הרגע הגדול שוב הגיע והפעם את לא מוטרדת ממנו בכלל! / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

הרגע הגדול שוב הגיע והפעם את לא מוטרדת ממנו בכלל!

בכל כמה חודשים ישנו סיבה למסיבה. אם זה יום הולדת ואם זה, שחרור מהצבא, קידום בעבודה, או סתם רגעים מיוחדים אחרים.

בימינו כשכבר נראה שלכולם יש הכול,  ולא נשאר איך להפתיע ואיך לרגש, לבחור מתנות לחבר זו משימה קשה יותר אך לא בלתי אפשרית. עם קצת רצון, מחשבה והרבה אהבה את מוצאת את המתנה הנכונה.
נכון שיש מתנות מאמא, חברים, אחים, דודות וכמובן... סבתות. אבל מתנה מחברה זה מתנה אחרת, שונה, לאדם האחד והמיוחד.
מי כמוך מכירה את חברך באמת טוב ויודעת מה הוא אוהב או שהיה רוצה שיהיה לו...
לפעמים אפילו פריט קטן שהו רצה הרבה זמן ולא ממש מצאתם את הזמן לקנות אותו כמו: אוזניות איכותיות, ארנק עור, מברגה חשמלית, רמקול מזרקה-רמקולים עם מים מרקדים, מאפרה או כל דבר אחר שהוא היה שמח איתו.
בינינו, די לבנאליות! צריך לשנות קצת כיוון, להיות מקורית, בעלת מעוף ויצירתיות. כי הפעם זה אירוע רציני... וחברה טובה כמוך בוודאי תרצה להיות הכי מפתיעה שיש.
באילו מתנות ניתן לבחור?
ישנו כר רחב של רעיונות: מה תגידי על התצלום מהטיול בהודו מודפס על קנבס ענק, או אולי ספל קפה שברגע שממלאים בו מים חמים מתגלה במלוא זוהרו התמונה שלכם על רקע השקיעה.       לאחר שעות של עבודה ומאמץ, אין יותר מזמין מלשבת על ספה המקושטת בכרית מודפסת של תמונה מוצלחת.
חולצה, מכונת תספורת, גביע הוקרה, כלי עבודה,  וכדומה יכולים להיות מתנה מושלמת לחבר הטוב ביותר.
ובשביל לא להתבלבל...
מובן שההיצע הוא רחב מאוד, אין סוף למה שאפשר לקנות. בתחילה רצוי לחשוב מה הכיוון שאת הולכת עליו, מוצר שימושי, אלקטרוני, ליופי, מזכרת, וכו' ולאחר מכן, לנסות להיכנס יותר ויותר לראש שלו, מה באמת ישמח אותו ?
כמה כסף צריך להשקיע?
בכלל לא צריך להשקיע מאות שקלים בשביל להפתיע ולשמח חבר. ישנם מתנות נהדרות בכמה עשרות שקלים בודדות כמו זוג כפכפים, עניבה,גביע עם הקדשה וכדומה.
מתוך שפע האפשרויות שלנו- את מוזמנת להתרשם מהמגוון ולבחור את המתנה הנכונה!

Leave a Reply