איך לבחור מתנה מקורית ואת התמנות שישולבו בה? / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

איך לבחור מתנה מקורית ואת התמנות שישולבו בה?

בשביל להכין מתנה מקורית שמשלבת בתוכה תמונה, יהיה צורך אפוא לקחת על עצמנו במידה מה פרויקט יצירתי. השילובים שניתן לעשות עם תמונות הם רבים ומגוונים ואנחנו נרצה שהם יקלעו בול למקבל, שהוא יתלהב ויוקיר את ההשקעה שלנו.
איך בוחרים את סוג המתנה?
קודם כל כדאי להחליט על איזה מדיה של תמונה נלך, האם נלך על משהו גרנדיוזי ומפואר או דווקא על משהו פשוט. בשביל להחליט נתחשב באירוע שלכבודו אנחנו מביאים את ה מתנה וכמו כן בהעדפות של המקבל.
קיים מגוון רחב של אפשרויות של רעיונות למתנה מקורית עם תמונות: הדפסה על כוס, על אבן בזלת, קנבס, הרכבת קולאז', פאזל או פסיפס תמונות. תעיינו בדוגמאות ותחליטו מבין כל אלו מה יתאים בתור רעיון ל מתנה מקורית.
איך לבחור תמונות?
אחרי שבחרנו להשקיע במתנה מקורית שמשלבת תמונות ואחרי שבחרנו רעיון מקורי למתנה, נשאר לנו לבחור את התמונה או את התמונות שברצוננו לשלב במתנה.
תוכן התמונה
תוכן התמונה צריך לשקף את תוכן המתנה, אם בחרנו להעניק מתנה מקורית לחתונה נבחר בתמונה של הזוג, באותו המידה גם בפסיפסים וקולאז'ים במתנות לזוג נשלב תמונות של הזוג ביחד. במתנות של הדפסה על קנבס גדול או על אבן בזלת נעדיף לבחור תמונות יותר אלגנטיות ומכובדות, למרות שהבחירה היא חופשית.
איכות התמונה
רוחב ואורך התמונה אינו משנה, נרצה לבחור תמונה איכותית ומדויקת בעלת רזולוציה טובה עדיף מסוג JEPG , עדיפות לתמונות לא בעלות רקע לבן, עם רמת בהירות סבירה. זכרו איכות התמונה קובעת את איכות התוצר הסופי.

Leave a Reply