איך לבחור מתנה שתהיה גם יעילה וגם מרגשת? / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

איך לבחור מתנה שתהיה גם יעילה וגם מרגשת?

רוצים להביא מתנה למישהו שכבר יש לו הכל, רוצים לרגש ולהתאים מתנה מקורית?
כשמחפשים רעיון מקורי למתנה יש כמה דברים שנרצה להתחשב בהם, הינה מדריך קצר איך להתאים מתנה מקורית ואישית עם מעט השקעה ומחשבה.
מתנה מותאמת בול
קודם כל נרצה להתאים את המתנה למקבל ולאירוע שלכבודו אנחנו מביאים את המתנה. באירועים גדולים כמו חתונות ועלייה למצוות המתנות הם יותר יקרות, מושקעות וגרנדיוזיות. לחגים וימי אהבה/נישואין אפשר להביא מתנות יותר קטנות וסמליות.
כדאי להתאים את המתנה למקבל שלה, קדום כל כדאי שנדע במה הוא מתעניין ומה יכול לרגש אותו, מעבר לכך יש להתחשב בהבדלים בין נשים לגברים ובין גילאים שונים. אפשר לשאול חברים ומשפחה של המקבל כדאי לקבל רמזים וכיוון כללי.
נדגים את העיקרון עם דוגמאות ממתנות עם תמונות שיכולות להוות שלל רעיונות למתנה מקורית:
בכדאי להפתיע זוג טרי אפשר לאסוף המון תמונות מהחתונה ולבחור תמונה אחת של הזוג ולבנות לתמונה של הזוג פסיפס מהתמונות האחרות ולהוציא את המתנה על בד קנבס.
למשל ליום אהבה רעיון למתנה מקורית יכול להיות כוס עם הדפסה אישית או קולאז' תמונות בסדר גודל של 30-40 תמונות של חיי הזוגיות, אוסף תמונות שאפשר להסתכל בהם ולהיזכר בכל הרגעים היפים.
לבנאדם רציני ועסקי נוכל להביא הדפס על אבן בזלת יוקרתית שמתאימה מאוד למשרדים רשמיים ואלגנטיים.
אם נרצה להביא למפקד בצבא משהו מצחיק רעיון למתנה מקורית יכול להיות פוסטר של סרט מפורסם עם פנים של המפקד במקום אחת הדמויות ושאר הדמויות עם הפנים שלכם.
זכרו שעם מעט מחשבה והשקעה נוכל לעלות על רעיונות למתנה מקורית ולהוציא אותן לפועל, כי מעבר לשימושיות והיופי של המתנה מה שחשוב הן המחשבה והאכפתיות שמושקעים בתהליך ההכנה.

Leave a Reply