איך להרכיב קולאז' תמונות? / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

איך להרכיב קולאז' תמונות?

מה זה בדיוק קולאז'? האם הוא מתאים בתור מתנה? מה הוא צריך לכלול, ממה הוא אמור להיות מוכן, ואיפה בכלל משיגים דבר כזה? כל התשובות כאן:

מה זה קולאז' תמונות?

קולאז' תמונות הוא אוסף של תמונת, בצורות ובגדלים משתנים, שמודפסים יחד על מרקע אחד, כדי ליצור אוסף של כל הרגעים הטובים והיפים בחייהם של מי שמתוארים בתמונות. קולאז' יכולה להיות מתנה מושלמת לשלל אירועים, בעיקר לימי נישואין או לימי הולדת, מכיוון שהם מסייעים להזכיר לחוגגים את הרגעים היפים בחייהם, מבלי שיתפסו לאחר מכן מקום מיותר בבית. זו יכולה להיות מתנה מעולה במיוחד בימים האלו, שבהם האלבומים הישנים נזנחו לטובת תמונות בפייסבוק שקל כל כך להעלות עד שיש יותר מדי מהן וכבר אי אפשר להתמצא בהן.

מה הוא צריך לכלול באופן כללי?

תאספו כמה שיותר תמונות שיכולות להיות בעלות משמעות למקבלי המתנה (התמונות יכולות, אבל לא חייבות, לכלול כולן גם אתכם, נותני המתנה). התמונות יכולות להיות תמונות משפחתיות אם זו מתנה למשפחה, תמונות שנועדו כדי להזכיר את כל הרגעים היפים שלכם יחד עם מקבל המתנה, או תמונות של כל סיטואציה אחרת שמצאתם אותה ראויה מספיק בשביל לזכור ולהזכיר אותה. תמצאו דרך אסתטית והגיונית לסדר את התמונות ביחד, הוסיפו הקדשה אישית, וזהו – אתם מוכנים! ניתן, בנוסף, גם לסדר את התמונות בסדר כזה שיצור מעין סיפור שמסופר בתמונות. מומלץ!

ממה מכינים אותו?

את התמונות וההקדשה בדרך מדפיסים על בד קנבס, מכיוון שהוא עמיד יותר לדברים אלו מאשר מרקעים אחרים להדפסה. תדאגו גם שעל הבד מודפס הקולאז' רק מצבעים איכותיים באמת, שלא יתקלפו או ידהו במהרה.

באילו מקומות אפשר להדפיס קולאז' תמונות כזה?

קיימים בתי דפוס שמתמחים בהדפסות על קנבס. אותם בתי דפוס יכולים להדפיס עבורכם את הקולאז' לבקשתכם, והיתרון הגדול בהם הוא שלעתים קרובות הם גם יכולים לדאוג לעיצוב בעצמם, כך שאתם יכולים לבחור עיצוב מוכן ולהסתייע במומחים לעיצוב גרפי שלהם, מבלי לעשות טעויות בדרך.