מתנה מקורית ומרגשת מזווית קצת אחרת / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מתנה מקורית ומרגשת מזווית קצת אחרת

למצוא מתנה מקורית יכולה להיות משימה לא תמיד קלה, אנחנו נרצה להשאיר חותם ולהראות שהשקענו מחשבה ורגש בבחירה. פסיפס תמונות יכול לענות בהחלט על קרטריונים האלו, שכן הוא מאגד בתוכו גם רגעים יפים ומרגשים וגם מחשבה יצירתית.
מהו פסיפס תמונות?
פסיפס התמונות מורכב מהמון תמונות קטנות, שיוצרות בסופו של דבר תמונה גדולה, אחרת לגמרי. אחת הדוגמאות המפורסמות הוא הפוסטר של בוב מארלי, שעל פניו נראה בוב מארלי אבל אם מסתכלים מקרוב רואים שמה שמרכיב את הפוסטר הוא אוסף גדול של תמונות קטנות מהופעות ומרגעים בחייו.
אם נסתכל על כל תמונה מקרוב נראה שהיא מורכבת מכתמים של צבע, אם נסתכל מרחוק נראה שהתמונה היא בעצם צבע כתם בעצמה, ולכן כשנבנה פסיפס התמונות מותאמים כתמי הצבע של התמונות הקטנות לכתמי הצבע שממנו מורכבת התמונה הגדולה.
תמונה אחת שווה אלף תמונות
בעידן הדיגיטלי כשמכל אירוע או טיול אנחנו יוצאים עם מאות תמונות יפות, שעד עכשיו אם השתמשנו בתמונות למען מתנה מקורית, היינו רגילים לבחור רק כמה מהם שנתלה על הקיר או נדפיס מתנה לחבר, היום מתנה מקורית הרבה יותר היא לכלול את כל התמונות בתמונה גדולה אחת. אם נבחר את התמונה הטובה ביותר מהאירוע ונרכיב אותה מכל התמונות של האירוע, מעבר לתמונה אחת יפה אנחנו נוכל לראות את כל הרגעים המצולמים, נוכל לראות מה בדיוק קרה ומה בדיוק בנה את הרגע המיוחד שבחרנו לתמונה הגדולה.
רעיון למתנה מקורית לכל אירוע
מגוון הרעיונות ומה שניתן לעשות עם הפיספס הוא עצום, אין ספק שזו מתנה מקורית, כיפית ויצירתית שמעבר לכסף מושקעת בה גם מחשבה.
לכבוד השחרור – אוסף של תמונות מהצבא שמרכיבות תמונה של החייל/חיילת.
יום הולדת- אוסף של תמונות של החבר/ה מכל הגילאים שמרכיבות תמונה עדכנית.
יום השנה/נישואין/אהבה- תמונות של הזוג שמרכיבות תמונה שלהם ביחד.
להנצחת אירועים שונים כמו ברי מצווה- אוסף תמונות מהאירוע שמרכיב תמונה של חתן המצוות.

Leave a Reply