מחפש מתנה ייחודית? אנחנו הכתובת! / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

מחפש מתנה ייחודית? אנחנו הכתובת!

אם אתם מחפשים דרך להנציח אירוע כלשהו משמעותי ביותר בדרך מקורית ומיוחדת יותר מהתמונות השגרתיות , אם אתם מחפשים את המתנה הטובה ביותר לאדם אהוב, אם אתם אנשי חינוך שמחפשים מזכרת מקורית לאחר תום תקופה, אם אתם נפרדים ממקום מסוים ומחפשים דרך לבטא את כל החוויות והזיכרונות הטובים שעברתם באותו מקום עם אותם אנשים שבו או אם אתם סתם מעוניינים במזכרת ייחודית ומיוחדת שלא ייתן לאף אחד לשכוח אתכם, הדפסת תמונה או טקסט ייחודיים רק לכם על תמונה או כל פריט ייחודי אחר יספקו את הדבר המושלם עבורכם.

 המתנה המושלמת לכל אדם שחשוב לכם

כיום ניתן להדפיס כל תמונה או טקסט על דובוני פרווה, שעונים, חולצות, תמונות קנבס או אפילו על עוגות. אם אתם מתחתנים ומתחשק לכם להפתיע את הכלה, החתן או האורחים בחולצה מיוחדת שתעצים את האווירה השמחה תוכלו להדפיס חולצה מיוחדת, אם אתם מעוניינים להעניק מזכרת לחבר או חברה מכם, תוכלו להדפיס להם על פריט אישי כלשהו טקסט או תמונה משותפת של שניכם. אם תרצו לעצב לחבר קרוב מתנה ייחודית תוכלו לעצב לו קולאז' תמונות משותפות שלכם על קנבס בכל גודל שתבחרו שמיועד לתלייה בחדר או בל מקום אחר שהוא יחשוק בו. הדפסה על פריטים שונים היא ללא ספק דרך מקורית ומיוחדת להנציח אירועים, לשמח ולהעניק מתנה ייחודית לכל אדם אהוב שאתם חפצים להעניק לו משהו בלתי נשכח מכם.

פיק. אפ המומחים בתחום מתנות מעוצבות

חברת פיק.אפ המומחית בעיצוב מתנות, מעניקה לכם את האפשרות לעצב לעצמך באתר האינטרנט שלנו את עיצוב התמונה או כל דבר אחר שאתה מעוניין להדפיס על מגוון פריטים המוצעים לך.  ישנם מבחר אופציות עיצוביות משכוללות, רקעים במגוון צבעים ועוד, מה שיהפוך את פעולת העיצוב לקלה ונוחה. כמו כן תוכל לעצב את קולאז' התמונות האישי שלך ולאחר עבודה לשלוח לנו ואנו נבצע את עבודות ההפסדה. אם אתה מרגיש שאתה לא מספיק מקצועי לשם העיצוב אנו כמובן נשמח לעמוד לשירותך ולעצב לך את מה שאתה חפץ לעצב על פריט. כל שעלייך לעשות זה לשלוח לנו את הטקסט והתמונות הרלוונטיות ואנו נדאג להפוך לך אותם לפריט בלתי נשכח.

אם אתם מעוניינים ליצור קולאז' תמונות חברת פיק.אפ היא ללא ספק הכתובת עבורכם. היכנסו לאתר האינטרנט שלנו, התרשמו ממגוון הפריטים והעיצובים הניתנים לבחירתכם ובחרו אם לעצב בעצמכם או לתת לנו לסייע לכם. יחד ניצור קולאז' תמונות מעורר התפעלות ובלתי נשכח.