שבינינו

לא רק ילדים אוהבים מתנות, מבוגרים נהנים מהם לא פחות, ימי הולדת, חגים וסתם בשביל ההפתעה, מתנות הם דבר שמתקבל בברכה, בחגים למשל אנו נוטים להביא מתנות למארחים שלנו, כי ברור שלא נבוא בידיים ריקות, בדרך כלל קונים איזה בקבוק יין טוב, או איזה חפץ נוי לבית כמו וואזה, קערה יפה וגם עציץ מרשים בשביל האווירה, מה שכן חשוב לתת מתנה עם פתק החלפה, במידה והמקבל לא אהב, או שאינו משתמש בסוג המתנה שהוא קיבל, כך הוא יכול לבחור בעצמו.

אם כבר לבחור לעצמו, למה לא תלוש מתנה?

תלושים הם פיתרון אולטימטיבי, לקניית מתנה, הרבה פעמים אנו שוברים את הראש, מה לקנות להוא ומה היא אוהבת ומה להביא לילדים שלהם בני 6 ו-8, במקום לשבור את הראש תלוש שי הוא פתרון מצויין, אפשר לברר אילו חנויות מועדפות עליהם ולהביא להם תלוש לאותה חנות, ככה זה יחסוך לכם את השאלה הקשה מה לקנות והם ישמחו להשתמש בתלוש וללכת לבחור את מה שהם רוצים או צריכים בעצמם, כך גם לא צריך לסחוב שקיות ולדאוג לארוז, או לדאוג שזה לא יישבר במידה וקניתם משהו שביר. בתלושי מתנות ניתן לקנות הכל, חפצי נוי וגם ביגוד והנעלה, אין היום חנות שלא מחזיקה בתלושים.

ואם בכל זאת אתם רוצים לבחור...

יכול להיות שהאדם שלו מיועדת המתנה, מוכר לכם כל כך טוב שאתם יודעים בדיוק מה לקנות לו ומה הוא יאהב, אולי הוא אפילו רמז לכם מדי פעם שהוא היה שמח לקבל חפץ כלשהו, ככה הוא עשה לכם חיים קלים מאוד. אנשים אוהבי ספרים למשל, תמיד ישמחו לקבל ספר טוב מתנה, אין דבר שמשמח אותם יותר מלהוסיף עוד ספר לספרייה העמוסה שלהם, ספר זו מתנה יפה מאוד ולמגוון אין סוף בעצם נותר רק לבחור. אנו נתקלים הרבה פעמים בקושי אצל קונים, לכן אנו משתדלים לעזור ככל שניתן בבחירת המתנה, כי אנו יודעים עד כמה חשוב האדם לו אתם קונים, אחרת לא הייתם טורחים בכלל.

Leave a Reply