איך אפשר לדעת איזה מחליק מתאים לי? / פיקאפיק בלוג מתנות - פיקאפיק מתנות

איך אפשר לדעת איזה מחליק מתאים לי?

לא פשוט לבחור מחליק שיער מומלץ מתוך מגוון ההצע הגדול. השוק מוצף בסוגים רבים של מחליקי שיער, ואנו לא בטוחים שכל אחד הוא באמת טוב. הן שונים הם סוגי השיער זה מזה, ותכונותיהם של מחליקי השיער גם הם אינם זהים, איך יודעים מה להעדיף ומה לבחור, מה יחליק את השיער ומה רק יאכזב?

או-קוסמטיק, ממליצה על מחליקי שיער מצוינים ומסבירה מה לכל אחת כדאי.

סוגי מחליק שיער

רוב סוגי מחליקי השיער מבוססים על פלטות עליהם מעבירים את השיער כדי "לגהץ" אותם ולגרום להחלקתן. פלטות אלו שונות ממכשיר למכשיר והן אלו שעושות את ההבדלים המהותיים בפעולה.

  • פלטות מתכת - אלו מחליקי שיער העובדים על בסיס מתכתי. המכשיר נחשב לזול ופשוט אך לא מתאים לכל סוג של שיער כיון שהוא עלול להזיק לשיער עדין.
  • פלטות כרומו - במחליקי שיער אלו ישנו ציפוי על גבי הפלטות, והם פחות פוגעות בשיער. עם זאת אין הם מתאימות לשיער דק מדי או קצת פגום.
  • פלטות קרמיות - זהו מחליק שיער מומלץ מאד כיון שהוא עדין למגע. צפוי הקרמי של המכשיר מונע חימום יתר ומגן על השערות מפני חריכה.
  • פלטות קרמיות מצופות - מחליק שיער משודרג עוד יותר, אשר עולה על מחליק שיער קרמי. ציפוי טפלון עוטף את גוף המכשיר ושומר על שיער רך ונעים. הוא גם מונע את התופעה המרגיזה של חשמל סטטי בשיער כתוצאה משימוש במכשיר חשמלי. השיער נותר נוח ונעים למגע, גם אחרי שימוש ממושך.

התאמת מחליק שיער

בעקרון, ככל שהשיער רגיש יותר יש להשתמש עם מחליק שיער משופר. לשיער רך ופגום כדי להעדיף את מחליקי השיער הקרמיים או מצופי הטפלון, ומחליק שיער מתכתי פחות מומלץ למי שהשער נוטה להתייבש, שכן המגע החם עלול לפגוע בשיער ולאבד את רכותו וגמישותו.

מחליק שיער מומלץ

לסיכום, לפני שרוכשים מחליק שיער מומלץ להתיעץ עם בעלי מקצוע. או-קוסמטיק יעניקו לכם את כל המידע הנדרש. כי חשוב לדעת ששיער עלול להפגם כתוצאה משימוש במכשיר מחליק שיער לא נכון, ולא תמיד אפשר להחזיר את המצב לקדמותו לאחר שהשיער נפגם.

אז במקום לבכות על חלב שנשפך - פונים לפיקאפיק ומקבלים יעוץ טוב עכשיו!