איך בוחרים מתנה מקורית? / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

איך בוחרים מתנה מקורית?

אתם וודאי חושבים על עצמכם בתור חברים טובים, בני זוג טובים, בני משפחה טובים וכו'. כדי להוכיח את זה, אנחנו לפעמים נדרשים להביא מתנה – שתראה שאנחנו מוכנים להקריב מהזמן ומהממון שלנו בשביל מי שחשוב לנו, מבלי לצפות לתמורה. אבל הבעיה באותן מתנות, היא שעד מהרה נגמרים לנו הרעיונות, וההשקעה שלנו הופכת לפחות משמעותית כשהיא נהפכת לכל כך צפויה. איך בכל עדיין אפשרי להביא מתנה מקורית ? איך מוצאים איזו מתנה תהיה מקורית, ובוחרים אותה? אפשר לחשוב לשם כך על מספר שלבים:

שלב ראשון – סיעור מוחות כללי

כדי למצוא את המתנה המקורית המושלמת, צריך להשקיע מעט מחשבה. אל תחשבו לבד, תאספו כמה חברים, מכרים, וקרובים של האדם לו אתם רוצים להביא מתנה, שבו ביחד, ותעלו רעיונות בנוגע לכיווני המתנות שיכולים למצוא חן בעיני המקבל. אתם גם לא חייבים לערוך את סיעור המוחות בקבוצה קטנה בלבד – שתפו את כלל האינטרנט וחפשו אונליין רעיונות. כמובן, אל תחפשו סתם רעיונות שנראים כמו מתנה סבירה, נסו לחשוב מה מקבל המתנה היה רוצה לקבל.

שלב שני – ההגדרות

בשלב השני, לאחר שמצאתם כיוון כללי למדי בנוגע לאיזו מתנה תהיה מקורית, אתם צריכים להגדיר כמה דברים: כמה כסף אתם מוכנים להוציא על המתנה? האם קונים אותה בקבוצה, או כל אחד לחוד? באילו דברים בדיוק מקבל המתנה מתעניין, או אילו דברים הוא צריך כרגע? לאיזה סוג אירוע אנו מביאים מתנה (חנוכת בית, יום הולדת, קידום בעבודה...)? ההגדרות האלו הן הכרחיות, כי הן מסייעות לכם לצמצם את האפשרויות בעיקר למתנות הטובות ביותר.

שלב שלישי – איתור המתנה עצמה!

אז זהו, אחרי שכבר ערכתם את כל התכנונים המקדימים בכדי למצוא מתנה מקורית מושלמת, אתם חופשיים ללכת אל החנות או לעלעל בקטלוג, ומתוך ההגדרות שהגדרתם לעצמכם לבחור את המתנות שנראות לכם המתאימות ביותר. כל מה שנותר כעת הוא לשמור על המתנה כהפתעה, ולראות איך מקבלה מתפוצץ מאושר מרוב ההשקעה והמחשבה שלכם. בהצלחה בחיפוש!