טיפים לבחירת מתנות / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

טיפים לבחירת מתנות

אין זה סוד, כי אחד הדברים הקשים ביותר לגבר לעשות הוא בחירת מתנות וככל שהאדם קרוב לו יותר, כך מסתבר כי בסופו של דבר יותר קשה לו לבחור את המתנה הטובה ביותר. מדובר כמובן במתנות אשר הגבר צריך לבחור לבת זוגו או לבני משפחה אחרים. על מנת לצאת מן המבוכה הנה לכם כמה טיפים לבחירת מתנות אשר בסופו של יום יעשו בדיוק את מה שרציתם – שביעות רצון מלאה של מי שיקבלו אותן .
טיפים לבחירת מתנות לאישה
טיפים לבחירת מתנות לאישה הם הכי קשים כי האישה היא האדם הכי קרוב אליכם. על מנת להיות מקורי ואישי על המתנה להיות מותאמת לאירוע והכי טוב היא מתנה עם תמונה. זה יכול להתאים לכל אירוע ובסגנון שונה. אם אתם עומדים לפני יום הנישואין תוכלו להזמין קולאז' של תמונות בצורת לב עם עשרות צילומים שלכם ושל הילדים. ליום ההולדת שלה תוכלו להביא כרית עם תמונה או כמה ספלי קפה עם תמונות של כולם והיום יש אפילו ספלי קפה שהתמונה מתגלה רק כשאוחזים בו .
טיפים לבחירת מתנות לחבר טוב
חוגגים יום הולדת לחבר טוב ? מחפשים משהו מקורי ? תזמינו לו פאזל גדול עם תמונה של כל החברה' מהמילואים,  ואם החבר בדיוק משתחרר מניתוח בבית חולים תוכלו להזמין עבורו קולאז' עם תמונות של כל החברים והמשפחה המאחלים לו החלמה מהירה. לחבר לעבודה תוכלו להביא כוס קפה גדולה עם תמונה אהובה עליו ולחבר שאיתו אתם יוצאים לנהיגות שטח בסופי שבוע תוכלו להביא מחזיק מפתחות עם תמונה .
טיפים לבחירת מתנות מיוחדות באמת
אם אתם רוצים לשלב מתנות עם תמונות באופן מאד מיוחד ולא שגרתי תוכלו להזמין אבן בזלת עם תמונה. מתנה זו מאד מיוחדת וניתן להציב אותה בסלון הבית גם כאבן מזל וגם כפריט משפחתי אישי. כך גם לגבי קריסטל עם תמונה או מעמד מעץ יוקרתי עם תמונה. הכנסו אל האתר המתאים ותתחילו להזמין את המתנה עם התמונה האישית לאירוע הבא .

Leave a Reply